ایتالیایی دادستان سوال کونته بیش از دست زدن به از شیوع کروناویروس

رم — دادستان از شمال استان برگامو صرف سه ساعت بازجویی نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته در روز جمعه به عنوان آنها را تعمیق تحقیق که آیا مقامات اشتباه کمک بزرگ یکی از مرگبارترین در جهان شیوع کروناویروس.

این تحقیقات منجر نشده است به هر اتهامات جنایی و معلوم نیست که آیا آن خواهد شد.

اما آن را پرسیده است: عاطفی بحث در ایتالیا در مورد روز اولیه از coronavirus بحران وجود دارد و چگونه مقامات هر دو در رم و در شمالی کشور در پاسخ به علائم هشدار دهنده زود هنگام.

سفت و سخت مستند و دیگر اقدامات ایمنی و در نهایت کمک قابل ملاحظه ای کند این ویروس در سراسر کشور. اما این محدودیت در محل قرار داده شد تنها پس از یک فاجعه در حال حاضر تعیین شده در حرکت — هیچ جا بیشتر از برگامو که در آن مرگ و میر در ماه مارس شد 568 درصد بالاتر از 2015-19 متوسط و که در آن کامیون نظامی صف خارج بیمارستان برای انجام دور مرده است.

کونته جلسه با دادستان است که از او سؤال در نخست وزیر اقامت در اینجا بود و باز نمی شود ، پیش از آن در هفته, او گفت که او “نگران نیست در همه” مورد رسیدگی و او در دفاع از خود دست زدن به بحران است.

[ایتالیا شده است در اروپا کارت های وحشی. Coronavirus است بالا برده و خطر است.]

پرس و جو در برگامو یکی از چندین سراسر اروپا کمک خواهد کرد که تعیین کند که آیا مقامات ممکن است در صورت عواقب قانونی برای استراتژی های خود را در طول بیماری همه گیر.

اسپانیایی شهروندان در ماه گذشته واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر نخست وزیر پدرو سانچز و کابینه اش ادعا “قتل با توجه به قبر سهل انگاری” و با استناد به تاخیر در اتخاذ اقدامات پیشگیری. در جای دیگر در اروپا و گردشگران در حال پیوستن به یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام متهم اتریش مقامات ماندن آرام در مورد ویروس و نگه داشتن اسکی باز به عنوان شیوع آمد به نظر ساده در کشور همسایه ایتالیا.

ایتالیایی مقامات نشان داده اند که برگامو پرس و جو است که به دنبال به طور عمده در راه دو شهر در همان دره الزانو و نمبرو بودند به کار گرفته شده به عنوان آنها به عنوان نقاط مهم در اواخر فوریه و اوایل ماه مارس. این دو مکان نیست در میان 11 به آرامی جمعیت شهرها که ایتالیا تعیین شده در فوریه. 23 به عنوان مهر و موم کردن “مناطق قرمز.” تقریبا بلافاصله پس از آن مشخص شد که بسیاری از coronavirus موارد در کشور رخ داده در خارج از مناطق قرمز.

آن نبود تا 8 مارس که کونته اعلام کرد یک مستند در تمام لمباردی منطقه که شامل برگامو و 11 استان دیگر.

لوکا Fusco, 58, حسابدار, که منجر به یک گروه از مردم خواستار جبران خسارت برای از دست دادن عزیزان به این ویروس گفت که برگامو را بالا مرگ و میر ناشی از این دوره دو هفته قبل از این مستند.

“بسته شدن دره را آسان نبوده است” گفت: Fusco که گروه شکایت خود با برگامو ایرباس. “اگر آنها به حال انجام داده است که وجود دارد به احتمال زیاد شده است بسیاری از مرگ و میر کمتر. ما نمی خواهد پس از آن مجبور به قفل کردن کل لمباردی و سپس کل ایتالیا با تمام عواقب.”

در روزهای اخیر ایتالیا, روزنامه ها منتشر شده دقیق و حساب روز منجر به گسترده تر از مستند. اواخر ماه فوریه مقامات در لومباردی شد ابراز نگرانی در مورد نمبرو و الزانو. جایی بین 3 مارس و آوریل 5, بسته به, گزارش ملی ایتالیا موسسه بهداشت توصیه می شود quarantining دو شهر.

کونته به جای تحمیل جنبش محدودیت در لومباردی به کل از 16 میلیون نفر — در 8 مارس. این مستند در سراسر کشور درخواست خود به ایتالیا را 60 میلیون نفر از شهروندان به دنبال دو روز بعد. لومباردی حساب برای حدود نیمی از ملت را coronavirus مرگ و میر.

[ایتالیا گسترش coronavirus مستند به کل کشور]

در طول بحران کونته است sparred با رهبران منطقه ای در لومباردی که متعلق به راست لیگ — عمده حزب مخالف. آنها می گویند که آن را تا به دولت مرکزی برای تعیین شهر به عنوان مناطق قرمز. اما رهبر یکی دیگر از عمده منطقه امیلیا-رومانا گفت که او در زمان ابتکار عمل را به مهر و موم کردن شهرها و امن دولت مرکزی رضایت بعد.

سرب برگامو دادستان ماریا کریستینا روتا ملاقات در اواخر ماه مه با Attilio فنتنا سر از منطقه لومباردی. بعد جمعه او همچنین در مصاحبه وزیر کشور ایتالیا Luciana Lamorgese و وزیر بهداشت روبرتو Speranza.

Coronavirus عفونت نیست مشخصی از اروپا سست مستندات. وجود دارد بسیاری از نظریه ها در مورد به همین دلیل است.

عظیم رافائل نمایشگاه بازگشایی در رم. شش نفر می تواند وارد هر پنج دقیقه.

اروپایی ها در حال ظهور از coronavirus مستندات پیدا کردن یک آشکار غیاب آمریکایی ها

4-star قرنطینه: در میلان هتل مهمانان نمی توانید کلید اتاق

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de