مرکزی تیم بازدید GHMC و تعامل در مورد COVID -19

حیدرآباد: جامعه همکاری الزامی است برای مهار COVID-19 گفت: دولت مرکزی مشترک وزیر سانجی Jaju. او در یک جلسه بررسی همراه با مرکزی اعضای تیم Vikas Gade دکتر Ravinder روز چهارشنبه در GHMC سر دفتر با GHMC کمیسر D. S. Lokesh کومار و دیگر مقامات ارشد در اقدامات انجام شده برای جلوگیری از گسترش Covid-19 در GHMC منطقه است. او پرسش در مورد وضعیت شایع در منطقه بخش و دایره عاقلانه در GHMC منطقه است.

او گفت که این مستند محدودیت های تقریبا آرام است. بیمارستان های خصوصی و آزمایشگاه در دهلی نو و بمبئی و چنای در حال انجام COVID آزمون و اطراف 70percent از آزمون در حال تبدیل شدن به مثبت تاج موارد از وجود دارد, او گفت:. او مورد بحث در جزئیات در مورد هیچ.از موارد مثبت در GHMC منطقه, روش های اتخاذ شده در تماس با ردیابی و امکانات موجود برای COVID تست و بیمارستان و خانه قرنطینه صفحه اصلی انزوا و مهار مسائل با مقامات. او گفت: در سناریوی حال حاضر حاوی ویروس گسترش خانه قرنطینه تنها روش در دسترس است.

به عنوان موارد در حال افزایش بیش از صد در هر روز تمام منطقه جمع مقامات بهداشت, معاون کمیسیون در GHMC محدودیت ایجاد خواسته چه برنامه گروه برای بهبود هماهنگی مسائل و همچنین به اشتراک گذاری اطلاعات بدون هر گونه تاخیر زمانی. او خواسته است برای اضافه کردن مقامات ارشد اعداد در گروه برای انتشار اطلاعات مربوط به دولت مرکزی دستورالعمل با توجه به کوروناویروس. او همچنین پرسید: در مورد COVID -19 اتاق کنترل و عملکرد آن.

Hyderabad منطقه جمع آوری Swetha Mohanty اضافی کمیسر B. Santosh, CCP Devender ردی COVID -19 اتاق کنترل OSD Anuradha نیز حضور داشتند.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de