هانتینگتون بیچ را جیک وگل سانتا مارگاریتا میلان تلنتینو گرفته شده در روز 2 از MLB پیش نویسما حمایت high school sports پوشش با تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک. مشترک شدن در حال حاضر


هانتینگتون بیچ outfielder جیک وگل و سانتا مارگاریتا shortstop میلان تلنتینو تنها Orange County high school بازیکنان انتخاب شده در این سال پنج دور لیگ اصلی بیس بال پیش نویس است.

داجرز ساخته شده وگل 100 بازیکن پیش نویس به طور کلی پنج شنبه زمانی که آنها او را گرفت و در اواخر دور سوم.

تلنتینو که امضا شده با UCLA گرفته شد در دور چهارم (شماره 124 به طور کلی) توسط سرخپوستان کلیولند.

سانتا مارگاریتا میلان Tolentino, راست, جشن انفرادی خود را در خانه به اجرا در پنجمین دور با سانتا مارگاریتا را کانر زهر (21) در ردندو بیچ در روز شنبه, مارس 14 2019. سانتا مارگاریتا ضرب و شتم ردندو 9-1 در CIF-SS Div. 2 بیس بال نیمه نهایی. (عکس توسط Scott Varley روزانه نسیم/SCNG)

Vogel (5-11 در 165) که او نیز امضا شده با UCLA بود پنبه حلاجی شده .536 با سه سه سه خانه اجرا می شود, 12 RBIs و شش پایگاه های دزدیده شده قبل از شیوع کروناویروس به پایان رسید دبیرستان فصل در اواسط ماه مارس. او تمام گشت و گذار لیگ دوم تیم در سال 2019.

100 حافظه در پیش نویس حمل تقریبی انتخاب ارزش $581,600.

هانتینگتون بیچ مربی Benji Medure مربی است چند بازیکن بودند که پیش نویس از دبیرستان یا کالج. از آن لحظه ای خاص برای Medure وقتی وگل گرفته شده توسط داجرز و نه تنها به خاطر Medure است داجرز فن.

“این به نظر می رسد از جالبترین آنهایی که به دلیل جیک آمده از طریق سیستم او را برگزیند و آن را بسیار جذاب برای دیدن او باقی بماند محلی” Medure گفت.

Medure گفت: Vogel شبیه به MLB outfielder اندرو McCutchen.

“مانند McCutchen (5-11, 195) جیک نوع کوچکتر,” Medure گفت. “اما او به خوبی اجرا می شود و بازدید برای قدرت و دزد کیسه می اندازد و مردم است. ما پیش از این هرگز تا به حال یک پسر مثل این بچه با نوع مختلف از سرعت و انفجاری.”

توستین بالا محصول آنتونی والترز یک کاربر shortstop در سن دیگو ایالت انتخاب شد توسط متس نیویورک در دور سوم به عنوان 81st انتخاب کنید به طور کلی. والترز (6-1, 185) آغاز مدرسه خود را بالا روز در اسقف Amat لا پونت انتقال به توستین قبل از سال سوم خود را و بازی در Mt. سن آنتونیو و کال قبل از حرکت به ایالتی سن دیگو. او ضربه زد .271 برای آزتک در این فصل است.

Chapman تاریخ Nick Garcia (6-4, 215) یک راست دست پارچ گرفته شد در دور سوم توسط دزدان دریایی پیتسبورگ. گارسیا بود 80 به طور کلی انتخاب کنید. در چپمن این خلاصه فصل گارسیا در پنج شروع شد 4-1 با یک 2.00 عصر و 36 strikeouts در 27 نوبت.

گارسیا رفت و به سان متئو را سررا دبیرستان است که تولید چندین standout ورزشکاران حرفه ای مانند اوراق قرضه Barry و تام بردی.

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de