اعتراض چهار شنبه: زنجیره تامین, کارگران Teamsters تقاضا بیشتر COVID-19 پادمان

عرضه مواد غذایی کارگران و Teamsters’ نمایندگان طرح به مرحله تظاهرات در نزدیک به 30 امکانات و فروشگاه ها در سراسر کشور روز شنبه به تقاضای افزایش یافته برای حمایت از کارکنان در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

یکی از اعتراضات برنامه ریزی شده است برای شروع در 12:30 بعد از ظهر در یک CVS مرکز توزیع در 777 S. بلوار بندر در لا هبرا.

اقدامات مشابه را در خارج از برخی از بزرگترین مواد غذایی و آشامیدنی و کارفرمایان در کشور از جمله تایسون پردازش گیاه در آماریلو تگزاس و یک Kroger انبار در ممفیس, Tenn.

کارگران خود در تماس کارفرمایان و مقامات منتخب به آنها را نگه دارید و عرضه مواد غذایی و زنجیره ای امن با اجرا استانداردهای ایمنی و کمک های مالی دولت برای پرداخت بیمار و خانواده را ترک خطر پرداخت و دسترسی به تجهیزات حفاظت شخصی و COVID-19 تست.

هنری کانتو یک استاکر در CVS تسهیلات در لا هبرا اذعان این شرکت با برخی از پادمان در محل از جمله ماسک های ضد عفونی کننده دست — و اخیرا مانیتورینگ دما از کارکنان. اما بیشتر باید انجام شود.

“آنها باید ضد عفونی کننده دست در سراسر انبار, اما آنها نه پاک کردن تجهیزات استفاده می کنیم در طول روز” 38 ساله فولرتون resident گفت. “ما به اشتراک گذاری آن با افراد دیگر, و من به شما به کار می آیند و ببینید که اثر انگشت بر روی آن است. چرخ دستی نیست و محو شده است ،

کانتو گفت: وجود داشته است بیش از 20 نفر از COVID-19 در مرکز توزیع است.

“آنها به ما گفتن در مورد هر یک در آغاز,” او گفت:. “اما هنگامی که آن را به گذشته 20 آنها را متوقف به ما گفتن. من حدس می زنم آنها را نمی خواهید ما را به دمدمی مزاجی.”

Coronavirus موارد در حال حاضر گزارش شده در 115 پردازش گوشت و مرغ و امکانات در سراسر 19 متحده با بیش از 5000 مواد غذایی زنجیره تامین کارگران تست مثبت و بیش از 20 کشته از ویروس.

حداقل یک دوجین امکانات باید تعطیل در پاسخ به شیوع بیماری است. عرضه مواد غذایی و زنجیره ای که حساب برای بیش از 20 میلیون شغل (11 درصد از کل اشتغال ایالات متحده) در حال تجربه عمده کمبود است و در معرض خطر بیشتر اختلالات به عنوان همه گیر همچنان ادامه دارد.

“من انتظار ندارم که CVS به ساخت هر گونه تغییرات” کانتو گفت. “آنها بیشتر از یک شرکت است که باید مجبور به تغییر. هنگامی که یک مورد شکست در داروخانه بخش آنها تعطیل کل انبار مطابق با اصول بهداشتی. زمانی که آنها شروع به آن را به طور جدی تر به خاطر آنها از دست یک زن و شوهر میلیون دلار آن روز.”

Teamsters در هر سطح از زنجیره غذایی از گوشت و فراورده های لبنی پردازش و بسته بندی و حمل و نقل و تحویل به این کشور بزرگترین کارخانه های لبنی, نانوایی, نرم, نوشیدنی, شرکت های مواد غذایی و زنجیره ای — ترس احیای COVID-19 قرار می تواند عرضه مواد غذایی در خطر است.

بین المللی اخوان از Teamsters نشان دهنده حدود 500000 کارگران در زنجیره تامین از پردازش مواد غذایی و توزیع به توليد و مصرف و دفع.

به منظور محافظت از مواد غذایی کارگران — هر دو اتحادیه و nonunionized — و این کشور در تامین مواد غذایی زنجیره ای و اتحادیه خواستار سپر چهره تنظیم شیوه کار اجتماعی فاصله و بهداشت و درمان رایگان و قرنطینه پرداخت برای جلوگیری از شیوع بیماری برای کارگران نهفته COVID-19.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de