عمان به تعویق انداختن از سرگیری بین المللی, پروازهای داخلی

مسقط: عمان دولت تصمیم گرفته است برای به تعویق انداختن از سرگیری پروازهای بین المللی و داخلی بیش از COVID-19 نگرانی.

تصمیم به مستند Duqm

همچنین تصمیم به قفل کردن شهر ساحلی Duqm و منطقه آزاد, بزرگترین در کشور به منظور “کنترل میزان عفونت در منطقه” گزارش شین هوا اخبار آژانس.

اعلام روز پنج شنبه در یک ویدیو کنفرانس مطبوعاتی برگزار شده توسط کمیته عالی وظیفه برخورد با COVID-19 با حضور وزرای بهداشت و درمان حمل و نقل و گردشگری.

“این تصمیم گرفته شد در تاریخ 23 آوریل که داخلی ترافیک هوایی از سر گرفته خواهد شد به زودی برای اولین بار پس از پروازهای بین المللی, اما عالی کمیته تصمیم امروز (پنج شنبه) برای به تعویق انداختن (از سر گیری) گفت:” وزیر حمل و نقل Ahmed Al-Futaisi.

عمان درآمد از دست رفته از بسته شدن فرودگاه

عمان دهکدهای از دست داد قابل توجه درآمد حاصل از بسته شدن فرودگاه صلاله یک مقصد توریستی محبوب و لغو Khareef جشنواره در این شهرستان به دلیل شیوع کروناویروس, گردشگری, وزیر احمد Mahrizi گفت.

وزیر بهداشت احمد سعیدی گفت که این کمیته تصمیم به قفل کردن Duqm از 13 ژوئن تا جولای 3.

“افزایش در گسترش این ویروس در خارج از مسقط است با توجه به کمبود فیزیکی, فاصله,” تلویزیون دولتی به نقل از وزیر بهداشت عنوان کرد و گفت.

منطقه آزاد در Duqm میزبان بیش از 10 میلیارد دلار ارزش سرمایه گذاری از جمله یک کشتی حیاط تعمیر پالایشگاه نفت تدارکات مرکز واحدهای تولیدی و یک حوض خشک.

عمان تا کنون ثبت شده 19,954 COVID-19 موارد با 89 مرگ و میر.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de