سوئد نام مشکوک در سال 1986 ترور نخست وزیر

Tt News Agency از طریق رادیو فردا

سیاستمدار سوئدی اولاف پالمه باعث پیروزی ثبت نام پس از سوسیال دموکرات ها پیروزی در انتخابات سپتامبر. 19, 1982.

بروکسل — محققان سوئدی در یکشنبه شناسایی کرده و آنها را باور ترور نخست وزیر اولاف پالمه در سال 1986 حل یکی از بزرگترین سیاسی, قتل, رمز و راز در نسل. اما با گمان طولانی مرده به نظر می رسید که سوئدی ها را به زندگی می کنند با برخی از عدم قطعیت است.

این سوال که راه می رفت تا پشت پالمه و به ضرب گلوله او را به عنوان او خیره شد به پنجره مغازه در سرمای استکهلم شب متوقف کرد پلیس تا کنون پس از قتل در ماه فوریه سال 1986. نظریه ها در بازه زمانی از آپارتاید دوران دولت آفریقای جنوبی که ابراز تنفر پالمه برای خود صریح جناح چپ انداز به کردی نظامی گروه پ. ک. ک.

اما یک مقام ارشد سوئدی دادستان گفت: پس از سه سال بررسی آنها معتقدند پاسخ این است که نزدیک به خانه: یک ناراضی سوئدی طراح گرافیک Stig Engstrøm, یک, پس از 52 سال است که مشغول به کار در شرکت بیمه در خارج از آن پالمه به ضرب گلوله کشته شد.


[‘اولاف پالمه و من به دوستان]

Engstrøm درگذشت در سال 2000 در چه بوده است و خودکشی. رئیس دادستان Krister Petersson گفت که آیا قطعی لینک سلاح به ترور اما با شواهد و مدارک آنها در حال حاضر مونتاژ وجود دارد به اندازه کافی برای حرکت به جلو با یک مورد در برابر Engstrøm بود که صریحتر مخالف نخل طلایی را در جناح چپ سیاست — اگر او هنوز زنده بودند.

“ما آمده ایم تا آنجا که ما قادر به هنگامی که آن را می آید به یک مظنون” Petersson گفت: در طول دو ساعت کنفرانس خبری که در آن او و پلیس محقق گذاشته شواهد علیه Engstrøm. “من درک می کنم که متفاوت تئوری های توطئه را نگه داشتن شناور در حوزه عمومی به عنوان آنها در 34 سال گذشته اما ما تا به حال نتیجه ما.”

محققان در یکشنبه نسبت خود را به تلاش برای ترور رئیس جمهور جان اف کندی و یا جستجو برای مقصر در سال 1988 سقوط در پرواز 103 پان آمریکن بر Lockerbie, اسکاتلند.

Fredrik سندبرگ

AP

گل های قرار داده شده توسط یک لوح یادبود و نشان دادن محل که در آن نخست وزیر سوئد اولاف پالمه شد, کشته در ماه فوریه سال 1986 در استکهلم ژوئن 10 سال 2020 است.

پالمه به ضرب گلوله کشته شد با یک گلوله به نخاع در یک خیابان استکهلم با همسرش, Lisbeth. آنها که از یک شب در سینما و حال را رد کرد و امنیتی خود را با جزئیات برای روز.

Engstrøm شاهد بود که بارها و بارها در مصاحبه در سال پس از ترور, اما پلیس در نهایت اخراج او را به عنوان یک مظنون حتی اگر متعدد گفته است که یک مرد که در حال فرار از صحنه جرم پوشیدن لباس است که نگاه بسیاری مانند او آن شب: تیره و کلاه بافتنی, عینکی, سه چهارم از ظهر کت, کسب و کار کفش های نامناسب برای لغزنده استکهلم پیاده رو.

Petersson گفت: آن را غیر قابل توضیح است که پلیس در زمان حکومت Engstrøm. پس از قتل Engstrøm شد بی باک خود را در اتهام دورویی, روایت حساب خود را از حرکات او که شب سوئدی تلویزیون و روزنامه نگاران و حتی پوشیدن لباس او گفته که باید پوشیده در طول killing — همه در حالی که شکایت که پلیس بی علاقه در شهادت او.

“شما سعی می کنید برای قرار دادن قطعات به یک اره منبت کاری اره مویی پازل شما باید به دور قطعه از پازل اره منبت کاری اره اما شاید آنها خیلی خوب در قرار دادن قطعات پازل در کنار هم پلیس” Engstrøm گفت: در یک سال 1986 تلویزیونی سوئدی کلیپ که دادستان بازی های برگزار شده در روز چهارشنبه.

در این کلیپ Engstrøm reenacts خروج از واحد Skandia برج که در آن او کار می کرد به راه رفتن در اطراف خیابان های استکهلم و حتی در حال اجرا پایین خیابان در آنچه او ادعا شده بود از کوره در تلاش برای گرفتن آخرین قطار از استکهلم مرکزی ایستگاه مترو.

“تفسیر من از این مصاحبه این است که او را به تمسخر گرفتهاند پلیس” Petersson گفت.

در واقع Petersson گفت: پلیس متوجه شد که Engstrøm شناخته شده بود یک سلاح جمع که مثل Engstrøm منفور پالمه و سیاست های خود را. در سال 2017 دادستان گفت: پلیس یک سلاح در مجموعه ای که می توانست مورد استفاده در ترور, اما آنها قادر به پیوند آن قطعی به قتل است. Engstrøm فعال بوده است در یک تیراندازی ارتش باشگاه به او این تجربه را به انجام یک قتل است. و Skandia ساختمان سوابق نشان داد که او راه می رفت جلو درب در 11:19 بعد از ظهر شب از Feb. 28, 1986 دو دقیقه قبل از پالمه کشته شد در گوشه ای از ساختمان است.

این نتیجه گیری در مطابقت با کسانی که از یک روزنامه نگار مستقل توماس Pettersson که منتشر شده خیلی از همین اطلاعات در سال 2018 بعد از 12 سال بررسی است. Pettersson هیچ رابطه ای به دادستان تحویل آگهی خود را به پلیس.

“حتی اگر ما برای ادامه به بررسی این مورد برای ما ادامه خواهد داد برای دیدن که Stig Engstrøm یک مظنون در این مورد” Petersson این prosector گفت. “دشوار است برای دیدن چگونه پس از 34 سال ما می تواند بیشتر است.”

نخست وزیر سوئد ترور در استکهلم

دانشمند پشت سوئد covid-19 استراتژی نشان می دهد این اجازه را بیش از حد بسیاری از مرگ و میر

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de