حتی با پلیس در خشونت و ناآرامی های مدنی و unabating coronavirus همه گیر wreaking ویران در جهان Estelle شرمن بیشتر نگران در مورد آنچه اتفاق می افتد در پشت درهای بسته در ساکرامنتو.

که این هفته قانونگذاران ایالتی کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom در مرحله نهایی مذاکره با دولت جدید بودجه تنظیم و به تصویب چهار شنبه, ژوئن 15. به عنوان بخشی از چانه زنی به $95.2 میلیون کالیفرنیا را صرف در بزرگسالان روز خدمات برنامه که شرمن به عنوان توصیف “راه نجات” در خط قرمز است.

شرمن, 78, زندگی در لاگونا وودز با شوهرش مندل شرمن 84 که به زوال عقل و دیگر مشکلات سلامتی که نیاز خود را 24/7 مراقبت. Newsom پیشنهاد بودجه را حذف بودجه برای مراقبت از بزرگسالان برنامه های متکی توسط Shermans و هزاران نفر از دیگر مسن و افراد معلول در اورنج کانتی.

هیچ کس درگیر در فرایند بودجه می خواهد به قطع این برنامه به طور رسمی شناخته شده به عنوان Community-Based Adult Services. که شامل استاندار که در سال گذشته امضا فرمان اجرایی برای ایجاد یک طرح جامع برای پیری در پاسخ به این دولت سفیدی جمعیت. اما در مواجهه با یک $54.3 میلیارد دلار کسری بودجه این برنامه آسیب پذیر است.

  • ادواردو Polanco از آناهایم دارای یک امضا برای حمایت از ادامه کمک های مالی از دولت بزرگسالان روز خدمات برنامه است که عمدتا در خدمت مسن ضعیف بزرگسالان است. این برنامه در بلوک سفت در رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom پیشنهاد 2020-21 بودجه دولت با کالیفرنیا مواجه $54.3 میلیارد کسری به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. (حسن نیت ارائه میدهد از آلزایمر اورنج کانتی)

  • شرکت کنندگان در اقاقیا بزرگسالان روز خدمات مرکز در گردن گرو یک بازی بعد از صبحانه. این مرکز فراهم می کند کم درآمد و سالمندان و افراد معلول وعده های غذایی و مراقبت های پزشکی کاردرمانی و برنامه های اجتماعی است. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom است پیشنهاد حذف بودجه برای بزرگسالان روز خدمات برنامه برای کمک به پوشش $54 میلیارد شکاف برای 2020-21 سال مالی. (لورن M. Whaley/مرکز بهداشت گزارش)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • Mak مستی Yoon از هانتینگتون بیچ دارای یک امضا برای حمایت از ادامه کمک های مالی از دولت بزرگسالان روز خدمات برنامه است که عمدتا در خدمت مسن ضعیف بزرگسالان است. این برنامه در بلوک سفت در رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom پیشنهاد 2020-21 بودجه دولت با کالیفرنیا مواجه $54.3 میلیارد کسری به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. (حسن نیت ارائه میدهد از آلزایمر اورنج کانتی)

مراکز ارائه انواع خدمات است که می تواند شامل اشغال و درمان فیزیکی, سلامتی, چک, وعده های غذایی, تفریح و ورزش, و اجتماعی با دیگر بزرگسالان است. بسیاری از افرادی که در این مراکز باید به نوعی از زوال عقل است.

برای مراقبان مانند شرمن, این برنامه که شامل حمل و نقل رایگان ارائه چندین ساعت از مهلت در روزهای هفته.

به تازگی جنوب شهرستان بالغ بعد خدمات مرکز در نزدیکی زن و شوهر, صفحه اصلی بسته شده, برای جلوگیری از گسترش coronavirus اما شرمن هنوز هم می شود تماس از کارکنان که در ادامه به بررسی شرکت کنندگان در برنامه.

احتمال این که این مرکز ممکن است هرگز دوباره باز شرمن گفت ترسناک است.

“من کاملا بیمار از آن,” او گفت:.

“این مکان بسیار حیاتی است.”

سازمان پاسخ

پیشنهاد کاهش به روز خدمات برنامه همراه با حذف یکی دیگر از برنامه برای افراد مسن به نام Multipurpose Senior Services و trims به In-Home Supportive Services بخشی از فرماندار طرح را تا $54 میلیارد کسری ناشی از درآمد از دست رفته و افزایش هزینه های ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

طرفداران می گویند این برنامه که تا حد زیادی در خدمت سالمندان کم درآمد شده اند بسیار مهم برای نگه داشتن افراد مسن در خانه و خارج از دراز مدت مراقبت از امکانات مکان های که در حال حاضر حدود نیمی از تمام مرگ و میر در کالیفرنیا مرتبط با COVID-19. در ماه گذشته تعداد COVID-19 مرگ و میر در میان مراقبت دراز مدت ساکنان در اورنج کانتی شروع به خروش حسابداری برای حدود 40% از کل کل با اواخر ماه مه.

“این خیلی ضد شهودی به من که ما را قرار داده و تاکید زیادی بر ما چقدر ارزش سالمندان ما و چگونه ما باید به مراقبت از آنها و ما خیلی نگران آنها در طول این همه گیر و در عین حال ما در حال رفتن به قطع بودجه است که به آنها تکیه می کنند” گفت: لیبی اندرسون شورای پیری-جنوب کالیفرنیا جایی که او مدیر بازرس برنامه ای است که نگه می دارد یک چشم و در رفاه طولانی مدت مراقبت از ساکنان در پرتقال و رودخانه شهرستانهای استان است.

نارنجی شهرستان به 17 بزرگسالان روز مراکز خدمات (در میان 260 در سراسر کشور) با حضور حدود 3000 نفر گفت: جیم McAleer, مدیر ارشد اجرایی از آلزایمر اورنج کانتی. McAleer سازمان اجرا می شود دو مرکز در لاگونا وودز و در باغ بیشه که در آن نیمی از شرکت کنندگان ویتنامی مهاجران.

McAleer سازمان همراه با دیگر کالیفرنیا غیر انتفاعی است که اجرای این مراکز به تازگی بسیج تشکیل خود را برای تماس با Newsom, دفتر, دولت, قانون گذاران و رسانه ها. آن دسته از ترکیبات ساخته شده اند هزاران نفر از تماس های تلفنی ارسال ایمیل و نامه نوشت درخواست برای برنامه حفظ شود. این سازمان های غیر انتفاعی نیز با استفاده از رسانه های اجتماعی به انفجار عکس از سالمندان نگه داشتن دست نوشته علائم تحمل چنین درخواست به عنوان “لطفا دور مرکز ما.”

“ما در حال شنیدن است که پیام دریافت شده است,” McAleer گفت.

هر چند شرمن نظر خودش را به عنوان یک فرد خصوصی او احساس مجبور به نوشتن نامه به رژیم صهیونیستی است. Newsom و به سردبیر محلی کاغذ استدلال در برابر کاهش به بزرگسالان مراقبت روزانه.

برای چند سال گذشته شرمن شده است قادر به رها کردن شوهر سه روز در هفته در جنوب شهرستان, بزرگسالان روز خدمات. جایی که او خرج می کند تا پنج ساعت در روز ورزش, تفریح و اجتماعی با دیگر سالمندان همراه با سایت پرستاری و درمانی به بهبود تحرک خود را. در آن ساعت Estelle شرمن کردم بسیار مورد نیاز زمان شخصی.

هزینه $110 در هر روز است که عمدتا تحت پوشش خصوصی اعطای فرم پادشاه بهداشت و درمان به آلزایمر اورنج کانتی.

در هفته های اخیر با مرکز بسته شرمن به تماشای بی اراده به عنوان شوهر از 58 سال رو به وخامت ذهنی و جسمی قبل از اینکه چشم خود را. زن و شوهر بوده و محدود به خود آپارتمان در برج های پیچیده در لاگونا وودز پس از مارس اما شرمن امیدوار است که این خدمات روز برنامه خواهد شد در امان خواهد بود و این مرکز به زودی بازگشایی زیر جدید COVID-19 پروتکل های.

شرمن همچنین احساس وزن بودن شوهرش تنها ارائه دهنده مراقبت.

“از آن گرفته شده تلفات در سلامت من بیش از حد” گفت: شرمن که نمی توانیم یا مراقبت در خانه و یا قرار دادن او در زندگی کمک. “بزرگترین ترس من این است که چه اتفاقی می افتد اگر من بیمار است؟”

شرمن همچنین نگرانی در مورد دیگر افرادی که وابسته به این مرکز: “بسیاری وجود دارد بدتر از شوهر من که رفتن وجود دارد.”

هیچ کس می خواهد کاهش

ارشد برنامه را قهرمانان در دولت و مجلس و سنا است. بودجه پیشنهادی از هر دو شاخه از دولت محافظت ارشد برنامه بیشتر به شدت با تکیه بر این منابع به عنوان دولت صندوق روز بارانی و دیگر trims به پل $54 میلیارد شکاف همراه با امید برای بودجه فدرال.

“من واقعا فکر نمی کنید این برش” McAleer گفت: کاهش Newsom پیشنهادی خود را ممکن است تجدید نظر در بودجه است.

اما McAleer افزود: این تفکر است که Newsom پیشنهاد برش جمله محبوب برنامه به منظور تحت فشار قرار دادن دولت فدرال را از طریق آمده با میلیاردها دلار برای کمک به سطحی کالیفرنیا اقتصادی ضرر و زیان از این بیماری همه گیر.

در مجلس نمایندگان گذشت دیگر همه گیر امداد لایحه از 3 تریلیون قهرمانان قانون که earmarks یک سوم از این پول برای دولت های ایالتی و محلی کمک کند. گسترده بسته کمک دریافت کرده است یک شانه های سرد از رهبری جمهوری خواه در سنا و رئیس جمهور تهمت که به بازیگران کمک به کشورهای در حزبی شرایط تویت خود گریزی به مالیات دهندگان برای نجات آنچه که او از نظر “ضعیف اجرا” آمده است که اغلب اتفاق می افتد به اجرا توسط دموکرات ها ،

ضمن طرفداران محلی همچنان به اعمال فشار بر Newsom به کار با قوه مقننه و یدکی ارشد برنامه زمانی که سال مالی جدید آغاز می شود ژوئیه 1.

“من فکر می کنم فرماندار آیا گوش دادن به آنچه جامعه است گفت:” گفت لیزا رایت-جنکینز مدیر ارشد اجرایی شورای پیری است.

“این مهم است که جامعه صحبت می کنند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de