چگونه برای نجات خود از موسمی مشکلات مرتبط با سلامت

موسمی مشکلات مرتبط با سلامت

این موسمی زمان! در حالی که شروع موسمی به ارمغان می آورد بسیار مورد نیاز امداد از سوزان تابستان حرارت آن را نیز به ارمغان می آورد در مورد نگرانی های بهداشتی. در اینجا یک چک لیست از مشکلات سلامتی مربوط به موسمی همراه با اقدامات احتیاطی یکی را می توانید با توجه به دکتر آفتاب احمد, مشاور ارشد و پزشک در بیمارستان آپولو.

پشه بیماری های منتقله:

فصل بارانی در ارتباط مکرر با ورود آب. این آب راکد مطلوب پرورش سایت برای پشه ها است که می تواند یک میزبان از تب و بیماری ها مانند مالاریا filarial, دانگ و chikungunya. هر سال بسیاری از مردم در حال سقوط بیمار به این عفونت. در حالی که مالاریا خاص درمان دانگ و chikungunya عمدتا درمان شود علائم. گاهی مراقبت نامناسب و تاخیر در درمان می تواند باعث عوارض جدی است.

متاسفانه به هیچ واکسن های موجود برای این بیماری پیشگیری است یک استراتژی مهم.

حفاظت از گزش پشه

a) استفاده از پشه بند و مش در و پنجره

ب) پشه repellants کویل

ج) پوشیدن پیراهن آستین بلند و کامل, فلیپ.

د) ریشه کن کردن آب ورود به سایت

e) پوشش تمام ظروف آب

f) خالی کردن آب استفاده نشده لاستیک و آب درام

g) حفظ تمام تخلیه روشن

بیماری های منتقله از راه آب

موسمی است همچنین زمانی که آب برن بیماری هایی مانند هپاتیت ویروسی A, وبا, حصبه و اسهال و استفراغ افزایش به علت آلودگی مواد غذایی و آب است. آنها می تواند به عنوان تب و اسهال و یا زردی.

راهنمایی پیشگیری:

الف) شستن دست قبل و بعد از آماده کردن غذا و یا خوردن.

ب) شستن مواد غذایی به طور کامل قبل از پخت و پز

ج) نوشیدن تنها به درستی درمان آب پز فیلتر شده یا آب بطری.

د) جلوگیری از unhygienic خیابان مواد غذایی است.

e) واکسن هپاتیت A و حصبه در دسترس هستند.

Fungalinfections

مرطوب و مرطوب آب و هوا فراهم می کند و شرایط خوبی برای گسترش عفونت های قارچی در پوست به ویژه در پا. نگه داشتن ناخن های پا کوتاه, جلوگیری از wading را از طریق آب و شستن پا به طور کامل.

بیماری های تنفسی و COVID-19

تغییر در آب و هوا می تواند باعث تسریع و یا تشدید آسم و مشکلات سینوس. با توجه به C0VID-19 چگونه دما و رطوبت را تحت تاثیر قرار و انتقال در هند است که تا حد زیادی ناشناخته و غیر قابل پیش بینی. ما را دیده اند انتظار می رود کاهش در تعداد در طول تابستان و ما ممکن است یا ممکن است یک افزایش در موسمی. در صورت هر گونه سیل اجتماعی رفتار مردم و یا ازدحام بیش از حد در امداد اردوگاه ممکن است تحت تاثیر گسترش بیماری.

[email protected]


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de