سنا دفاع Pawar به بازدید cyclone-آمار مسکونی, انتقاد شدید BJP

بمبئی: شیو سنا روز پنج شنبه در دفاع از بازدید از NCP رئیس Sharad Pawar به ماهاراشترا مسکونی منطقه به ارزیابی خسارت ناشی از طوفان Nisarga و شلاق در مخالفت BJP در دولت به صورت نقد و کهنه سیاستمدار تور.

سرمقاله در سنا سخنگوی ‘Saamana گفت: Pawar است که همیشه بیدار است و به همین دلیل او خود را “سیاسی زمان همیشه حق”.

آن گفت: BJP تلاش به افراط در سیاست زمانی که ماهاراشترا است مبارزه با COVID-19 بحران و طوفان Nisarga است “رقت بار” و پرسید که چرا این مرکز است ارائه هر گونه کمک به دولت برای آسیب های ناشی از طوفان.

Pawar که یک کلید مؤسسان سه جانبه ماها Vikas Aghadi دولت به ریاست شیو سنا بازدید Raigad و دیگر نقاط مسکونی منطقه در دو روز گذشته به بورس از آسیب های ناشی از طوفان Nisarga هفته گذشته است.

ماهاراشترا BJP رئیس Chandrakant Patil سوال خود را ببینید و بنا به گزارش ها پرسید که چرا Pawarhas از خواب بیدار شده تا در حال حاضر.

در پاسخ به سنا گفت: “اما Pawar است که همیشه بیدار است و به همین دلیل او خود را سیاسی زمان همیشه درست است.

شش ماه پیش BJP رهبران بیدار شد در نیمه شب و تحلیف برگزار شد در اوایل صبح. اما Pawar checkmated آنها را در دو روز.”

در آن با اشاره به hush hush صبح زود مراسم در راج Bhavan برگزار شد پس از دولت انتخابات سال گذشته که در آن رهبر بی جی پی Devendra Fadnavis گرفت به عنوان وزیر پس از شیو سنا افتاد با BJP بیش از موضوع های ارشد وزارت پست.

همراه با Fadnavis, NCP رهبر Ajit Pawar نیز ادای سوگند به عنوان معاون وزیر. اما پس از چهار روز Fadnavis رهبری دولت کاهش یافت و NCP و کنگره بعد از آن وارد یک اتحاد با شیو سنا برای تشکیل دولت تحت رهبری Uddhav Thackeray.

“پس از آن حادثه BJP رهبران هنوز wide awake و هنوز هم در حال انتظار برای دیدن اگر آنها می توانند به قدرت برسند. بی جی پی تلاش به افراط در سیاست زمانی که ماهاراشترا است مبارزه با COVID-19 بحران و طوفان Nisarga است رقت بار و” سنا گفت.

این Uddhav Thackeray رهبری حزب اظهار داشت که در زمان بحران دولت است “همیشه بیدار”.

بیش از Pawar سوال این است که آیا این مرکز را بیدار برای thecrisis دولت با آن مواجه است ، مراتی انتشار گفت.

“این خوب است که نخست وزیر نارندرا مودی رسیده West Bengal برای ارزیابی خسارات ناشی از طوفان Amphan. حتی مسکونی ساحل نابود شد در طوفان Nisarga. چرا مرکز رسیده به ماهاراشترا? اتحاد ChandrakantPatil از خواب بیدار شده تا دولت مرکزی?” آن را پرسید.

انتخابات در غرب بنگال در اطراف گوشه هستند (قرار است در سال 2021) از این رو وجود دارد “مرکزی مداخله” را گفت.

“وجود دارد هیچ احتمال انتخابات در ماهاراشترا قبل از دوره حاضر در مجمع به پایان می رسد (در سال 2024). روشن است که بی جی پی برنده خواهد شد و” سنا گفت.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net