Paytm گسترش دائمی خدمات به Kirana دیگر برنامه های اینترنت

حیدرآباد: هند پیشرو در خدمات مالی شرکت Paytm امروز اعلام کرد گسترش قابل توجهی از ‘Paytm دائمی’ به یک مجموعه بزرگ از پرداخت با استفاده از موارد.

این سرویس در حال حاضر می تواند availed به خرید مواد غذایی و دیگر ملزومات از محله Kirana فروشگاه ها و همچنین در خرده فروشی مقصد مانند تکیه تازه Haldiram آپولو داروخانه Usit, Shoppers Stop, در میان دیگران.

علاوه بر آن نیز تمدید شده است به های مختلف پرداخت قبض امکانات موجود در Paytm خرید در Paytm مرکز خرید و پرداخت آنلاین در اینترنت برنامه های مانند مهره های بازی دومینو تاتا آسمان Pepperfry, HungerBox, Patanjali اسپنسر را در میان دیگران. این سرویس می آید به عنوان یک تسکین بزرگ برای Paytm کاربران در حال انجام مستند به افزایش حد اعتباری و یک مجموعه بزرگ از استفاده-موارد حذف خواهد شد نیاز به برداشت پول نقد برای جلسه ماهانه خانوار, هزینه. Paytm دائمی ارائه شده است در همکاری با پیشرو NBFCs با یک لحظه خط اعتباری برای پرداخت به Paytm کاربران برنامه. شاهد افزایش تقاضا برای اعتبار مصرف کننده در حال انجام همه گیر این شرکت افزایش یافته است و این اعتبار محدود به Rs. 100,000 ماهانه خرج می کند به فعال کردن پرداخت برای اقلام بزرگ مانند مبلمان و لوازم الکترونیکی مصرفی در میان دیگران. در ابتدا انتخاب کاربران نشان داده خواهد شد یک سیم کارت دائمی آیکون در خدمات مالی بخش به سود Paytm دائمی پست تکمیل خود را آنلاین KYC با شریک NBFC. این لایحه بازپرداخت را می توان با انجام 7 هر ماه یا قبل از آن. Paytm دائمی ارائه می دهد یک دفترچه حساب پس انداز به تجزیه و تحلیل ماهانه خرج می کند برای برنامه ریزی هزینه های روزمره. این شرکت با معرفی 3 مدل از سیم کارت دائمی viz. مطلب Delite و نخبگان که ارائه خواهد شد بر اساس شریک NBFC را ارزیابی. در حالی که سیم کارت دائمی Lite همراه با محدودیت به Rs. 20,000 و راحتی شارژ خواهد شد که اضافه شده به صورتحساب ماهانه این Delite و نخبگان ارائه محدودیت های اعتباری از Rs. 20 ، 000 تومان. 1,00,000 در ماهانه خرج می کند و با هیچ راحتی اتهامات عنوان شده علیه. دائمی Lite طراحی شده است به طوری که کاربران بدون عالی نمره های اعتباری نیز قادر به سود تسهیلات و مزایای این سرویس است. وجود دارد بدون هزینه های مرتبط با فعال کردن & نگه داشتن Paytm دائمی و یا هر یک از انواع آن. Amit Nayyar رئیس جمهور در Paytm گفت: “Paytm دائمی ماموریت ما برای ارائه دسترسی به اعتبار به هر Paytm کاربر. در این حال همه گیر می شود و بیشتر برای ما مهم است به پایه های همکار سرخپوستان و به آنها قدرت خرید اعتباری زمانی که مورد نیاز است. ما هیجان زده برای گسترش این سرویس برای پرداخت در Kirana و فروشگاه های آنلاین است که نقش مهمی در تمام محله و تجربه خرید آنلاین. ما را حفظ خواهد کرد در حال گسترش ارائه شامل بیشتر و بیشتر Paytm کاربران است.” او اضافه شده است.

Rathna Chotrani می


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de