راه آهن به ارائه تاج مراکز مراقبت به مقامات دولتی

راه آهن بشود به ارائه COVID-19 مراکز مراقبت به مقامات دولتی

حیدرآباد: راه آهن هند در حال ساخت یک تلاش به مکمل های بهداشتی, مراقبت از تلاش های دولت هند است. از این رو, قطار متشکل از 10 مربیان با بیمار ظرفیت 16 هر مربی تبدیل شده اند به COVID-19 مراکز مراقبت.

این مربیان می توان در مناطقی که دولت خسته امکانات و نیاز به تقویت ظرفیت برای انزوای هر دو مشکوک و تایید تاج موارد است. این امکانات بخشی از مجتمع COVID-19 طرح توسعه یافته توسط وزارت بهداشت و رفاه خانواده (MOHFW) و NITI Ayog.

منطقهای راه آهن تبدیل شده این مربیان برای قرنطینه مرکز. آنها را می توان مورد استفاده برای موارد خفیف است که می تواند بالینی اختصاص داده شده به COVID مراکز به عنوان در هر MOHFW دستورالعمل.

در مجموع 5,231 مربیان بود به تغییر مورد استفاده قرار گیرد به عنوان coronavirus مراکز مراقبت. تا اتحاد نهایی 24 ایستگاه است. راه آهن هند نگه داشته است 158 ایستگاه های آماده با آبیاری و شارژ امکانات در حالی که 58 ایستگاه های آبیاری امکانات.

به عنوان در هر MOHFW دستورالعمل چند دولت فرستاده اند مصادره به راه آهن هند. راه آهن اختصاص داده اند این مربیان به دولت و unreserved سیستم های فروش بلیط.

تا اتحاد نهایی 24 ایستگاه برای استقرار. Telangana این ایستگاه مستقر هستند سکوندربد, Kachiguda و اورد. 10 مربیان شده اند requisitioned در دهلی نو.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de