NSSA ملی گشت و گذار قهرمانی تصویب شد در هانتینگتون بیچ در این تابستان


جانیس آراگون, مدیر اجرایی ملی مدرسی گشت و گذار در انجمن در کنار برخی از نامها از گذشته قهرمانان ملی از NSSA در اخیر برگزار می شود رقابت در هانتینگتون بیچ. (عکس از علامت Rightmire به اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

هر چند آنها خواهد بود و بعد از آن در تابستان بیش از حد معمول ملت مدرسی گشت و گذار در انجمن خود را اعلام کرد آرزو ملی مسابقات برگزار خواهد شد در هانتینگتون بیچ اسکله.

2020, West Coast منطقه ای مسابقات قهرمانی داده شده go-ahead برای جولای 9-12 در اسکله و اتباع میله میله به دنبال Aug. 1-8.

NSSA مدیر اجرایی جانیس آراگون اعلام ساخته شده پنج شنبه, 10 ژوئن هشدار داد که “با این حال و در حال تحول وضعیت ما می تواند تجربه تاریخ تغییرات اگر COVID همه گیر خوشه دوباره.”

رقابتی سری که اجازه می دهد تا برای به رسمیت شناختن برای بهترین خوانندگان تازه کار در کشور شده است تعطیل از 8 مارس در میان coronavirus تعطیلی که همه چیز متوقف شد.

“بچه ها شده اند و فقط قصد داشتن نیوجرسی ، آن را شیوه زندگی خود را,” او گفت:. “من واقعا با پشتکار شهر هانتینگتون بیچ فقط نگه داشتن به طور کامل به روز شده در مورد زمانی که ما می توانید به بالا و در حال اجرا با خیال راحت. من فقط کلمه صبح امروز از شهر هانتینگتون بیچ که ما قادر به فشار رو به جلو با ما قهرمانی رویداد. آن را ساخته شده من در سال است.”

هر چند بسیاری از حوادث بزرگ را لغو برای سال آراگون گفت: “او برگزار شد از امید” بود و رفتن به نگه کردن تا زمانی که او می تواند برای جلوگیری از لغو.

این مسابقات قرعه کشی برترین استعداد جوان از سراسر ایالات متحده هر چند برخی از رقبا ممکن است مشکل سفر یا نه ممکن است بخواهید به با coronavirus نگرانی هنوز هم طولانی, او گفت:.

او گفت: این سازمان اتخاذ خواهد شد هر پروتکل های ایمنی آنها به دنبال به دولت و شهرستان و شهر برای راهنمایی.

“این یک تحول وضعیت آنچه امروز اتفاق می افتد می تواند متفاوت در دو هفته,” او گفت:. “بچه ها خیلی هیجان زده به دریافت نیوجرسی پشت در, ما در حال رفتن به یک مشکل آنها را با پیروی از قوانین و مقررات است.”

ماهیت این ورزش اجازه می دهد تا برای دور کردن در آب است.

“ما لازم نیست که بسیاری از تماس فیزیکی” آراگون گفت: چهار فرد گرم اشاره کرد که همه را به ثمر رساند دیجیتالی انجام شده است. “من فکر نمی کنم از آن خواهد شد به عنوان پیچیده به عنوان ورزش های دیگر هستند. من فکر می کنم آن را به ساده آن را بکشد.”

برخی از تنظیمات که ممکن است ساخته شده عبارتند از داشتن تمام فینالیست با هم بر روی صحنه و یا داشتن قضات نشسته و دور از هم.

NSSA تشکیل شد در سال 1978 برای تغییر تصویر از گشت و گذار به یک ورزش رقابتی برای مشتاق ورزشکاران است. دهها هزار نفر از خوانندگان افزایش یافته است از طریق صفوف خود را.

آن بود که گروهی از معلمان و خوانندگان – جان rothrock را از دست چاک آلن تام گیبونز راب تپه Laird هایس – آغاز شده است که NSSA برای اطمینان از خوانندگان سرآمد نه فقط در امواج بلکه در کلاس درس. خوانندگان به منظور رقابت در NSSA باید به یک 2.0 معدل یا بالاتر.

لیست خوانندگان که می رفتن به قهرمان جهان تور طولانی است. برخی از اوایل نام در فهرست نام ها عبارتند از قهرمان جهان مانند تام Curren Kelly Slater و اندی آهن.

Kolohe Andino, star 2009 NSSA اتباع قبول $5,000 چک به عنوان برنده بخش برتر باز مردان است. او همچنین در زمان ملی عنوان در دو بخش به او یک مرد رکورد نه ملی عناوین در سن 15 سالگی. . او در حال حاضر واجد شرایط برای گشت و گذار را برای اولین بار در آینده بازی های المپیک است. (فایل عکس توسط فرد Swegles اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

هاوایی C. Moore, دارنده چندین عنوان جهان دارای شماره ثبت از NSSA ملی عناوین: 11. فلوریدا, کارولین, علامت های که در حال حاضر زندگی در سان کلمنت آمد با نه NSSA عناوین.

سن کلمنت را Kolohe Andino همچنین دارای نه ملی عنوان یک رکورد برای این مرد را بدست آورد.

این NSSA به دو دسته اصلی تقسیم با جوانان 18 و جوان است که بیشتر معتبر سطح است که حامیان سازمان دیده بان به کشف بعدی surfer.

پس از آن وجود دارد اکسپلورر را بدست آورد باز به هر کسی با گروه های سنی به ارشد خوانندگان.

یک ایستادگی در مردان است Jojo Whelan, از, نیوپورت بیچ, رتبه شماره 2 که در حال آمدن است به عقب varsity مردانه عناوین گشت و گذار برای نیوپورت بیچ بالا در سال 2020 مسابقات قهرمانی کشور در ماه مارس است. چند سن کلمنت خوانندگان را تا لیستی از 10 صفحه از جمله Raiki Nishida, حداکثر, ساحل, Hagan Johnson, Nico Coli. نیوپورت بیچ surfer تاج میلر در رتبه نهم.

در زنان, سمت, بلا Kenworthy از دانا پوینت رتبه شماره 1 پس از سن کلمنت surfer سایر Lindblad در نقطه دوم.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de