اورنج کانتی استاد راهنما می گوید او انتظار اعلام ماسک آرامش بخش نیاز روز پنج شنبه

اورنج کانتی مراقبت های بهداشتی مدیر آژانس دکتر کلیتون Chau است که در خدمت به عنوان موقت بهداشت عمومی افسر است که انتظار می رود در یکشنبه, ژوئن 1, موضوع جدید سفارش ساخت آن را یک “قوی توصیه” مردم در شهرستان پوشیدن چهره و پوشش به جای یک دستور در طول coronavirus بیماری همه گیر.

انتظار تغییر در سیاست می آید روز پس از دکتر Nichole سریع که صادر ماسک حکم ماه گذشته به طور ناگهانی استعفا داد دوشنبه پس از تهدید و اعتراض در مقابل خانه خود را به عنوان به خوبی به عنوان فشار از اورنج کانتی سرپرستان.

اورنج کانتی استاد راهنما لیزا بارتلت گفت: Chau است که انتظار می رود در روز پنج شنبه به تغییر سریع در سفارش به پوشیدن ماسک “به شدت توصیه می شود” به جای مورد نیاز – نظم جدید خواهد اثر را در نیمه شب آن روز.

بارتلت گفت: او می خواهد به نگه داشتن در محل شهرستان ماسک فرمان به تصویب رسید و در ماه آوریل برای فروشگاه های مواد غذایی و دیگر کسب و کار خرده فروشی.

“من می خواهم به نگه داشتن آن در اثر نه تنها به حفاظت از اما کارگران” بارتلت گفت. “وجود دارد برخی از کسب و کار که در آن شما نمی تواند انجام شش پا اجتماعی فاصله.”

بارتلت گفت: ماسک منظور خواهد شد کمک به افزایش اعتماد به نفس از مشتریان و خریداران.

“من فکر می کنم در بزرگ احساس می کنید راحت تر دانستن است که کسب و کارهای در حال مصرف آن اقدامات احتیاطی اضافی زمانی که آنها نمی تواند به لحاظ اجتماعی فاصله” بارتلت گفت.

در طول یک هیئت ناظر در جلسه روز سه شنبه Chau دفاع سریع ماسک که صادر شد در ماه مه به مقامات شهرستان دریافت مجوز از دولت برای بازگشایی برخی از کسب و کار از جمله ناهار خوری در رستوران.

سریع گفته بود او صادر ماسک قیمومیت است که مورد نیاز هر زمان که ساکن نمی تواند حفظ شش پا اجتماعی فاصله زیرا او می ترسید شیوع موارد به عنوان مردم بیشتر جمع به عنوان stay-at-home سفارشات بودند آرام است.

در جمعه این شهرستان است که انتظار می رود بیشتر استراحت محدودیت در کسب و کار اجازه می دهد تا بارها ورزشگاه, خانواده, سرگرمی, مراکز استخر و دیگران مجاز در آغاز مرحله 3 reopenings در دولت است.

Chau منصوب شد موقت بهداشت عمومی افسر در روز سه شنبه. در آن زمان او کاهش یافته است می گویند زمانی که نظم ممکن است تجدید نظر شده نشان می دهد این چیزی بود که او می خواهم در مورد آن با بخش بعدی دائمی سلامت افسر.

Chau, که همچنین دارای درجه دکتری در روانشناسی بالینی منصوب شد رئیس بهداشت و درمان مراقبت آژانس در ماه آوریل به موفقیت ریچارد سانچز که در زمان بیش به عنوان رئیس CalOptima این شهرستان را از برنامه های بیمه برای پایین درآمد ساکنان.

نویسنده کارکنان Alicia رابینسون کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de