دولت اصرار مجرد برای پیدا کردن یک “نوازش دوستان” یا “حمایت از حباب’ در طول همه گیر

ببین “حمایت حباب” را به عنوان نخست وزیر بریتانیا به لقب آن جهان آخرین دوستیابی fad — یا به طوری که برخی از کارشناسان بهداشت عمومی امید.

شروع شنبه تک بالغ خانوار در انگلیس قادر خواهد بود به شکل یک “حمایت حباب” با یکی دیگر خانواده نخست وزیر بوریس جانسون چهارشنبه اعلام کرد به عنوان بخشی از این کشور را کاهش coronavirus محدودیت.

“حمایت از حباب باید منحصر به فرد به این معنی که شما نمی توانید سوئیچ خانواده شما در یک حباب و یا با اتصال چندگانه” جانسون گفت. “همه کسانی که در حمایت از حباب خواهد بود قادر به عمل به عنوان اگر آنها در همان خانواده به معنی آنها می توانید زمان را صرف با هم در داخل هر یک از دیگران’ خانه و لازم نیست به ماندن دو متر از هم جدا کنید.”

این دسته شامل افراد مسن مجرد و پدر و مادر و افراد مجرد. این حرکت به احتمال زیاد برای کمک به سالمندان شهروندان شده اند که با تلاش به تنهایی زندگی می کنند. تحت قانون جدید تنها پدربزرگ و مادر بزرگ می تواند ملاقات با خانواده و یا نوه بیش از خانه خود را.

این یک — نسبتا — مجاز بخشنامه در مقایسه با قبل از آن تغییر در coronavirus قوانین در این ماه است که ساخته شده آن را غیر قانونی برای دو یا چند نفر از خانواده ها برای ملاقات در داخل خانه و یا صرف شب در خصوصی با هم. که مقررات جذب گسترده مسخره از چه بسیاری از لقب “جنسیت بان کی مون” در رسانه های اجتماعی.

کانادا هر چند به نظر می رسد به آن را انجام داده اند ، بازگشت در اوایل ممکن است برخی از حوزه های قضایی کانادا شروع اجازه می دهد دو خانواده به جفت در “دو حباب” که منجر به صدمه زدن به احساسات در میان کسانی که از سمت چپ بود.

مردم تنها نیاز باید در پیدا کردن یک “نوازش دوستان” و یا “انجمن دوستان” با آنها با خیال راحت می توانید شریک در طول همه گیر آن توصیه می شود در اواسط ماه مه.

“بحث در مورد چگونه به بهترین وجه به انجام این کار با هم” RIVM پیشنهاد می شود با توجه به نگهبان را ترجمه. “برای مثال ملاقات با همان فرد به فیزیکی یا تماس جنسی (برای مثال یک نوازش دوستان یا ‘فیلم buddy’) ارائه شده شما عاری از بیماری است. خوب ترتیبات با این فرد در مورد چگونه بسیاری از مردم دیگر شما هر دو را ببینید. بیشتر مردم شما ببینید بیشتر شانس [پخش] coronavirus.”

سلامت موسسه بیشتر هشدار داد که مردم باید خودداری از روابط فیزیکی با کسی که مشکوک به این ویروس است که اسپرد به راحتی از طریق تماس نزدیک و فضاهای محصور شده است.

“آیا داشتن رابطه جنسی با شریک زندگی خود را اگر آنها جدا شده اند که به دلیل [مشکوک] coronavirus عفونت” RIVM گفت. “سکس با خودتان و یا با دیگران از راه دور امکان پذیر است.”

دانمارک که در آن coronavirus موارد باقی مانده است نسبتا کم شده است و حتی بیشتر بی بند و faire. “جنس خوب است. رابطه جنسی سالم” سورن Brostrom مدیر کل دانمارکی اقتدار بهداشت گفت: در ماه آوریل زمانی که بحث اجتماعی فاصله دستورالعمل با توجه به محلی DK. “ما موجودات جنسی و البته شما می توانید در این وضعیت است.”

همسایه سوئد در مقابل تلاش بیشتر برای مهار شیوع آن. در اواخر ماه مه در سوئد آژانس بهداشت عمومی به اشتراک گذاشته شده خود را, راهنمایی در انجام-و-اصلا از سکس و روابط در جهانی همه گیر از طریق قطرات تنفسی ویروسی.

“نزدیکی صمیمیت و رابطه جنسی خوبی برای رفاه و بهداشت عمومی” در آن مشاهده شده با توجه به سوئدی نسخه از وب سایت محلی SE. “در روابط که در آن مردم هنوز هم نشست و در حال نزدیک شدن به یکدیگر است که هیچ مانعی اگر شما و شریک زندگی خود را و یا شرکای نشان می دهد هیچ نشانه ای از بیماری است.”

در گاه به گاه قدمت هر چند دولت یک خط. “آشنایی و موقت روابط جنسی با شرکای تجاری جدید از سوی دیگر در برخواهد داشت خطر آلوده شدن و یا آلوده کردن دیگران” رسمی ارشاد هشدار داد.

در ایالات متحده آمریکا و شهر و دولت های محلی باید به همین ترتیب پیش نویس توصیه و اصرار مردم برای محدود کردن دایره خود را از شرکای جنسی به عنوان یک coronavirus احتیاط.

این هفته نیویورک شهرستان, وزارت بهداشت منتشر شد و سند به نام “رابطه جنسی امن تر و covid-19” نگاشته و در آن قوانین زمین.

“شما را امن ترین شریک جنسی,” وزارت بهداشت و درمان گفت: یادآوری مردم را به شستن دست های خود را قبل و بعد از خود ارضایی. “آینده امن ترین شریک کسی است که شما زندگی می کنند با” آن را ادامه داد. دولت شهر خواست مردم را به “محدود کردن تماس — از جمله رابطه جنسی با هر کسی خارج از خانواده” در حالی که همچنین نشان می دهد راه هایی برای محدود کردن دهان-به-دهان مجاورت مانند پوشیدن یک ماسک و یا تلاش جدید موقعیت.

“شاید آن چیزی که شما شاید نه اما در طول covid-19 پوشیدن صورت پوشش است که پوشش بینی و دهان خود را یک راه خوب برای اضافه کردن یک لایه از حفاظت در طول رابطه جنسی” وزارت بهداشت پیشنهاد شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net