نپال دولت به سهولت مستند در برخی از مناطق

کاتماندو: این دولت نپال تصمیم گرفته است به سهولت در حال انجام در سراسر کشور coronavirus مستند در برخی از کم خطر مناطق از جمله دره کاتماندو.

دولت تا به حال اجرا این مستند در مارس 24 برای جلوگیری از گسترش این ویروس مرگبار است. در مه 30, آن تمدید مستند برای هفتمین بار تا ژوئن 14.

نپال ثبت بیش از 4,360 موارد و 15 مرگ و میر ناشی از این بیماری است.

جلسه هیئت دولت برگزار شد در روز چهارشنبه تصمیم به تغییر روش از این مستند در تلاش برای به تدریج از سرگیری فعالیت های اقتصادی, منابع گفت.

در این جلسه تصمیم گرفته است تا اجازه بهره برداری از کسب و کار و صنایع و وسایل نقلیه خصوصی در دره کاتماندو و مناطق دیگر که ثبت موارد کمتر از COVID-19.

اما این تصمیم هنوز به طور رسمی اعلام کرد و انتظار می رود که به اثر از روز جمعه به بعد.

با توجه به منابع خصوصی وسایل نقلیه خواهد بود و مجاز به کار بر روی یک فرد حتی اساس در تلاش برای جلوگیری از تراکم ترافیک. خصوصی چهار چرخ خواهد بود و مجاز به حمل تنها دو نفر از مسافران از جمله راننده در حالی که دو چرخ نمی شود مجاز به حمل ترک سوار سواران.

کابینه گذاشته و تاکید بر اتخاذ اقدامات پیشگیرانه از جمله فاصله اجتماعی به منظور بررسی بیشتر گسترش coronavirus.

جنبش مردم به کاتماندو از مناطق دیگر متوقف خواهد شد تا زمانی که وضعیت در این کشور بهبود یابد. جلسه هیئت دولت تصمیم گرفته است تا اجازه دهد آستین مسیر اتوبوس مسافربری خدمات. مدارس و سینما و سالن ها و دیگر اماکن عمومی جمع آوری همچنان بسته باقی می ماند.

محدودیت های بین المللی و پروازهای داخلی نیز ادامه خواهد داد.

در همین حال صدها نفر از جوانان در روز پنج شنبه تظاهرات در مقابل نخست وزیر رسمی اقامت در Baluwatar خواستار کاستن از مستند ساخت خرید coronavirus مرتبط با طب شفاف گسترش COVID-19 تست و اجرای اقدامات موثر برای کنترل گسترش بیماری است.

معترضان شعار میدادند: ضد دولت شعار و حمل پلاکارد که به عنوان خوانده شده “بیماری یا گرسنگی؟”, “ما نیاز نداریم MCC; فروش نیست کشور”, “هیچ شفافیت هیچ دوربینی است که همیشه بی کفایتی? و پاکسازی دولت است.”

در یکی دیگر از توسعه 150 نپال زنان کارگر بودند که رشته در کویت بودند و عودت به کاتماندو در روز پنج شنبه در یک پرواز اجاره.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de