مسلح به دنبال در کالیفرنیا معاون تیراندازی کشته و 3 افسر زخمی

در لس آنجلس یک مرد به تازگی از زندان آزاد شده در مرکز کالیفرنیا به ضرب گلوله کشته شد در پایان از 36 ساعت شکار است که به دنبال عکسبرداری از یک کلانتر معاون و حملات دیگر که زخمی شدن سه نفر دیگر از مأموران اجرای قانون.

جیمز میسون لیره, 26 کشته شد بعد از ظهر پنجشنبه پس از او پدید آمده از یک بروشی سنگهایی در پاسو روبلز که در آن او می خواهم پنهان تمام شب صعود یک تپه شیب دار و زد به سمت تاکستان, مقامات گفت.

او تا به حال دو سرقت اسلحه و محققان یک جعبه مهمات پاسو روبلز رئیس پلیس Ty لوئیس گفت.

او به وضوح برنامه ریزی شده بود برای حمله به پلیس احتمالا برای روز رئیس گفت.

خاص انگیزه برای حملات تحت بررسی بود اما یک چیز روشن بود San Luis Obispo County Sheriff ایان پارکینسون گفت: “او می خواهید به ساقه اجرای قانون است.”

لیره پدر آسوشیتدپرس گفت او فکر می کند که تیراندازی در ایستگاه پلیس ممکن است اقدام به خودکشی.

خوزه لیره گفت که پسرش مبتلا به بیماری اسکیزوفرنی سندرم اسپرگر رنج می برد و اختلال بیش فعالی کمبود توجه. او گفت که پسرش شده در داخل و خارج از زندان و مراکز درمان را ندارد دارو را و اغلب فکر می کند او یک عامل خاص و یا یک سرباز.

“او زندگی می کند در یک دنیای فانتزی” خوزه لیره گفت. “او نمی باید یک گاو به پلیس است.”

این سری از حملات آغاز شد و قبل از سحر روز شنبه هنگامی که یک فرد مسلح افتتاح شد آتش سوزی در ایستگاه پلیس در پاسو روبلز شراب و توریستی شهر با جرم کمی است.

شهرستان کلانتر معاون نیکلاس دریفوس, 28, بود ضربه در چهره او و شریک زندگی خود را پاسخ به یک تماس برای کمک. دریفوس تحت عمل جراحی پنج شنبه بود و در محافظت بیماری است.

این حمله به دنبال نزدیک محدوده عکسبرداری از 58 ساله مرد بی خانمان که بر روی برخی از آهنگ های راه آهن در این نزدیکی هست و شواهد و مدارک در صحنه هر دو تیراندازی به اسلحه موجود در لیره اختیار پاسو روبلز رئیس پلیس Ty لوئیس گفت.

“من می دانم که در جامعه احساس می شود مقدار زیادی از احساس وحشت و نگرانی و بسیاری از ترس” او گفت:. “و من خوشحالم که این است که در نهایت بیش از.”

لیره آزاد شده از زندان در مونتری منطقه در 3 ژوئن دستگیر و به ظن ساخت جنایی تهدید و مقاومت در برابر بازداشت پارکینسون گفت.

او ممکن است در پاسو روبلز منطقه برای یک هفته دیده می شد در برخی از کسب و کارهای محلی رئیس پلیس گفت:.

او اعتقاد بر این است به سرقت رفته اند اسلحه در یک تجاری سرقت در سان لوئیس اوبیسپو روز قبل از ایستگاه پلیس حمله, مقامات گفت.

او همچنین ممکن است بازدید زیادی crawlspace تحت یک مرکز شهر فیلم تئاتر بود که با دیده تخلیه طوفان و ممکن است سایت گذرا اردوگاه لوئیس گفت.

مهمات پیدا شد وجود دارد و لیره ممکن است در نظر گرفته شده برای بازیابی برخی از آن برای حملات بیشتر در پلیس, مقامات گفت.

“من فکر می کنم … او در نظر گرفته شده برای ادامه” پارکینسون گفت.

در طی جستجو لیره باز آتش از کمین و چندین بار موفق به فرار صدها نفر از مأموران اجرای قانون, مقامات گفت.

“هر زمان که اجرای قانون نزدیک به او مشغول و آنها را در تیراندازی,” لوییس گفت.

جستجو آغاز شد و پس از ایستگاه پلیس حمله کند. دوشنبه شب او دوباره. او را مخفی می کردند در یک ساختمان آپارتمان اخراج در افسران در یک ایستگاه گاز اما موفق به فرار به سنگهایی, مقامات گفت.

شبانه پلیس سن لوئیس Obispo County sheriff نمایندگان FBI تیم SWAT و اجرای قانون دیگر احاطه شده یک منطقه از سنگهایی که در آن لیره اعتقاد بر این بود پنهان شده بود. آنها معتقد بودند او موجود و برنامه ریزی برای شروع یک جستجوی سیستماتیک شنبه پارکینسون گفت.

“ما می دانستیم که ما تا به حال به جستجو در یک منطقه بسیار بزرگ با یک فرد خطرناک” و مقامات نمی خواهم او را فرار به نزدیکی محله, او گفت:.

اما مدت کوتاهی پس از 2 بعد از ظهر لیره در آمد از پنهان کردن و اخراج در اطراف افسران. یک ارریو گراند پلیس گروهبان در زمان یک گلوله خود را از طریق گوساله پارکینسون گفت.

دو ساعت بعد او ظهور دوباره خزید تا یک خاکریزی و یک کوتاه است اما شیب تپه و شروع به اجرا به همسایه تاکستان کلانتر گفت.

او به ضرب گلوله کشته شد. در تیراندازی پارکینسون گفت: California Highway Patrol افسر در زمان یک گلوله به جلیقه محافظ و پادشاهان شهرستان کلانتر و معاون که از یک خودرو زرهی برای نجات او به ضرب گلوله کشته شد بالای زانو پارکینسون گفت.

هر سه مجروح افسران انتظار برای بازیابی, او گفت:.

همراه با اسلحه یک جعبه مهمات پیدا شد پارکینسون گفت.

مقامات خواست خانواده و یا دوستان گمان می برند تا او را متقاعد به تسلیم شدن و جلوگیری از خونریزی بیشتر.

کلانتر گفت که لیره شات در افسران از راه دور به طوری که آنها هرگز قادر به صحبت کردن به او را به deescalate این وضعیت است.

“این بود که با هر وسیله ای یک پایان خوش” پارکینسون گفت. “این یک پیروزی است. این بود که پایان دادن به چیزی است که ما مایل به حال هرگز اتفاق افتاده است. تنها شانس چیز در مورد آن است که جامعه امن است امشب.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de