AIMIM تصمیم به مسابقه بیهار در انتخابات ممکن است به نفع BJP

دهلی نو/پتنا: حیدرآباد MP Asaduddin Owaisi-رهبری AIMIM است که به دنبال گسترش آن ردپای در بیهار در انتخابات مجمع بعد از این سال. این AIMIM گفته است: “مسابقه 32 کرسی در آینده انتخابات مجمع در بیهار.

این حزب قرار داده خواهد شد تا داوطلبان در سراسر مناطق 22 گانه دولت و نه تنها این حزب اشاره کرده است که آن را نمی خواهد خجالتی و دور از دوخت اتحاد در دولت اگر آن را می یابد ‘همفکر احزاب. یک نگاه گذرا در رسیدگی ممکن است به این تصور که AIMIM است پس از NDA بانک رای اما آن را به عنوان معلوم RJD و کنگره در حال آنهایی که عرق کردن سخت و بیش از این تحولات تازه است.

این AIMIM نیز امیدوار دوخت اتحاد با “همفکر احزاب” برای قرار دادن یک چالش بزرگ برای حاکم NDA در مجمع انتخابات است.

تصدی از 243-عضو بیهار در مجمع به پایان می رسد در نوامبر 29. در 2015, مجمع انتخابات برگزار شد در اکتبر-نوامبر.

در کیشانگنج bypoll سال گذشته کنگره تا به حال طعم و مزه دارو خود. یک حزب مخالف به عنوان یک رقیب که نقش های کثیف همان سیاست مماشات به کنگره می کند ساخته شده و زندگی سخت را برای حزب بزرگ قدیمی. صندلی در نظر گرفته شد کنگره سنگر و استحکامات اما AIMIM نقض آن را سخاوتمندانه. Saeeda بانو بود که سابقه به عنوان نامزد خود در آمد سوم بر روی صندلی و از دست او سپرده است. برنده از Kamrul هدی از صندلی تغییر بازی سیاسی از کیشانگنج است که یک مسلمان تحت سلطه در منطقه است.

مثلثی مسابقه

با Owaisi حزب AIMIM آینده در تصویر بزرگ از بیهار و ساخت مسابقه مثلثی BJP تنظیم شده است برای به دست آوردن بیشتر. انتخابات معادلات RJD و کنگره را دریافت ابری که تنها بازی کاست سیاست و فلسفه سیاست مماشات به تحکیم آن رای بانک در طول سال. آن را دشوار است به از یاد بردن همه چیز از آنها را یاد بگیرند و هر دو طرف باید وظیفه خود را قطع کردن اینجا.

AIMIM شده است تلاش برای به دست آوردن جای پایی در ایالت بیهار برای بیش از 10 سال و به نظر می رسد مانند آن را آغاز کرده است به برخی از تاخت و تاز. AIMIM آمدن در برابر بدون شک رفتن به Lalu Yadav جانشین Tejaswi Yadav و کنگره تهوع. مناطق AIMIM دارای سابقه کاندیداهای خود را در عمدتا مسلمان مناطق تحت سلطه. کاتیهار منطقه سه کرسیهای مجلس بلرمپور باری و Kadva که مسلمان تحت سلطه. پورنیا دو مسلمان تحت سلطه کرسی در Amaur و Baisi در حالی که Jokihat در ارریا, Keoti در دربنگا دیگر دو صندلی.

ماهاراشترا مجمع انتخابات

Owaisi را AIMIM تا به حال مشابه روش-کار در ماهاراشترا مجمع انتخابات در سال 2014 که در آن رقابت بر 25 کرسی و قابل توجه دندانه در کنگره رای بانک. به بالا از آن همه AIMIM حتی موفق به کسب 2 کرسی در دولت است.

طبقه نقش محوری در سیاست بیهار. محرومیت چند طبقات مسلمانان باید نقل مکان کرد و به سمت NDA و BJP در خاص اما ورود Owaisi ترجمه را به عذاب برای کنگره و RJD که سنتی بانک رای در Seemanchal منطقه را تحت تهدید. آن را به خوبی و واقعا امکان پذیر است که اگر AIMIM به نحوی musters حتی 3-4 کرسی در منطقه از آن می تواند تعیین کننده می گویند که تشکیل دولت در دولت در میان مثلثی رقابت است.

BJP مجموعه برای به دست آوردن

نتیجه بیهار انتخابات ممکن است دشوار برای پیش بینی در لحظه ای اما یک چیز مسلم است و آن این است BJP تنظیم شده است برای به دست آوردن بیشتر از AIMIM پریدن در نزاع است.

Asaduddin Owaisi را AIMIM تنها حزب سیاسی در هند است که به طور انحصاری نشان دهنده منافع مسلمانان در سطح ملی. این ممکن است منجر به یک تغییر مسلمان رای بانک از Nitish کومار JD(U) که تنها به کمک BJP.

Owaisi است شناخته شده برای خود را صریح رفتار و ظالمانه نظر است که منجر به بیشتر polarisation در دولت است. هر چند AIMIM رقابت 32 صندلی فضای قطب بندی ممکن است به نفع بی جی پی با دادن حزب هندو رای در سراسر کشور.

آن جالب خواهد بود برای دیدن اولین آزمون مودی در ماه نوامبر در ایالت بیهار در کشور بزرگترین منبع نیروی کار مهاجر که در حال حاضر حکومت ائتلافی که شامل BJP. به عنوان یکی از هند را فقیر و پرجمعیت ترین ایالت این شهر همچنین دارای آستین ، اهمیت به عنوان یک سیاسی bellwether.

نفرت سخنرانی

هندی قلب بیهار تنظیم شده است برای دیدن برخی از باطل مبارزه در ماه های آینده به عنوان چشم انداز سیاسی می شود و بیشتر و بیشتر شارژ می شود. AIMIM و جنجال ها به جای یکدیگر مورد استفاده از نظر و بنابراین نباید تعجب کرد که جمعی و نفرت سخنرانی باران از حزب که رهبری توسط هیچ یک دیگر از Owaisi برادران که یک استعداد به فن جمعی ميرود.

“خیلی زود است برای گفتن اینکه آیا یا نه این تاثیر نخست وزیر مودی سیاسی و اقبال” گفت: Akhil Bery جنوب آسیا و تحلیلگر در خطر مشاوره گروه اوراسیا گفت: از طریق ایمیل. “وجود دارد بالقوه برای این به تاثیر منفی بیهار انتخابات — اگر اپوزیسیون قادر به گرد هم می آیند دوباره.

(www.siyasat.net است در احمدآباد گجرات هند بر اساس سایت)


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de