برزیل فقیر نادیده گرفته شده توسط دولت در حال سازماندهی خود را coronavirus مبارزه

رافائل ویللا برای واشنگتن پست

زمانی که coronavirus آمار برزیل 24 ساله Laryssa دا سیلوا, امضا برای کمک به همسایگان خود به عنوان خیابان جمهور Viela دا Harmonia در سن پائولو دو پریسپلیس. “ما نقش دولت,” او گفت:. “Covid-19 است که در حال حاضر در آینده خیلی به ما نزدیک است و افراد آلوده در جامعه با مرگ و میر اتفاق می افتد. اما بهتر از ترس احساس کمک به دیگران.”

زمانی که رئیس جمهور از Viela دا Harmonia پیاده روی پایین خیابان ترکیبات او توجه داشته باشید. همسایه سالمندان نیاز به مواد غذایی. یک مادر است که به دنبال پوشک. خانواده دیگری می پرسد برای صابون.

فقط هفته پیش Laryssa da Silva نمی دانم که در آن وعده غذایی بعدی خواهد آمد از. در حال حاضر 24 ساله مادر تنها مسئول ساخت مطمئن شوید که 70 خانواده هایی که زندگی می کنند در خیابان زنده ماندن در برزیل شیوع کروناویروس.

دا سیلوا یکی از 400 جدید “خیابان رئیس جمهور” در پریسپلیس مسئول برای کمک به همسایگان خود در سائو پائولو بزرگترین زاغه امن مواد غذایی کمک های اولیه و مراقبت های بهداشتی.

[برزیل پر بسته بندی شده favelas بریس برای coronavirus: ‘آن را به کشتن تعداد زیادی از مردم’]

این برنامه ایجاد شده به عنوان موارد در امریکا بزرگترین کشور شروع به منفجر شدن یکی از راه حل بسیاری از مردم برزیل کم درآمد فقیر نشین پیدا کرده اند برای دور زدن یک تقسیم دولت در پاسخ به وخیم تر شدن بحران بهداشتی. رهبران جامعه در برخی از این کشور سخت ترین ضربه محله در حال استخدام خود آمبولانس ایجاد صندوق بیکاری و حتی ساختمان مستقل پایگاه داده برای پیگیری موارد و مرگ و میر.

در حالی که آسیا و اروپا و ایالات متحده در حال تلاش برای بازگشایی از coronavirus مستندات موارد در آمریکای لاتین در حال انفجار. سازمان بهداشت جهانی گزارش داد بیش از 136,000 موارد جدید در سراسر جهان در روز یکشنبه ،

که اعلام کرده است امریکا همه گیر جدید نقطه داغ. برزیل گزارش کرده است بیش از 772,000 مورد دوم تنها به ایالات متحده و بیش از 39,000 مرگ و میر. اما رسمی شماره ها بسیار رقابت; اپیدیولوژی باور واقعی مرگ و میر قابل ملاحظه ای بالاتر است.

رافائل ویللا برای واشنگتن پست

خیابان روسای جمهور پریسپلیس جمع آوری برای هماهنگ کردن تلاش های خود را.

Da Silva خود را از دست داده رستوران های شغلی در ماه مارس است. در عرض چند هفته او دیگر نمی تواند استطاعت به تغذیه کودکان سنین 2 و 5. او خیره شد در او شربت خانه یک بعد از ظهر در ماه آوریل به آخرین حرکت شبیه چمچه زنی لوبیا هنگامی که یکی از همسایه ها زنگ زد خود را مفت به التماس برای آرد به جزر و مد بیش از فرزندان خود را برای یک روز بیشتر.

“این لحظه ای که من گفتم: من باید برای انجام کاری” او گفت:. “آن مهم تر برای کمک به دیگران از ترس می شود.”

[به عنوان coronavirus مرگ و میر در برزیل افزایش Bolsonaro محدودیت انتشار اطلاعات]

ویروس زده برزیل را بیچاره, بیشتر, سیاه favelas نامتناسب. در São Paulo, افرادی که زندگی می کنند در مناطق فقیر و قرارداد این ویروس تا 10 برابر بیشتر احتمال دارد به مرگ از مردم در مناطق ثروتمند با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط این شهرستان در بخش بهداشت و درمان. سیاه, São Paulo ساکنان 62 درصد بیشتر احتمال دارد به مرگ از ویروس از ساکنان سفید.

رافائل ویللا برای واشنگتن پست

دا سیلوا طول می کشد مراقبت از کودکان خود را در یک اتاق زیستن در پریسپلیس.

رافائل ویللا برای واشنگتن پست

دا سیلوا کمک می کند تا همسایه ماریا Marinávea. Marinávea به تنهایی زندگی می کند; او تا به حال یک آنفولانزا که او مشکوک شد covid-19 شد و دچار سوء تغذیه. “وقتی که من بیمار [da Silva] به من کمک کرد, مرا به خانه من سوپ set me مستقیم” Marinávea گفت. “او در حال حاضر انجام بسیاری برای من. اگر من نیست که کسی مانند او من فوت کرده اند.”

پزشکان مقصر برزیل افزایش مرگ و میر در بخش های دولتی تقسیم می شوند پاسخ. حتی به عنوان موارد مشخصی رئیس Jair Bolsonaro محکوم انزوای اجتماعی اقدامات اعمال شده توسط فرمانداران و پیوست تظاهرات خواستار اقتصاد برای بازگشایی شده است. او در سومین وزیر بهداشت پس از شروع بحران; دو حاضر به بازگشت به تماس های خود برای پایان دادن به اجتماعی فاصله اقدامات و فشار هیدروکسی کلروکین درمان است.

“ما با تاسف تمام مرگ و میر” Bolsonaro به خبرنگاران گفت:. “اما این همه سرنوشت.”

بسیاری از محله های فقیرنشین برزیل در حال رد که سرنوشت.

[در برزیل, مرگ یک مرد و یک جستجو از جان گذشته برای یک کفش تخت]

Favelas اند گهواره از فعالیت. بسیاری از تاخت و تاز شده توسط خشونت باندهای جنایتکار که اعمال محدودیت در که می توانید وارد کنید و ترک کنید. قطع از خدمات دولت رسمی جوامع اغلب به ایجاد نهادهای موازی از جمله ایمیل, اینترنت و فاضلاب سیستم — و تکمیل ضعیف بهداشت و درمان و سیستم آموزش و پرورش.

رافائل ویللا برای واشنگتن پست

یک مدرسه دولتی در پریسپلیس در حال حاضر یک مرکز پذیرش برای covid-19 بيمار. پشتیبانی و کمک های مالی آن می تواند میزبان به 520 نفر است.

که سنت خلاق حل مسئله گسترش یافته است در طول شیوع بیماری است. زمانی که مردم از ریو دو ژانیرو Complexo انجام Alemão favela دیدم که این شهر coronavirus آمار ترک از موارد از محله های فقیرنشین آنها خود را ایجاد پایگاه داده برای ردیابی این بیماری است. ساکنان’ association در ریو کنتگلو جامعه پیوست و با یک سازمان غیر دولتی محلی به اسپری ضد عفونی کننده.

پس از 20 سال, Juliana کرمو دیدم پیام های تبلیغ در رسانه های اجتماعی گفتن مردم از ریو هنریو گورگل محله که آب و هوای گرم محدود خواهد coronavirus و اهدا ماسک بودند آلوده به ویروس او همکاری با دیگر افراد جوان در سراسر ریو به نقشه و مبارزه با اخبار جعلی.

آنها تولید و تصویری پرداختن شایع ترین اطلاعات غلط و تاسیس یک خط تلفن برای کمک به مردم دامپزشک ادعا می کند.

“ما همیشه دچار کمبود اطلاعات” کرمو گفت. “راستگو و قابل اعتماد اخبار است مهم تر از همیشه.”

[در حالی که کشورهای دیگر نگاه به برزیل نمی تواند پیدا کردن یک راه برای تعطیل]

دا سیلوا امضا آنلاین به نمایندگی از Viela دا Harmonia — “هماهنگی کوچه” — یک جاده اسفالت نشده که بافت از طریق پریسپلیس یک آلاینده زاغه از 100,000. هر روز او سرمایه گذاری میان تخته سه لا و قلع خانه برای ارائه ماسک و الکل ژل بررسی covid-19 علائم و نشانه تا گرسنه خانواده ها برای دریافت کمک های مالی.

برنامه ارائه شده خود را با شش ساعت اول-دوره کمک های اولیه led توسط آتش نشانی محلی که او نشان داد که چگونه برای نظارت بر پیشرفت این ویروس زمانی که به یک آمبولانس و چگونه برای کمک به بیماران مبتلا به علایم شدید.

رافائل ویللا برای واشنگتن پست

تظاهرکنندگان از پریسپلیس تقاضا بیشتر اقدام دولت در برابر coronavirus.

رافائل ویللا برای واشنگتن پست

در پریسپلیس انجمن محله سازمان برزیل اولین coronavirus اعتراض است. نزدیک به 400 خیابان رئیس جمهور راهپیمایی به سن پائولو شهر هال به تقاضای اقدامات برای مبارزه با گسترش این بیماری است.

Gilson Rodrigues, رئيس جمهور از ساکنان’ association در پریسپلیس دیدم موارد شروع به صعود در ماه مارس است. او می دانست که در محله های فقیرنشین بود که در آن خانواده ها در بسته بندی محکم با هم و بسیاری از آنها هیچ چاره ای اما برای ادامه کار خواهد بود ویران. او شروع به خیابان رئیس جمهور برنامه ای برای نظارت و کند کردن گسترش ویروس.

“ما تصمیم به ایجاد جایگزین به طوری که اگر دولت نمی آن ما خواهد بود قادر به بسیج برای جلوگیری از درد و رنج در جامعه,” او گفت:.

[برزیل Bolsonaro, هدایت مغلوب ساختن پیشی جستن رد coronavirus اقدامات — آن را فقط یک کمی سرد’]

Rodrigues سازمان چند ده داوطلبان به ماسک تبدیل محله را بسته مدارس و ورزشگاه به جداسازی بخش و ایجاد یک پلت فرم آنلاین که در آن بیکار ساکنان می توانید درخواست برای کمک های مالی.

پس از ساکنان شکایت کرده است که دولت نمی شد, پاسخ به تماس های اضطراری در محله های فقیرنشین انجمن استخدام 24 ساعته آمبولانس به طور انحصاری برای محله. به پرداخت هزینه برای پروژه های انجمن آغاز شده رسانه های اجتماعی کمپین crowdfunding آورده است که در هزاران دلار است.

رافائل ویللا برای واشنگتن پست

در پریسپلیس محله Association استخدام آمبولانس خصوصی در طول شیوع بیماری است. این سرویس هماهنگ توسط داوطلبان سلامت و عوامل بودجه توسط جامعه.

ساندرا Jovchelovitch یک روانشناس اجتماعی در دانشگاه لندن اقتصاد, بررسی نقش انعطاف پذیری و هویت مردمی سازماندهی در favelas. او با سازمان ملل متحد برای گسترش پایین به بالا توسعه — مردم پیدا کردن راه حل های خود را که در آن دولت شود — به آفریقا و خاورمیانه است.

او معتقد است که در جوامع کم درآمد در ایالات متحده و اروپا می توانند یاد بگیرند که از محله های فقیر نشین’ پاسخ.

“همه گیر خواهد شد و هرگز شکست طریق بالا به پایین سیاست” Jovchelovitch گفت. “باید برای جامعه ریشه دار عمل است.

“در این راه favelas زیادی به تدریس شمال.”

امریکا تا به حال زمان برای آماده شدن برای کوروناویروس. آن را نمی تواند متوقف اجتناب ناپذیر است.

در کشورهای در حال توسعه coronavirus قتل به مراتب بیشتر افراد جوان

محدودیت در coronavirus تست در برزیل در حال پنهان کردن درست بعد از امریکا بزرگترین شیوع

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de