مستند مطرح شده است و نرخ بیکاری در میان سرخپوستان جوان

دهلی نو: coronavirus همه گیر همراه با سراسر کشور مستند تا به حال شدید تاثیر بر فعالیت های اقتصادی و آخرین سرپرستان CVoter اقتصادی باتری موج نظرسنجی نشان می دهد که بخش بزرگی از جوان استخدام سرخپوستان را ارائه شده است, بیکاری در میان مستند.

این بررسی نشان داد که حدود 47 درصد از پاسخ دهندگان اعم از لایو سطح به سن 45 گرفتند گذاشته شده توسط کارکنان خود را, و یا از کار هستند.

فرشنرس

حدود 24.3 درصد افراد در گروه از لایو سطح تا 25 سال سن داشتند از کار و 22.9 درصد پاسخ دهندگان در گروه سنی 25-45 سال گذاشته شد ،

این بررسی با حجم نمونه 1,397 همچنین نشان داد که 11.7 درصد پاسخ دهندگان در گروه سنی 25-45 سال بودند یا خدمت را بدون پرداخت و یا تا به حال هیچ درآمد با توجه به توقف کار می کنند. به طور مشابه 7 درصد از فرشنرس تا سن 25 سال تا به حال به ماندن بدون هیچ گونه درآمد در طول مستند دوره است.

درآمد پایین تر بود بدترین آمار با توجه به این مستند و همچنین در شرایط از دست دادن شغل طبق بررسی های انجام شده در هفته اول ماه ژوئن است. حدود 27.6 درصد مردم در کاهش درآمد گروه گفت که آنها بیکاری و 21.2 درصد مردم با درآمد متوسط گروه گذاشته شد ،

7.2 درصد صورت نو سنگر سازی در طول مستند

میان درآمد بالاتر گروه 7.2 درصد مردم تا به حال به صورت نو سنگر سازی در طول مستند.

با توجه به تاثیر این بیماری همه گیر و مستند محدودیت های شرکت در سراسر جهان گرفته اند به کارمند نو سنگر سازی. هند که در حال حاضر رفتن را از طریق یکی از بدترین مراحل بیکاری در تاریخ آن را دریافت کرده است یکی دیگر از تکان خوردن ، این نگرانی همچنان به عنوان چند از کارشناسان پیش بینی است که زیان کار و دیوان کیفری بینالمللی ارجاع شود به احتمال زیاد به زودی.

کاهش شغل

چندین شرکت به رهبری کسانی که در حمل و نقل هوایی و مهمان نوازی بخش متوسل به کاهش شغل جدا از سایر هزینه های اقدامات کاهش کاهش دستمزد و بدون برگ پرداخت.

حمل و نقل هوایی, بازیکنان صنعت بدن در مهمان نوازی, رستوران, خرده فروشی و بخش های, در میان دیگران خواسته اند دولت برای حمایت از کسب و کار خود و جلوگیری از زیان کار است.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de