OC کلانتر را بلافاصله تعلیق استفاده از کاروتید دارای

نارنجی شهرستان کلانتر بخش پیوست و چند تن دیگر در جنوب کالیفرنیا سازمان های اجرای قانون در تعلیق استفاده از کاروتید محدودیت کنترل معمولا به عنوان جای خواب نگه می دارد در حالی که مقامات منتخب mull یک ایالت بان کی مون و برخی از سازمان های محلی بررسی روش.

Orange County Sheriff همین بارنز گفت: ژوئن 9, گروه او ارزیابی نگه اثربخشی به عنوان یک انطباق ابزار.

بارنز اضافه شده است که داده های داخلی را تایید وزارت ندارد یک مشکل با استفاده از زور.

برای 356,598 تعاملات در 2019, 421 (0.118%) منجر به استفاده از زور است. از کسانی که 421 نه به آن اشاره شد و امور داخلی برای امکان استفاده نامناسب از زور.

آغاز و تا روز دوشنبه آناهایم افسران پلیس بودند مجاز به استفاده از کاروتید دارد فقط در شرایطی که نیروی کشنده ضروری آناهایم اداره پلیس Sgt. شین Carringer گفت. که به معنی خویشتن داری روش که محدود جریان خون به مغز یک فرد با اعمال فشار به طرف گردن و تنها باید مورد استفاده توسط کارکنان بخش در زمان هنگامی که یک قربانی و یا افسر زندگی در معرض خطر است.

لس آنجلس رئیس پلیس میشل مور و پلیس رییس کمیسیون آیلین دکر توافق با قرار دادن یک توقف فوری در خواب نگه می دارد در دوشنبه 8 ژوئن. سانتا آنا رئیس پلیس دیوید والنتین روز دوشنبه همچنین اعلام کرد که منع موقت در کاروتید محدودیت کنترل نگه می دارد “به عنوان یک استفاده از نیروی گزینه تا بیشتر بررسی و ارزیابی است.”

تغییر در سیاست می آید در میان موجی از خشم و تظاهرات توده ای برگزار شد در پاسخ به مرگ جورج فلوید, گزارشی مردی که پس از گفتن “من نمی توانم نفس بکشم” در حالی که یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را در برابر گردن خود را برای بیش از هشت دقیقه است.

که افسر استفاده نمی کند کاروتید نگه دارید اما فلوید مرگ باعث موشکافی روش.

این حادثه موجب گسترده ناآرامی های مدنی در جنوب کالیفرنیا و در سراسر کشور و تاکتیک های مورد استفاده برای بازداشت فلوید بود که مشکوک به استفاده از تقلبی $20 bill شد را محکوم کرد توسط سازمان های اجرای قانون در سراسر کشور است. چهار افسر درگیر دستگیر شده اند.

تصمیم گیری را به حالت تعلیق استفاده از این روش را نیز به دنبال تماس از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom برای پایان دادن به استفاده از خواب نگه می دارد تمام سازمان های اجرای قانون در دولت است.

“در پایان روز کاروتید نگه دارید که به معنای واقعی کلمه طراحی شده است برای جلوگیری از مردم را به خاک و خون از جریان به مغز خود را – که هیچ جای دیگر در قرن 21 شیوه و پلیس” Newsom گفت: در طول یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه, ژوئن 5.

استفاده از کاروتید محدودیت توسط اداره پلیس لس آنجلس بود به شدت محدود در اوایل 1980s توسط پلیس لس آنجلس کمیسیون پس از مرگ یک دوجین مردان سیاه و سفید. پس از آن و قبل از روز دوشنبه اعلام افسران پلیس لس آنجلس شده بود محدود با استفاده از این روش به جز در شرایطی که نیروی مرگبار توجیه است.

لس آنجلس کلانتر در روز دوشنبه در بیانیه ای گفت این “یک توقف فوری استفاده از LASD کاروتید خویشتن داری در تمام موقعیت هایی که فراموش نمی رود به این سطح از نیروی مرگبار.”

برخی از سازمان ها در حال بدست گرفتن یک فعال نگاه در استفاده از روش زیر این نگرانی در سطح دولت است.

تکنیک استفاده شده بود به ندرت توسط پلیس آناهایم و در نظر گرفته شده است یکی از بالاترین استفاده از نیروی Carringer گفت. او گفت که زمانی که با موفقیت انجام می شود, آن می تواند یک ابزار موثر برای با خیال راحت به کسی که مجادله را بازداشت.

“در شرایط عادی آن را به طور معمول ارائه آنها را ناخودآگاه برای لحظه ای کوتاه از زمان,” او گفت:. “این اجازه می دهد تا افسران پلیس برای مهار کسی بدون خطر آسیب بیشتر است.”

برخی از سازمان ها در سال های گذشته تحت فشار قرار دادند به عقب بر ممنوعیت روش استدلال که آن را بی خطر است هنگامی که به درستی استفاده می شود و ارائه می دهد یک جایگزین برای خطرناک تر از تکنیک های به زانو در آوردن کسی مانند اسلحه یا باطوم.

Carringer اشاره کرد که این نگه معمولی است در هنرهای رزمی آموزش داده است. او گفت که اغلب هنگامی که خویشتن است پس کسی که در حال مرگ یا مجروح جدی وجود دارد که عوامل دیگر در بازی.

“آنها اغلب درد و رنج از اساسی شرایط پزشکی و یا مواد مخدر در سیستم خود را.”

در سال گذشته هیات داوران اهدا $13.2 میلیون دلار به این دو فرزند از 32 سال سن فرمین وینسنت Valenzuela که از عوارض ناشی از خفگی پس از رویارویی با آناهایم افسران پلیس در سال 2016.

افسران اداره کاروتید نگه Valenzuela پس از گرفتن گزارش از یک مرد به دنبال یک زن خانه است. Valenzuela تحت تاثیر متامفتامین بود مبارز هنگام مواجهه با پلیس و درگذشت روز پس از محدودیت استفاده شد در او.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de