ساحل طولانی کنگره جام قایق بادبانی مسابقه لغو شد برای اولین بار در سال 56

توسط جو موری

مشارکت نویسنده

این 2020 کنگره جام regatta, طولانی ترین در حال اجرا قایقرانی بازی مسابقه در آمریکای شمالی لغو شده است — برای اولین بار در 56 سال سابقه.

طولانی, ساحل, قایق بادبانی باشگاه که سالانه میزبان مسابقه اعلام لغو در پنجشنبه 11 ژوئن گفت که با خیال راحت با قرار دادن رویداد در میان بیماری همه گیر کوروناویروس مطرح شده بیش از حد بسیاری از چالش است.

کنگره جام که قایق بادبانی باشگاه تماس در وب سایت خود را به “پدربزرگ مدرن در کلاس جهانی بازی مسابقه” — در ابتدا برای ماه آوریل سال 2020 است. اما زمانی که دولت LA شهرستان و ساحل طولانی تصویب اقامت خود را در خانه سفارشات در اواسط ماه مارس ممنوعیت اجتماعات بزرگ برای جلوگیری از گسترش این coronavirus باشگاه قایق بادبانی مقامات به تعویق افتاد نژاد تا اواسط ماه اکتبر.

در حال حاضر مسابقه است تا 2021. این جوراب ساق بلند جام, مقدماتی مسابقه برای کنگره در جام حذفی نیز لغو شده است.

بسیاری از “چالش به ارائه سالم و لذت بخش در سطح جهانی حوادث ثابت غیر قابل عبور” چری بوش در کنگره جام منشي گفت: در یک نسخه “و پس از طولانی تلاش ما داوطلب سازمان ما متاسفانه مشخص ما باید لغو هر دو درجه یک کنگره جام و درجه دو جوراب ساق بلند جام است.”

مقامات می گویند نیست چگونه لغو خواهد شد و تاثیر این California Dreamin’ سری برنده است که به طور سنتی دریافت ورود به جام جوراب ساق بلند.

اما آنها می گویند بین المللی محدودیت های مسافرتی نیز نقش مهمی در تصمیم گیری برای لغو کنگره جام.

قایق بادبانی باشگاه ناخدا چارلی Legeman گفت وجود دارد بحث در مورد احتمالا میزبانی کنگره, مسابقات جام جهانی کشتی solings, 20-پا باز دلسرد شدن قایق است که به طور معمول سه عضو خدمه است.

اما در حالی که بازی های المپیک را با استفاده از آن قایق از سال 1972 تا 2000 کنگره در جام حذفی سند از هدیه — که اصل حاکم بر مسابقه قایق رانی شرکت — نیاز به قایق های بزرگتر. مسابقه قایق رانی شرکت رقبای بادبان در کاتالینا 37 قایق بادبانی.

“از احترام به کسانی که پدران بنیانگذار و (ارشد ناخدا لایحه) Dalessi,” Legeman گفت: “من توصیه می شود به کنگره فنجان کمیته است که ما لغو رویداد آشکار برای سال 2020 است.”

هیچ تاریخ تنظیم شده است و در عین حال برای 2021 کنگره جام.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net