South Coast Plaza بازار در نهایت به بازگشایی پنج شنبه

غول, South Coast Plaza مرکز خرده فروشی خود را دریافت کنید بازگشایی 10 روز در اواخر روز پنج شنبه 11 ژوئن با حداقل 110 تجار شرکت کننده.

کوستا مسا مرکز که بسته مارس 16 با توجه به coronavirus نگرانی در حال برنامه ریزی برای بازگشایی ژوئن 1 بعد از کالیفرنیا کاسته آن stay-at-home سفارشات اجازه می دهد داخل مراکز برای باز کردن. اما بازار برنامه ای برای راه اندازی مجدد لغو شد به دلیل ترس که اعتراضات محلی در بیش از یک مرد سیاه پوست کشته شده توسط پلیس در ایالت مینه سوتا می تواند از دست.

“South Coast Plaza است بازگشایی با بالاترین استانداردهای پاکیزگی در صنعت بر اساس مشاوره از مقامات بهداشت عمومی و صنعتی بالای بهداشت گفت:” بیانیه ای از بازار منتشر شده در یکشنبه, ژوئن 10.

اين تلاش ها شامل “نصب state-of-the-art air درمان سیستم پیاده سازی اجتماعی فاصله شیوه های تمیز کردن و ضد عفونی سطوح غالبا در طول این مرکز است.”

بازار متفاوت خواهد بود پس از بازگشایی. ماسک مورد نیاز خواهد بود برای ورود به زیر شهر و شهرستان دستورالعمل. و وجود خواهد داشت کاهش ساعت کار: 11 صبح تا 7 بعد از ظهر دوشنبه از طریق شنبه; ظهر تا 7 بعد از ظهر در روزهای یکشنبه. این مرکز همچنین خواسته است که دو ساعت در باز بود محفوظ در روزهای دوشنبه و شنبه ها برای در معرض خطر جامعه در تلاش برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض COVID-19.

تقریبا نیمی از فروشگاه های باز خواهد بود. South Coast Plaza می گوید: “بیش از 110 بوتیک” را در ابتدا بازگشایی از جمله مجریان مانند میسی Bloomingdale را Nordstrom و اپل با توجه به یک لیست ایجاد شده توسط بازار است. SCP می گوید که 250 بوتیک و 30 رستوران.

South Coast Plaza بازگشایی در وسط یک محیط خشن برای مراکز خرید. بسیاری از خریداران در مورد حفظ منابع مالی خود و با احتیاط از بودن در ملاء عام. فروشندگان متعدد هستند از نظر مالی ضعیف است.

و بازار غول سیمون خواص امروز راه دور از یک $3.6 میلیارد معامله برای خرید کوچکتر رقیب Taubman.

تحلیلگران املاک و مستغلات در خیابان سبز مشاوران اخیرا اشاره کرد که بازار اپراتورها صورت اجاره کاهش حداقل 20 درصد “سود خرده فروش و اجاره-توانایی پرداخت اختلال برای سال های بعد همه گیر” و “بیش از نیمی از بازار مبتنی بر فروشگاه های بزرگ را تا پایان ’21.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net