قمر زحل تیتان دست خوش پیشامد میشه دور سریع تر از آنچه قبلا تصور

واشنگتن دی سی: یک تحقیق جدید به رهبری دانشمندان در ناسا و آژانس فضایی ایتالیا است پیامدهایی برای کل زحل سیستم و همچنین سایر سیارات و اقمار.

فقط به خود ما ماه شناور دور از زمین کمی بیشتر در هر سال ماه دیگر در حال انجام همین کار را با خود میزبان سیارات. به عنوان یک مدار ماه آن گرانش می کشد در این سیاره باعث موقت برآمدگی در این سیاره آن را به عنوان عبور می کند.

بیش از انرژی ایجاد شده توسط امده و فروکش نقل و انتقالات از این سیاره به ماه و nudging آن دورتر و دورتر ، ماه ما را منحرف 1.5 اینچ (3.8 سانتی متر) از زمین در هر سال.

دانشمندان فکر می کردند که می دانستند که رای دادن در آن غول قمر تیتان در حال حرکت است به دور از زحل, اما آنها به تازگی ساخته شده یک کشف شگفت انگیز: با استفاده از داده های فضاپیمای ناسا آنها یافت تیتان شناور صد برابر سریع تر از آنچه قبلا درک — حدود 4 اینچ (11 سانتی متر) در هر سال است.

این یافته ها ممکن است به کمک آدرس یک سوال قدیمی. در حالی که دانشمندان می دانند که زحل تشکیل 4.6 میلیارد سال پیش در روزهای اولیه منظومه شمسی وجود دارد عدم اطمینان بیشتر در مورد زمانی که این سیاره حلقه و سیستم خود را از بیش از 80 قمر تشکیل شده است.

تیتان در حال حاضر 759,000 مایل (1.2 میلیون کیلومتری از زحل. تجدید نظر رای رانش آن نشان می دهد که ماه آغاز شده بسیار نزدیک به زحل که به معنی کل سیستم گسترش با سرعت بیشتری از آنچه قبلا اعتقاد بر این بود.

“این نتیجه را به ارمغان می آورد مهمی قطعه جدید پازل بسیار مورد بحث سوال از سن زحل سیستم و چگونه آن قمر تشکیل شده گفت:” والری Lainey نویسنده سرب از کار منتشر e 8 در طبیعت نجوم است.

او با انجام این تحقیقات به عنوان یک دانشمند ناسا در آزمایشگاه پیشرانش جت در جنوب کالیفرنیا قبل از پیوستن به رصدخانه پاریس در PSL دانشگاه.

این یافته ها در تیتان نرخ رانش همچنین ارائه مهم تایید یک نظریه جدید است که توضیح می دهد و پیش بینی می کند که چگونه سیاره خود را تحت تاثیر قرار قمر’ مدار.

برای 50 سال گذشته دانشمندان با استفاده از همان فرمول به برآورد چگونه سریع در یک ماه ریش از آن سیاره یک رای است که همچنین می تواند مورد استفاده برای تعیین یک ماه سن. کسانی که فرمول ها و تئوری های کلاسیک که در آن آنها بر اساس اعمال شد قمر بزرگ و کوچک در سراسر منظومه شمسی است.

این نظریه فرض بر این است که در سیستم های مانند زحل را با ده ها تن از اقمار بیرونی قمر مانند Titan مهاجرت به بیرون آهسته تر از قمر نزدیک تر چرا که آنها دورتر از میزبان خود گرانش سیاره.
چهار سال پیش نظری اخترفیزیکدان جیم فولر در حال حاضر از Caltech تحقیقات منتشر شده که طرح میتوانست به آن نظریه. فولر نظریه پیش بینی کرد که بیرونی قمر مهاجرت می تواند ظاهری در یک نرخ مشابه برای درونی قمر زیرا آنها تبدیل به قفل در یک نوع متفاوت از مدار الگو که لینک به طور خاص تلو تلو خوردن یک سیاره و تسمه آنها را بیرون.

“این اندازه گیری های جدید حاکی از آن است که این نوع از سیاره-ماه تعاملات می تواند برجسته تر از قبل از انتظارات و که آنها می توانند به بسیاری از سیستم های مانند دیگر سیارات, ماه, سیستم سیارات فراخورشیدی — کسانی که در خارج از منظومه شمسی ما — و حتی دودویی سیستم های ستاره ای که ستاره در مدار یکدیگر گفت:” فولر یک coauthor از مقاله جدید.

خود را برای رسیدن به نتایج نویسندگان مپ ستاره ها در پس زمینه از کاسینی تصاویر و دنبال تیتان موقعیت. برای تایید یافته های خود را, آنها آنها را در مقایسه با یک مجموعه داده مستقل: رادیو علم اطلاعات جمع آوری شده توسط کاسینی.

در طول ده نزدیک flybys بین سال های 2006 و سال 2016 فضاپیما ارسال امواج رادیویی به زمین است. دانشمندان مورد مطالعه چگونه فرکانس سیگنال تغییر کرد با تعاملات خود را با محیط اطراف خود به برآورد چگونه Titan مدار تکامل یافته است.

“با استفاده از دو کاملا متفاوت مجموعه ما نتایج به دست آمده است که در توافق کامل و همچنین در توافق با جیم فولر تئوری که پیش بینی بسیار سریعتر مهاجرت از تیتان” گفت: همکاری نویسنده پائولو Tortora از ایتالیا را در دانشگاه بولونیا.

Tortora عضو کاسینی رادیو علم و تیم مشغول به کار در این پژوهش با حمایت آژانس فضایی ایتالیا.

منبع: ANI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de