‘Parotas’ هستند rotis: 18% GST حاکم آشپز طوفان

دهلی نو: چه تفاوت بین یک roti و Paratha? جدا از طعم و مزه آن است که 18 درصد GST است که می تواند در اعمال Parotas (یا Parathas) از آنجا که این نیاز به گرم قبل از مصرف.

ماهیندرا گروه رئیس Anand Mahindra در زمان به توییتر در روز جمعه پس از کارناتاکا نیمکت از قدرت برای پیشبرد احکام (AAR) حکومت که به تازگی ‘Parotas’ هستند rotis و بنابراین می تواند مشمول مالیات بالاتر از 18 درصد GST در مقایسه با 5 درصد برای rotis چرا که آنها نیاز به گرم قبل از مصرف.

“با تمام چالش های دیگر این کشور مواجه شده است و این باعث می شود شما تعجب می کنم اگر ما باید نگرانی در مورد یک بحران وجودی برای ‘Parota.’ در هر صورت با توجه هند jugaad مهارت های من کاملا مطمئنم که وجود خواهد داشت یک نژاد جدید از ‘Parotis’ است که به چالش کشیدن هر یک از طبقه بندی” ماهیندرا است.

در کارناتاکا نیمکت منظور می آید پس از یک بنگلور-بر اساس آماده به طبخ غذا ساز به دنبال قدرت برای روشن شدن بیشتر در GST نرخ انواع parotas.

عنوان پست رفت ویروسی Twitterati آب گرفتگی رسانه های اجتماعی با واکنش های خود را.

این شرکت به نام iD مواد غذایی تازه ادعا که محصولات خود را باید درمان شود در همان راه به عنوان khakhra ساده چاپاتی یا roti تحت قانون.

شناسایی مواد غذایی تازه در بیانیه ای در روز جمعه گفت: این تصمیم به درخواست تجدید نظر بیشتر در این زمینه است.

“ما تصمیم گرفته اند به درخواست تجدید نظر در برابر حکم اخیر با اقتدار از پیش حاکم (AAR) کارناتاکا که parota’ به عنوان زیر طبقه بندی شده فصل عنوان 2106 نیست khakhra ساده چاپاتی یا roti تا 18 درصد از GST قابل اجرا است” گفت: PC Musthafa مدیر عامل و بنیانگذار شرکت, شناسایی, مواد غذایی تازه.

منبع: با سرپرستان ورودی


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de