دست بوسیدن بابا که ادعا برای درمان coronavirus آلوده جانبازان

رتلام (MP): حتی به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس با شدت گرفتن برخی از مردم همچنان به افراط در antics از جمله ‘بابا’ استفاده می شود که به بوسه دست خود جانبازان و منجر به گسترش عفونت است که در نهایت در زمان مقدس اسلام است.

این بابا به عنوان اسلم.

بابا استفاده می شود به بوسه دست از جانبازان

در رتلام منطقه مادها پرادش ‘بابا’ استفاده می شود به ادعا می کنند که او می تواند درمان coronavirus با بوسیدن دست بیماران است. او با استفاده از به بوسه دست از جانبازان و به عنوان نتیجه آلوده به بسیاری از مردم است. با توجه به اطلاعات از وزارت بهداشت تا کنون 85 نفر یافت شده است آلوده در رتلام منطقه از 19 که در تماس با ‘بابا’ در Nayapura منطقه است.

بابا جان با توجه به کروناویروس

این بابا مورد استفاده در درمان افراد با بوسیدن دست و سحر و جادو. مرگ او در ژوئن 4 با توجه به کوروناویروس. این بود که نشان داد پس از کشف از افرادی که در تماس با او. از کسانی که مثبت 13 نفر هستند Nayapura ساکنان.

24 نفر از افراد آلوده یافت

گره افسر Dr Pramod Prajapati همچنین اعتراف کرد که 24 نفر یافت شده آلوده بودند که در تماس با ‘بابا’. منطقه در حال حاضر 46 فعال بیماران. تا کنون چهار نفر کشته شده اند.

در ضمن تعداد کل COVID-19 موارد در دولت عبور 10,000 خوانده شده را علامت.

منبع: با ورودی از IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de