دو شوهر استراتژی ممکن است برای درمان چین سیاست تک فرزندی, استاد مسلم

خ خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

این عکس گرفته شده در ژوئن 6 را نشان می دهد زوج در یک مراسم ازدواج دسته جمعی در سانیا در چین جنوبی جزیره هاینان.

مقامات چینی در تلاش بوده اند به مدت سه سال به عقب ویرانگر تعادل خود را از سیاست تک فرزندی و هم محور زوج ها به داشتن فرزند بیشتر.

آنها گفته ام زوج که خود را وطن پرست وظیفه به دو بچه. آنها dangled معافیت های مالیاتی و یارانه مسکن. آنها ارائه شده به آموزش و پرورش را ارزان تر و مرخصی والدین دیگر. آنها سعی کردم به آن را مشکل تر برای به دست آوردن یک سقط جنین و یا طلاق.

هیچ یک از این کار کرده است. چین موالید سرسختانه باقی می ماند پایین ایجاد بحران جمعیتی است که می تواند مانع رشد اقتصادی در دهه های آینده.

اما در حال حاضر استاد اقتصاد در دانشگاه Fudan در شانگهای آمده است تا با یکی دیگر و جای تعجب نیست بحث برانگیز — راه حل: اجازه می دهد زنان به شوهران متعدد و آنها را نوزادان متعدد است.

“من نمی خواهد نشان می دهد اگر چند شوهری جنسیتی نسبت نمی شد را به شدت نامتوازن,” سرخدار-Kwang Ng است که مالزی نوشت: در ستون به طور منظم در یک وب سایت کسب و کار در این ماه. تیتر پرسید: “آیا چند شوهری واقعا مسخره ایده؟”

“من دفاع برای چند شوهری من فقط نشان می دهد که ما باید در نظر بگیرید این گزینه در صورت اختلال در تعادل جنسیتی نسبت” او ادامه داد.

[پکن سیاست تک فرزندی در بین رفته است. اما بسیاری از چینی ها هنوز هم تمایلی به بیشتر است.

]

برای 36 سال حزب کمونیست چین تصریح شده است که زوج ها می تواند داشته باشد تنها یک فرزند به جز در شرایط خاص مانند اگر آنها زندگی می کردند در یک منطقه روستایی و اولین فرزند خود را یک دختر و یا یک پسر معلول. این بخشی از یک استراتژی برای افزایش رشد اقتصادی چین رای و استانداردهای زندگی در همان زمان.

سیاست مشغول به کار بیش از حد هست. در چین امروز به 1.4 میلیارد نفر وجود دارد 100 میلیون تنها-کودکان با سن کمتر از 40. اما سنتی اولویت برای پسران — و مرتبط با عمل سقط دختران — بدان معنی است که وجود دارد حدود 34 میلیون مردان بیشتر از زنان است.

که به خودی خود یک مشکل بزرگ است. اما اضافه کردن به مخلوط تمایل در میان هزاره زنان برای به تاخیر انداختن ازدواج و داشتن حتی یک کودک و یا هیچ کدام در همه — و آن را یک جمعیتی زمان-بمب.

چین جمعیت هوا به اوج 1.45 میلیارد دلار به عنوان به زودی به عنوان 2027 سپس شروع به کاهش مدت طولانی. حدود یک سوم از جمعیت خواهد بود بیش از سن 65 سال 2050.

در سال 2015 حزب کمونیست آغاز انهدام یک فرزند سیاست, اما آن را تا به حال تقریبا هیچ اثر. زنان به طور فزاینده ای می خواهید حرفه خود را و بسیاری ترجیح کانال انرژی خود را به دادن فقط یک فرزند یک شروع خوب در زندگی نسبت به تقسیم منابع خود را بین دو.

ورود استاد Ng.

پیشنهاد او برای حل oversupply از مردان است که اجازه می دهد تا غیر ارادی لیسانس — شناخته شده به عنوان “شاخه های لخت” در چین به دلیل آنها نمی توانند میوه برای درخت خانواده خود را — به اشتراک گذاشتن نسبتا کمیاب عرضه از زنان است.

“اگر دو مرد حاضر به ازدواج و زن مایل است بیش از حد, چه دلیلی جامعه باید به جلوگیری از آنها را به اشتراک گذاری یک زن است؟” Ng خواسته با استناد به چند همسری به عنوان یک مشترک سفارشی در دوران باستان و در ادامه تمرین در برخی از گونه های اسلام است.

[
در چین و هند مردان تعداد زنان در یک مقیاس گسترده
]

“من انکار نمی کنم مزایای استفاده از تک همسری در اینجا مانند چگونه منحصر به فرد روابط بلند مدت می تواند به نفع کودکان رشد و آموزش و پرورش” Ng نوشت: در ستون خود با توجه به وب سایت SupChina که برای اولین بار گزارش به زبان انگلیسی در مورد اظهارات بحث برانگیز. “اما با توجه به چین اریب نسبت جنسی آن لازم به نظر اجازه چند شوهری قانونی است.”

علاوه بر آن فقط می تواند کارآمد تر او ادامه داد: نشان می دهد که زنان را بدون مشکل رفع نیازهای جسمی متعدد ،

“آن مشترک برای روسپی به خدمت بیش از 10 مشتری در یک روز” Ng نوشت: قبل از مصرف در دیگر توهین آمیز مماس است. “ساخت غذا برای سه شوهران را نمی خواهد زمان بیشتری نسبت به دو شوهر,” او اضافه شده است.

Ng ستون رفت و ویروسی در اینترنت چینی. و بسیاری از زنان در Weibo در چین-نسخه توییتر شد unimpressed.

“این به من بزنند تا” خواسته یک زن خواستار خودش Keely پرسیدن چرا Ng نیست خودش قرار داده در زن کفش.

“من از حرفی که او می گوید. آن سال 2020 در حال حاضر پرسید:” Fuduoduo.

“به من اجازه ترجمه آنچه که او بدان معنی: او می خواهد به عنوان بردگان جنسی است.”

Ng است steeling برای یک مبارزه است. او نوشت که ستون بعدی با هدف redressing عدم تعادل جنسیتی خواهد بود در مورد قانونی پذیرفت.

از آنجا که چین جنس عدم تطابق باعث شده است که رقابت شدید در میان مردان به دنبال همسران “یک مرد حق دستیابی به رضایت جنسی است که به شدت نقض اگر قانونی کار جنسی مجاز نیست.”

قانونی کار جنسی و ساختمان بیشتر در فاحشه خانه ها اجازه می دهد مردان به حضور خود “نیازهای فوری,” او نوشت.

ایستاده خشم بیشتر در Weibo و فراتر از آن.

وانگ یوان در پکن کمک به این گزارش.

مسابقه جهانی برای coronavirus واکسن می تواند منجر به این نسل Sputnik لحظه

چینی سوپراستار فوتبال خواستار فردی گری از حزب کمونیست خیره کننده ملت

در چین-U. S. مرحله نهایی مسابقات پکن را پولادین تبليغاتي تیز او حمله