حیدرآباد: Coronavirus بازدید از مدیر اقلیت رفاه

حیدرآباد: پس از تاثیر ادارات دولتی مانند دبیرخانه و بیشتر حیدرآباد Municipal Corporation (GHMC) رمان coronavirus در حال حاضر رسیده به دفتر مدیر اقلیت وزارت رفاه.

پس از مرگ یک فرد در ساختمان آن شده است تصمیم به بستن دفتر برای یک هفته.

با توجه به منابع یک attender کار در طبقه دوم از ساختمان که در آن دفتر مدیر اقلیت رفاه واقع شده بود رنج می برند از علائم کروناویروس. او منتقل شده به بیمارستان. او سه شنبه شب در حالی که تحت درمان است. دفتر مدیر اقلیت وزارت رفاه واقع در بیمه ساختمان در Abids.

این واقعیت است که او تا به حال ویروس علائم و منتقل شد به بیمارستان مخفی نگه داشته بود به عنوان یک نتیجه از ادامه کار در دفتر به عنوان معمول است.

به محض این که گزارش مرگ او را به نور آمد وحشت گریبانگیر ساختمان و افسران و کارگران خالی ساختمان. کارگران از همه گروه ها خواسته شد به محل کار از خانه تا این ساختمان به طور کامل sanitised.

این آموخته شده اند که گفت: attender استفاده می شود اغلب به بازدید از دفتر مدیر اقلیت رفاه. از این رو همه کارگران از MFD خواسته شد به خود قرنطینه خود را.

با توجه به منابع یک attender اداره نیز مبتلا به تب و COVID مشکوک.

منبع: Siasat اخبار


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de