حیدرآباد فیزیکدان Sidharth ادعا کرد که جهان مسطح است 23 سال پیش

Daneesh مجید

حیدرآباد: تئوری ارائه شده توسط یک حیدرآباد بر اساس فیزیکدان Dr. B G Sidharth برخی از ربع قرن پیش این ادعا که جهان مسطح است معلوم است بیشتر قابل قبول بین المللی برادری از دانشمندان است.

اخیرا در اخبار آمده است که یک مقاله پژوهشی ارائه شده توسط دو کیهان شناسان دکتر Seshadri Nadathur و دکتر فلوریان Beutler پذيرفته شده فیزیکی چکیده ای از نامه ها. این معاملات با همان عناصر که دکتر Sidharth مورد بحث بود 23 سال پیش در مورد این موضوع. او تا به حال انجام تحقیقات در جهان از نوسانات. این مقاله در مورد این موضوع منتشر شده در مجله بین المللی فیزیک مدرن در سال 1998 است.

زمانی که siasat.com تماس با دکتر Sidharth برای پیدا کردن در مورد شباهت ها در مورد-به-می شود-انتشار مقاله او رفت و به خلق و خوی است که رنگ و لعاب بود با غم و اندوه و ناامیدی است.

دکتر Sidharth حال ارائه “انرژی تاریک” در هفتم مارسل گراسمن کنفرانس در بیت المقدس در سال 1997. این نظریه به تفصیل شرح داده شد بر در تحقیقات خود روی کاغذ. یک سال بعد ستاره شناسان از جمله Saul Perlmutter و آدام ریس منتشر شده مشاهدات خود را که به تایید Sidharth نظریه در مجله فیزیک نجومی. در سال 2011 هر دو دریافت جایزه صلح نوبل برای کار خود را.

دکتر Sidharth گفت: “این یک توسعه خوب. این خبر را به من داد برخی از شادی. در همان زمان آن است که افسرده چون خود من کاغذ با مشابه نتیجه گیری شده است جایگزین بدون من قبلی کار نخواهد کرد.”

در سال 2011 او گفته بود هند امروز که “من خوشحال هستم که یافته های من شده اند مورد تأئید هر چند من انتظار نیست که این نظریه را واکشی جایزه نوبل.”

هر چند کمی غم او پر است از ستایش برای پورتسموث ستاره شناسان.

“بسیاری در این موارد (به رسمیت شناختن شناخته شده بین المللی موسسات) بستگی به نام و ملیت. اگر شما در حال مستقر در یک کشور جهان سوم و غیر غربی نام از جمله عوامل کار بر علیه شما. به علاوه تحقیقات انجام شده توسط دانشگاه پرینستون و یا برخی از پیشرفته آمریکایی یا انگلیسی, موسسه خواهد جلب توجه بیشتر از چیزی که انجام شده است در کشورهای در حال توسعه.”

در این میان سرب نویسنده در این مقاله دکتر Nadathur یک محقق در دانشگاه موسسه کیهان شناسی و گرانش (ICG) گفت: “این نتیجه نشان می دهد که قدرت از کهکشان نظرسنجی به پین کردن مقدار انرژی تاریک و چگونه آن را تکامل در طول میلیاردها سال گذشته. ما واقعا اندازه گیری های دقیق در حال حاضر و داده ها در حال رفتن برای به دست آوردن حتی بهتر با نظرسنجی آنلاین آینده بسیار زود است.”

Siddharth گفت: siasat.com که او می خواهم برای تماس با Nadathur و همکاری نویسنده دکتر فلوریان Beutler.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de