چگونه برای لذت بردن از روز پدر در یک مرغ مگس خوار-دوستانه باغ

1. روز پدر مبارک تعطیلات آخر هفته! برداشت میوه و تابستان پرتقال به عنوان آنها رسیدن هفته به هفته. سنگ میوه ها باید برداشت نسبتا به سرعت هنگامی که آنها شروع به رسیدن. اما میوه های خانواده مرکبات دریافت شیرین دیگر آنها ماندن بر روی درخت اما نمی شیرین هر مطلب پس از چیدن بنابراین تنها به عنوان بسیاری از شما می توانید در هر هفته. همچنین به یاد داشته باشید به نگه دارید تا با آبیاری به دلیل رسیدن میوه نیاز به رطوبت. بررسی روزانه به عنوان میوه matures به آنها را در اوج خود است. اگر پرندگان تمایل به از بین بردن میوه های خود را قبل از اینکه شما می توانید آنها را برداشت و پوشش درخت با تور.

2. به یاد داشته باشید برای نگه داشتن پر مرغ مگس خوار فیدر غالبا. بسیاری از این لذت شیرین-غذا خوردن پرندگان کوچک در حال حاضر ساخته شده است لانه خود و در حال حاضر آنها نیاز به حفظ انرژی خود را برای تغذیه نوزادان و کمک به آنها را رشد می کنند.

3. قطع آبیاری نخ ابریشم درختان (Chorisia speciosa) – نوعی که باید آن ضخیم سبز تنه با رنگ خاکستری تیغ و تولید بزرگ ترش مانند گل های صورتی در اواخر تابستان. حداقل آب از هم اکنون از طریق اوت در واقع تحریک این درختان برای تولید بیشتر شکوفه در ماه اوت و سپتامبر. شروع آبیاری دوباره به گل جوانه های متورم بنابراین شکوفه آخرین دیگر.

4. مانیتور خود را به سیستم آبیاری دقت کنید. هر هفته یا دو – در حالی که آن را روشن – پیاده روی این منطقه را پوشش می دهد و نگاهی به هر یک از امیتر به مطمئن شوید که آن را در حال کار به درستی. بررسی زمین برای سرریز بر روی جلوی خانه یا پیاده رو – و یا حتی بدتر به خیابان. شما قطعا نمی خواهید به اتلاف هر آب. و نه اجازه دهید آن را اجرا کنید در طول گرمای روز و هنگامی که بسیاری از آن خواهد شد از دست داده و به تبخیر قبل از آن می تواند نزول به خاک.

5. به یاد داشته باشید به نگه دارید تا آبیاری در cymbidium ارکیده و خوراک به آرامی با کود مایع هر زمان شما آب است. استفاده از یک کود نیتروژن تا جولای. پس از آن تبدیل به یک کم نیتروژن بالا-فسفر با فرمول. مطمئن شوید که آنها دریافت یک مقدار خوبی از تابش نور خورشید به آرامی فیلتر در گرمای روز به منظور اطمینان از بزرگ گل فصل آینده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de