آیا استفاده از الکل بر اساس ضد عفونی کننده برای تمیز کردن مساجد: روحانی

بریلی: یک روحانی مسلمان در بریلی ضلع صادر کرده است یک مشورتی که تمیز کردن مساجد انجام شود باید با بر اساس الکل ضد عفونی کننده.

مولانا شهاب الدین دبیر کل از همه, هند, Tanzeem علمای E اسلام در روز پنج شنبه مشورتی صادر به تمام مساجد در زیر بال خود را در برابر استفاده از مبتنی بر الکل ضد عفونی کننده برای تمیز کردن این مکان مقدس.

مواد شوینده و شامپو

“پاکی از مساجد برگزار اهمیت زیادی برای ما دارد. دولت صادر کرده است یک راهنما برای پاکسازی محل. مایع به معنی شستشو. با توجه به سفارش ما صادر مشاوره برای اطمینان از پاکیزگی مساجد با استفاده از گشت و گذار (مواد شوینده) و به معنای دیگر” گفت: دبیر کل از همه هند Tanzim علمای E اسلام است.

“تمیز کردن مساجد باید انجام شود با استفاده از proucts مانند مواد شوینده و شامپو برخی مواد شیمیایی و غیره. به عنوان استفاده از الکل (الکل بر اساس محصولات مانند sanitiser) ممنوع است در اسلام” شهاب الدین گفت.

اقدامات احتیاطی

افرادی که در حال آمدن به مساجد باید تمام اقدامات احتیاطی برای پیشگیری در برابر coronavirus شهاب الدین اضافه شده است.

منبع: ANI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de