نتانیاهو از طرح فلسطینیها و الحاق چهره های غیر منتظره مخالفان از مهاجران

شارون Pulwer برای واشنگتن پست

این دیدگاه از خانه لیلیان Damri از یوکای Damri سر از هار الخليل شورای منطقه ای در جنوب غرب بانک در حل و فصل Otniel در 4 ژوئن. یوکای Damri زندگی می کند که در Otniel با چهار نسل از خانواده اش است که قاطعانه مخالف به بخش هایی از ایالات متحده-حمایت از طرح صلح از جمله اسرائیل را هدف الحاق 30 درصد از کرانه زیرا او ترس آن را به معنای ایجاد یک دولت فلسطینی اطراف خود را حل و فصل.

OTNIEL غرب بانک — بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل هدف از الحاق بخش بزرگی از غرب بانک به عنوان به زودی به عنوان ژوئیه 1 در مواجهه با مخالفت شدید از غیر منتظره گروه: مهاجران یهودی ساکن در سرزمین های اشغالی.

بسیار مهاجر رهبران که قرار است برای بهره مندی از الحاق — و کسانی که به مدت طولانی مورد حمایت نتانیاهو می گویند که آنها از ترس آن خواهد بود همراه با امتیاز دادن به فلسطینی ها از جمله ایجاد یک دولت فلسطینی در بخشی از غرب بانک.

نتانیاهو ابتکار چهره های بی شمار داخلی و خارجی مانع ساخت آن مشخص نیست که آیا او قادر خواهد بود برای شروع روند گسترش حاکمیت اسرائیل به آنجا که 30 درصد از بانک غرب از جمله شهرک. هیچ پیشنهاد رسمی برای الحاق شده است و یک کمیته نقشه برداری از اسرائیل و مقامات ایالات متحده نیز هنوز برای تکمیل کار خود را.

الحاق پیشنهاد شده است به طور گسترده ای محکوم با اردن هشدار این امر به معنای پایان دادن به آن پیمان صلح با اسرائیل و اتحادیه اروپا خواستار حرکت غیر قابل قبول و فلسطینی ها اعلام کرد که آنها را تعلیق تمام توافقات قبلی با اسرائیل است. امنیتی اسرائیل تحلیلگران هشدار داده اند این حرکت می تواند منجر به فروپاشی تشکیلات خودگردان فلسطین وادار کردن اسرائیل به از سرگیری مدنی کنترل از تقریبا 3 میلیون غیرنظامیان فلسطینی و شاید حتی منجر به خشونت است.

شارون Pulwer برای واشنگتن پست

Yeshivat Otniel واقع در حل و فصل Otniel در بانک غرب آن را به عنوان دیده می شود از خارج حل و فصل در 4 ژوئن. در سال 2002 دو جهاد اسلامی تروریست ها نفوذ یشیوا اتاق ناهار خوری و کشته شدن چهار نفر از یشیوا دانش آموزان.

اما مقاومت مواجه اسرائیل مهاجران شده است شاید تعجب آور ترین.

“ما اعتقاد داریم که فرصتی برای اعمال حاکمیت به شهرک سازی و در نهایت آنها را به یک بخش جدایی ناپذیر از دولت اسرائیل یک فرصت بزرگ یک هدیه بزرگ گفت:” یوکای Damri یک شورای منطقه ای در بخش جنوبی کرانه. اما او مصمم است که الحاق نباید با برچسب قیمت یک دولت فلسطینی.

برخی از مهاجر رهبران همراه نتانیاهو به واشنگتن در ماه ژانویه برای رونمایی از رئیس جمهور را مغلوب ساختن پیشی جستن میانه طرح ارائه شده است که برای گسترش حاکمیت اسرائیل بر شهرک های یهودی نشین در کرانه باختری است. آنها تا به حال جشن مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یکی از اسرائیل بزرگترین متحدان و مورد ستایش قرار داد این طرح به عنوان مهمترین حامی اسرائیل تا کنون.

در حال حاضر آنها می ترسند که آمریکا چراغ سبز در الحاق خواهد بود مشروط بر انجام سایر قطعات از مغلوب ساختن پیشی جستن طرح عمدتا به ایجاد یک دولت فلسطینی در باقی مانده 70 درصد از کرانه زمین.

Damri و دیگران که در مخالفت با الحاق شهرک در این زمان نقطه به مصاحبه های رسانه ای در ماه گذشته با سفیر آمریکا در اسرائیل دیوید فریدمن که گفت: الحاق باید مشروط بر حسن نیت مذاکرات با فلسطینی ها برای یک دوره چهار سال است.

شارون Pulwer برای واشنگتن پست

Zohara Gez, این نوه یوکای Damri سر از هار الخليل شورای منطقه ای در جنوب غرب بانک در صفحه اصلی در حل و فصل Otniel در 4 ژوئن.

Damri, 55, زندگی با چهار نسل از خانواده خود را در Otniel حل و فصل است که نشسته بر یک تپه در حدود 30 مایل از اورشلیم. جامعه خود را احاطه شده است شهرها و روستاها در حومه الخلیل از, پرجمعیت ترین شهرستان فلسطین.

“اگر ما اینجا را ترک کرد مانند این ما را در دریایی از یک دولت فلسطینی با دشمن دولت” گفت: Damri که تماشا Otniel رشد از یک خوشه از گرد و خاکی کاروان حدود 40 سال پیش به بیش از 1 ، 000 ساکنان با رنگ قرمز-سقف ویلا و خزنده bougainvillea. “این است که نه کانادا. همه ما می دانیم وجود دارد اعراب که می خواهند ما را بکشند. آنها همه چیز را آنها می تواند به صدمه زدن به ما و نیروی ما را در این زمین است.”

Damri عضو Yesha شورای یک سازمان چتر ساخته شده از 24 روسای شوراهای حل و فصل. شورای تقسیم شده است. در اخیر رای اندکی اکثریت گفتند که حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن طرح اما رد بند که یخ سازی در جوامع خود تا زمانی که یک توافق نهایی با فلسطینی ها و آنها رد هر گونه پیشنهاد از یک دولت فلسطینی در آینده است.

نشست با اعضای شورای اسلامی هفته گذشته نتانیاهو سعی در کاستن برخی از ترس ها و تحت تاثیر قرار دادن بر آنها چه گفته بود که این یک فرصت تاریخی است. برخی از اعضای شورا به نمایندگی از جوامع هستند که کمتر از نظر جغرافیایی جدا شده, توافق با نتانیاهو رویکرد اما دیگران بودند ديپلمات.

شارون Pulwer برای واشنگتن پست

یوکای Damri در خانه اش در حل و فصل Otniel در 4 ژوئن.

شارون Pulwer برای واشنگتن پست

عکس های خانوادگی در خانه لیلیان Damri از یوکای Damri.

در مصاحبه با روزنامه اسرائیلی “هاآرتص” پس از این جلسه, شورای, رئیس, دیوید Elhayani گفت: تهمت و جارد کوشنر اصلی معمار از مغلوب ساختن پیشی جستن رویکرد بود “ثابت شده است که آنها نه دوستان دولت اسرائیل است.” در یکی دیگر از مصاحبه Elhayani به نام برنامه ریزی استراتژیک تهدید.

Elhayani نظرات و کسانی که از دیگر مهاجر رهبران خواسته نتانیاهو به انتشار بیانیه ای خواستار مغلوب ساختن پیشی جستن “دوست بزرگ اسرائیل است.” روز یکشنبه او ملاقات دوباره با مهاجر رهبران به استثنای کسانی که با او موافق نیست.

فیلسوف میکا گودمن که به بررسی ظهور مهاجر جنبش در کتاب خود “گرفتن-67 گفت:” مغلوب ساختن پیشی جستن طرح تقسیم مهاجران به یک “ایدئولوژیک راست” و “عملی درست است.”

فلسطینی نخست وزیر محمد Shtayyeh گفت: اعضای مطبوعات روز سه شنبه که الحاق یک “تهدید وجودی.” او گفت: اگر اسرائیل رفت جلوتر با آن طرح فلسطینی ها اعلام کرد: دولت بر اساس مرزهای 1967 که اسرائیل دستگیر کرانه باختری و سرزمین های دیگر و به دنبال حمایت بین المللی.

“ما را ببینید اگر آنها این کار را یا نه اما روند صلح رسیده است جدی بست” او گفت:.

شارون Pulwer برای واشنگتن پست

اسرائیل نیروهای دفاعی برج مراقبت در حل و فصل Otniel در 4 ژوئن.

روز شنبه هزاران نفر از یهودی و عرب اسرائیلی اعتراض الحاق هشدار آن خواهد upend تمام چشم انداز آینده برای صلح است. در داخل اسرائیل و مجلس و حتی در درون نتانیاهو ائتلاف حاکم در سوال وجود دارد در مورد اینکه آیا او می تواند به جلب حمایت های مورد نیاز به تصویب قانون الحاق.

[خاورمیانه و تنش های کوه او ممکن است یکی از آخرین سمت چپ با هر شات در مبادله صلح]

Anshel Pfeffer نویسنده “بی بی: آشفته زندگی و زمان از بنیامین نتانیاهو گفت:” هنوز روشن نیست که آیا نتانیاهو خواهد مطبوعاتی پیش با این طرح است.

“او می خواهد برای به دست آوردن اعتبار برای ساخت این موضوع و برای تغییر گفتمان” گفت: Pfeffer. “برای سال های بسیاری از این گفتگو در مورد اسرائیل برچیدن شهرک ها و عقب نشینی برای رسیدن به صلح است. در حال حاضر گفتگو در مورد اسرائیل رفتن به جلو و الحاق شهرک. حتی اگر هیچ چیز تغییر بر روی زمین این ممکن است به اندازه کافی برای نتانیاهو.”

ادامه مطلب