خروج ناگهانی از اورنج کانتی سلامت افسر پایان نیست بحث بر سر ماسک نیاز

اورنج کانتی سرپرستان خواسته اند Dr. کلیتون Chau, مدیر بخش مراقبت های بهداشتی آژانس به طور موقت دو وظیفه را انجام دهد و ایستادن در بخش سلامت افسر پس از استعفای ناگهانی از دکتر Nichole سریع.

سریع – چه کسی منصوب شد و یک سال پیش توسط county مدیر عامل فرانک Kim – استعفا جمعه, ژوئن 8, در میان به طور فزاینده ای تند و تیز بحث بین ساکنان سرپرستان و مقامات بهداشت شهرستان بیش از چگونه این شهرستان بازگشایی اگر مردم نیاز به پوشیدن ماسک و اینکه آیا ادامه گسترش coronavirus به منزله اضطراری برای بهداشت عمومی.

با Chau پله به عنوان افسر بهداشت اورنج کانتی مقامات انتظار می رود برای از دست دادن نیست هر زمین در حال قادر به OK برای کشت و موسسات به بازگشایی جمعه از جمله مدارس ورزشگاه بارها و استخرهای شنا.

مراقبت درمانی اورنج کانتی افسر دکتر Nichole سریع در یک کنفرانس خبری در Santa Ana, CA, اعلام county اولین coronavirus (COVID-19) مرگ در شنبه Mar 25, 2020 (عکس فایل توسط جف Gritchen اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

سریع سفارش است که هر کس باید از پوشیدن چهره و پوشش در اماکن عمومی که در آن آنها می توانند اقامت شش فوت از دیگران باقی می ماند در محل با Chau کاهش به نام یک تاریخ زمانی که سفارش ممکن است برداشته شود و نشان می دهد او به بحث در مورد آن با بخش بعدی دائمی سلامت افسر.

معلوم نیست چه به زودی در این شهرستان خواهد بود قادر به پر کردن این کار است. سریع خروج آخرین در یک رشته از هفت استعفا و یا بازنشستگی ارشد در میان مقامات بهداشت عمومی در سراسر کشور از زمان شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس گفت: Kat DeBurgh مدیر اجرایی بهداشت افسران Association of California.

که در مجموع شامل ناگهانی مارس بازنشستگی دیوید Souleles به عنوان معاون مدیر اورنج کانتی مراقبت از سلامت سازمان است. او کاهش یافته است از طریق یک سخنگوی آژانس به نظر پنج شنبه خود تصمیم به ترک است.

“من می دانم که ساعت های طولانی و شدید حرف های عمومی کمک کرده اند و نه این وضعیت در همه” با برخی از مقامات بهداشت کار بیشتر از 60 ساعت در هفته برای حفاظت از جوامع تنها به صورت شخصی حملات از افرادی که مخالف با تصمیم گیری های خود DeBurgh گفت.

در میان خشم بیش از کسب و کار بسته شدن و سریع ماسک سفارش معترضان را به خانه او داده شد حفاظت پلیس پس از گزارش مرگ تهدید.

استاد راهنما انجام اندرو گفت: او تنها آموخته سریع استعفای پس از آن تحویل داده شد در روز شنبه که نشان می دهد در هیئت مدیره نیست در مجموع از او بپرسید ، اما برخی از شهرستان سرپرستان باید exhaustively سوال سریع و Chau در مورد شواهد علمی حمایت از پوشش صورت و محدودیت های دیگر.

و در ماه گذشته سریع تلاش کرده بود به روشنی قوانین برای رستوران ها که برخی از آنها – با ظاهری حمایت از سرپرستان – بازگشایی اتاق ناهارخوری خود را قبل از شهرستان رو تایید دولت را که گام.

رسیده روز شنبه بعد از اخبار از استعفای شکست, سرپرست همین واگنر گفت: مخالفت خود را به صورت پوشش قانون تغییر نکرده. “چه کسی جایگزین او نیاز به نگاه در ماسک سفارش و تصمیم بگیرید که اگر آن را مناسب و توضیح به ما و به همین دلیل لازم است تحت شرایط فعلی.”

آیا گفت که در حالی که ناظران می خواهد و درخواست کارکنان برای توضیح یا دفاع از توصیه های خود را, آن می تواند انجام شود با احترام بود که همیشه نشان داده شده است به سریع.

“من باور دارم که اکثریت ما معتقد است در اجازه دادن به کارکنان ما کار خود را,” او گفت:. “چگونه ما می رویم به استخدام و حفظ افراد خوب در آینده اگر هر زمان که ما با آنها اختلاف نظر دارند ما موضوع آنها را به این نوع از درمان است؟”

اما آن را نه فقط در شهرستان سلامت کارکنان سازمان که در زیر آتش هستند. ساکنان در نشست روز سه شنبه متهم سرپرستان تقلب برای ادامه اورژانس محلی اعلام شده است که در جای خود از اواخر فوریه; یک زن پرسید: اگر سرپرستان گرفته بود رشوه به باد COVID مرگ آمار; چند نفر تهدید به پرونده های حقوقی و یک مرد به آنها گفت: “من باور نمی کنم یکی از شما در مورد مراقبت از زندگی انسان در اورنج کانتی.”

سیاسی از شیوع کروناویروس و پاسخ به آن ممکن است تا حدودی ناشی از پیام های مخلوط که از تمام سطوح دولت گفت: سارا والاس گودمن که می آموزد علوم سیاسی در دانشگاه UC Irvine و تحقیق تعصب و مسائل مربوط به سلامت.

به عنوان علم در coronavirus تکامل یافته است مقامات دولتی را تغییر داده اند توصیه های خود را و گاهی اوقات بستری بوده و اشتباه که ممکن است به نظر می رسد ترسناک و یا تایید برخی از مردم عدم اعتماد به کارشناسان, او گفت:.

“غایب قوی, یونیفرم, حزبی, پیام مردم در حال رفتن به طور پیش فرض خود را بیشتر حزبی اردوگاه” گودمن گفت. “اگر این سیاست ها در حال ساخت, شما عصبانی هستید, شما نمی خواهید به دنبال اطلاعات است که ممکن است متقاعد کردن شما راه دیگری است.”

شاخص های دیگر نشان می دهد هر کس خشم چهره پوشش قوانین. هفتگی رای گیری از گالوپ نشان داد افزایش مداوم از اوایل آوریل تا اواسط ماه مه در درصد از افرادی که به گفته آنها در حال پوشیده, ماسک, خارج از خانه خود را و 48 درصد از کسانی که در نظرسنجی این هفته از آوریل 4 گفت: آنها به عنوان یک ماسک نیاز بسیار مهم است برای آنها را به عنوان آنها تصمیم بر بازگشت به فعالیت های عادی.

اورنج کانتی مقامات می گویند آنها با تکیه بر محلی coronavirus تست و مورد شمارش آنها به عنوان حرکت به سوی بازگشایی بیشتر بخش از اقتصاد است. سرپرست بارها با اشاره به اینکه این شهرستان در حال انجام است بهتر از برخی از همسایگان خود و آنها اشاره کرد و گفت این گزارش رای مثبت آزمایش باقی ماند و زیر دولت 8 درصد معیار.

اما سریع و Chau همچنین باید اشاره کرد که این ویروس هنوز هم در حال انتقال در جامعه و نه فقط در خانه های سالمندان و دیگر تنظیمات گروه که در آن یک مورد می تواند باعث بزرگ شیوع.

برای یک شهرستان در حدود 3.2 میلیون نفر به طور کلی تعداد کم با 7,614 موارد گزارش شده (از جمله کسانی که بهبود یافته اند) و 185 مرگ و میر ناشی از شنبه. اما تعداد افراد بستری شده با COVID-19 بیماری ناشی از coronavirus شده است روند رو به بالا و در روز یکشنبه (اخیر تاریخ این شهرستان گزارش شده) آمار 304 – بالاترین مجموع پس از وقوع آغاز شد.

و در آن نهفته است برخی از سرپرستان’ نا امیدی: اگر اورنج کانتی اعداد و زیر دولت دستورالعمل و دولت فدرال و سازمان بهداشت و درمان توصیه پوشش صورت اما نیازی به آنها چه داده خواهد محلی مقامات بهداشتی نیاز به مراجعه به استراحت ماسک منظور ؟

Chau نمی دهد و هر معیار و گفت: هیئت مدیره آن نامشخص چه اثر افزایش بکند – از جمله بازگشایی اضافی کسب و کار و تظاهرات اخیر که در آن هر کس عینک ماسک – ممکن است در این شهرستان صورت می شمارد.

“ما نمی توانیم پیاده سازی تحمیل بر زندگی مردم فقط بر اساس ترس” استاد راهنما انجام دهید در پاسخ گفت “واقعیت این است که ما بسیاری از این سوالات تا اینجا که به خود فرایند تصمیم گیری باید به شما بگویم که آن شفاف نیست.”

کیم شهرستان مدیر عامل شرکت به نظر می رسد به تلاش برای کمک به حل و فصل این موضوع نشان می دهد مقامات مقایسه این آمار از دو هفته پیش به آنها چگونه نگاه در حدود یک هفته است. اورنج کانتی ناهار خوردن در رستوران ها و مراکز اجازه داده شد برای بازگشایی, مارس 23 و دوره کمون برای coronavirus می تواند تا 21 روز است.

در حالی که برخی نگران متعدد خروج و رهبری تغییرات در بخش بهداشت و درمان آژانس در میان همه گیر اورنج کانتی, انجمن پزشکی, مدیر اجرایی جیم پترسون گفت: او اعتماد در سازمان را به حق تصمیم گیری مبتنی بر علم است.

“هستند بسیاری از واقعا عالی مردم در بخش بهداشت و درمان,” او گفت:. “من امیدوارم و من اعتماد است که سرپرستان خواهد گوش دادن به توصیه خود را به نگه داشتن ساکنان O. C. امن و صدا.”

در یک بیانیه انجمن پزشکی گفت که “عمیقا متأسف و نگران” توسط سریع استعفای که همه گیر نشده است.

پترسون موافقت کرد و گفت: “ما یک راه بسیار طولانی برای رفتن در این, و این زمان برای کسی که به سهل انگاری.”

که ارزیابی لزوما به اشتراک گذاشته شده توسط هر کس در جامعه است. یک زن گفت: سرپرستان سه شنبه گفت که او می خواهم به تازگی به یک آریزونا رفت و آمد مکرر که در آن هیچ کس با استفاده از یک چهره پوشش.

“بچه ها آن را بیش از,” او گفت:. “ما هنوز هم صحبت در این مورد؟”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de