فعال به دنبال ممنوعیت کوکا کولا Thums تا سیلی با خوب

دهلی نو: روز پنج شنبه دادگاه عالی تحمیل یک نمونه هزینه Rs 5 لاخ در یک مددکار اجتماعی که با ثبت یک درخواست به دنبال ممنوعیت فروش و استفاده از کوکا کولا و Thums تا این ادعا این نرم نوشیدنی خطرناک برای سلامت.

دادگاه اشاره کرد که معلوم نیست چرا دو علامت های تجاری خاص هدف قرار گرفتند در این طومار.

Umedish P. Chavda منتقل شده بود به دادگاه عالی به دنبال جهت منع فروش و استفاده از کوکا کولا Thums تا نوشیدنی و همچنین صدور اعلان apprising مردم در مصرف نکنید و استفاده از آن به عنوان همان است که مخل به علت سلامت.

یک نیمکت به ریاست قضات D. Y. Chandrachud و متشکل از قضات Hemant Gupta و آجی Rastogi گفت: “ما بر این اساس رد دادخواست و تحمیل هزینه های کمی در Rs 5,00,000 در درخواست. هزینه های تحمیل شده باید سپرده در رجیستری در عرض یک ماه و باید پرداخت به دیوان عالی کشور طرفداران-ثبت انجمن. به طور پیش فرض در انطباق رجیستری باید محل دفتر گزارش جهت است.”

“هیچ توجیه و یا توضیح است که آینده’

دادگاه بالا مشاهده شده است که استشهاد در حمایت از این طومار آمده است که محتویات این طومار درست به دانش و باور از درخواست و دادخواست ثبت شده است و بدون درخواست داشتن هیچ گونه دانش فنی در مورد این موضوع.

“منبع از اظهارات بوده است نه اثبات. هیچ توجیه و یا توضیح است در آینده در طول ارسالی از S. P. Singh ارشد مشاوره (برای درخواست) چرا دو علامت های تجاری خاص به طور خاص انتخاب شده بود و هدف از این اقدامات. این طومار ثبت شده است برای زاید دلایل. نیایش صلاحیت طبق ماده 32 سوء استفاده از این روند گفت:” نیمکت.

پس از شنیدن درخواست وکیل استدلال در این موضوع بالا دادگاه گفت: “ما به این نتیجه رسیده اند که نیایش صلاحیت طبق ماده 32 است واجد شرایط با مراجعه به حوزه قضایی در منافع عمومی دادخواهی. در نتیجه علاوه بر رد درخواست سفارش کارگردانی تحمیل نمونه هزینه های لازم است.”

درخواست نقل مکان کرد به بالا و دادگاه به دنبال دستورالعمل ها را به مرکز ارسال کامل گزارش تحلیلی علمی از تایید توسط دانشمندان در ارائه مجوز فروش و استفاده از آیتم های مایع مانند کوکا کولا و Thums تا.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de