سابق اورنج کانتی, مربی اسب رابرت مک دونالد ممنوع برای زندگی

رابرت مک دونالد بین المللی شهرت اسب سواری مربی که قبلا مستقر در اورنج کانتی ممنوع شد, برای زندگی توسط ایالات متحده در مرکز SafeSport این هفته برای رفتار جنسی مربوط به افراد زیر سن قانونی.

به اتهام رفتار جنسی با افراد زیر سن قانونی در زمان بیش از یک دولت و شامل بیش از یک مدعی سنی 14 و زیر, با توجه به یک فرد آشنا به تحقیقات.

مک دونالد 73 که در حال حاضر ساکن در ولینگتون فلوریدا و هایلی, آیداهو نیز قرار داده شده در ایالات متحده فدراسیون سوارکاری را به طور دائم فاقد صلاحیت لیست.

مک دونالد که با دبی مک دونالد المپیک سوارکاری مدال و ویژگی های مشاور ملی ایالات متحده آمریکا در درسج تیم. رابرت و دبی مک دونالد نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

“ایالات متحده در مرکز SafeSport صادر کرده است یک عمر ممنوعیت شکارچی/بلوز اسب سواری مربی رابرت ‘باب’ مک دونالد برای نقض SafeSport کد” ایالات متحده سوارکاری در بیانیه ای گفت. “با این تصمیم آقای مک دونالد است که به طور دائم ممنوع از شرکت در هر ظرفیت در هر صورت برنامه فعالیت یا رقابت مجاز توسط ایالات متحده در المپیک و پارالمپیک, کمیته USEF و یا هر وابسته USEF.”

مک دونالد روت سواران جوان از Orange County Fairgrounds در 1970s و 80s و Hillsview زین باشگاه در سانتا آنا در طول تقریبا همان دوره با توجه به یک فرد آشنا به تحقیقات.

مک دونالد دهم عضو از ایالات متحده, سوارکاری را ممنوع معلق به طور موقت به حالت تعلیق و یا تا به حال محدودیت های قرار داده شده در آنها توسط ایالات متحده در مرکز SafeSport از مارس 12.

مک دونالد همچنین اسب آموزش دیده برای افسانه ای کازینو در لاس وگاس سرمایه E. پری توماس در بیشه رودخانه مزرعه در آیداهو.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de