نیروی دریایی حمله گروه با گذشته دریایی F-18 اسکادران سر در امنیت جهانی ماموریت

نیروی دریایی ناوشکن USS رالف جانسون گذشته از چهار رگ به ترک سن دیگو در سه شنبه, ژوئن 9, به عنوان بخشی از یک استقرار نیمیتز حامل اعتصاب ،

دو کشتی USS Sterett یک هدایت موشکی ناوشکن و ناو پرینستون هدایت موشک رزمناو سمت چپ پورت در چند روز گذشته. این سه کشتی را از پیوستن به ناو هواپیمابر USS Nimitz اما قبل از آنها رهبری را برای استقرار آنها در بازدید از سلاح های دریایی ایستگاه مهر و موم ساحل در هفته گذشته.

  • VMFA-323 F-18C خروج MCAS میرامار در 08 May رهبری به USS Nimitz برای نهایی 3rd شکم F/A-18C استقرار. (عکس WO جاستین بسته)

  • ناو هواپیمابر USS Nimitz (CVN 68) حرکت ایستگاه هوایی نیروی دریایی در شمال جزیره ژوئن 8. Nimitz و عناصر نیمیتز اعتصاب حامل گروه (CSG) مستقر از سن دیگو در حمایت از جهانی عملیات امنیت دریایی. (عکس نیروی دریایی ایالات متحده توسط متخصص ارتباطات جمعی 2 کلاس ناتالی M. Byers)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • VMFA-323 F-18C خروج MCAS میرامار در 08 May رهبری به USS Nimitz برای نهایی 3rd شکم F/A-18C استقرار.
    (عکس از گروهبان ساموئل رویز)

دقیقا همان جایی که اعتصاب گروه به رهبری نیست منتشر شده توسط مقامات نیروی دریایی.

قبل از استقرار ملوانان و تفنگداران دریایی در هیئت مدیره آموزش و آزمایش خود را در جنگ از قابلیت های هر دو شبیه سازی شده زندگی می کنند و حوادث را به مطمئن شوید که آنها آماده برای مبارزه با به عنوان یک گروه.

“مردان و زنان نشان داده اند استثنایی تاکتیکی و تخصص فنی کار تیمی و چقرمگی” عقب Adm. جیم کرک فرمانده اعتصاب حامل گروه گفت: در مورد تیم آمادگی. “ما مفتخر به تماس پاسخ دهید و کار رو به جلو است.”

آموزش تمرینات نیز به واحد یک شانس برای دریافت سازگار با الزامات در حال حاضر در محل برای جلوگیری از گسترش این coronavirus مانند آموزش در پوشش صورت پیوستن به اجتماعی فاصله و کاهش اجتماعات بزرگ. آنها همچنین قرنطینه در زمین برای 14 روز قبل از رفتن بر روی کشتی.

خطرات ناشی از گسترش ویروس به خصوص در نور بیش از 1100 ملوانان که تست مثبت بر یو اس اس تئودور روزولت هواپیمابر است و نه دور از ذهن مقامات نظارت بر این استقرار است.

“یادگیری به کار در این COVID محیط زیست شده است آسان نیست اما نیمیتز خدمه نشان داده است خود را به سازگاری و انعطاف پذیری در غلبه بر چالش ها و باقی مانده متمرکز بر حفظ آمادگی” گفت: سروان. Max, Clark, افسر فرمانده. “من نمی تواند بیشتر افتخار این تیم در حال آماده شدن برای اعزام در زمان ماموریت آماده پاسخ به هر گونه تماس بگیرید.”

در میان چندین اسکادران شرکت در اعتصاب از گروه Mirarmar بر اساس “مرگ Rattlers” دریایی جنگنده حمله اسکادران 323. آنها خواهد شد پرواز F-18 اورلئانز.

این خواهد بود که سپاه تفنگداران دریایی’ آخرین به استقرار یک ناو هواپیمابر برای اورلئانز که جایگزین پس از نزدیک به 40 سال توسط F-35 Lightning II. F-35 Lightning II – کوتاه برخاست و فرود عمودی و صنعت – یکی از دو مدل جدید سن مبارزان استفاده می شود توسط تفنگداران دریایی.

“آنها اما آنها در حال نبرد ثابت گفت:” سرهنگ ژاک Bodner سخنگوی بال هواپیما گفت: در مورد هورنت.

در میان خلبانان خواهد شد که پرواز اورلئانز در طول این آخرین ماموریت سروان. Meleah “یازده” مارتین از Walkersville مریلند فارغ التحصیل از آکادمی نیروی دریایی ایالات متحده.

“رویای من پس از تبدیل شدن به یک خلبان بوده است و به هورنت ‘به قایق’ به عنوان ما می گویند” او گفت:.

در حالی که تعداد دقیق تفنگداران دریایی و هواپیماهای در حال منتشر معمولی اسکادران متشکل از 300 به 450 تفنگداران دریایی که شامل اعضای داوطلب خدمت سربازی و نگهداری کارکنان و خلبانان.

نمونه ناو هواپیمابر استقرار طول می کشد بین شش تا نه ماه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de