اهدای خون در طول COVID-19 همه گیر

“خدمات انتقال خون در سراسر جهان روبرو هستند چالش های جدی با توجه به COVID-19 همه گیر” توضیح می دهد که دکتر Hitesh Kumar, M. D طب انتقال خون طب انتقال خون مشاور از قدیم بیمارستان. وجود دارد بسیاری از شک و تردید در میان اهداکنندگان و بیماران; در زیر نمایش داده ما رو هر روز به عنوان متخصصان طب انتقال خون:

Q1. آیا من می توانم خون اهدا در این زمان از همه گیر?

بله شما می توانید. لطفا افشای سفر خود را در تاریخ طی 28 روز و تاریخ اخیر آنفولانزا مانند بیماری به بانک خون, دکتر, حین معاینه پزشکی قبل از اهدای خون خود را.

Q2. من خون آزمایش می شود برای coronavirus?

Covid-19 تنفسی است virus. آن است که منتقل یا قطرات آئروسل نه خون. شده اند وجود دارد هیچ گزارش و یا موارد مشکوک از انتقال خون-انتقال COVID-19 تا تاریخ. همانطور که در حال حاضر لازم نیست به صفحه نمایش خون برای coronavirus در بانک خون.

Q3. آن را امن می آیند و کمک مالی در بانک خون?

بله, آن را بی خطر است اما نمی رفتن در گروه. رفتن به صورت جداگانه در بانک خون, جلوگیری از ازدحام و استفاده از ماسک صورت و ضد عفونی کننده دست برای ایمنی خود را. جلوگیری از تجمع جرم در اهدا کننده در انتظار مناطق و در رفع خستگی ، افراد در خطر ابتلا COVID-19 از طریق اهدای خون روند.

Q4. من باید اطلاع رسانی بانک خون در مورد بیماری من بعد از اهدای?

بله لطفا تماس بانک خون و اطلاع رسانی اگر شما احساس می کنید هر آنفولانزا مانند علائم در عرض 48 ساعت تا 14 روز پس از اهدای خون خود را.

Q5. آیا گروه خونی “A” افراد بیشتر مستعد ابتلا?

اگر شما با داشتن “یک” گروه خون وجود دارد بدون نیاز به وحشت. این به آن معنا نیست شما آلوده می شود مطمئنا. اگر شما یکی از O گروه خونی افراد آن معنا نیست که شما کاملا امن است یا نه. شما هنوز هم نیاز به شستن دست های خود را اغلب و به دنبال دستورالعمل های صادر شده توسط مقامات.

خون بانک ها در حال اجرا خشک است. بازدید خود را به نزدیکترین بانک خون به صورت جداگانه و اهدای امروز برای بیماران نشان می دهد کارشناسان بهداشت و درمان.

[email protected]


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de