KTR می شود به عنوان کمک های HC باقی می ماند NGT اعلامیه

حیدرآباد: دولت در امور صنایع وزیر KT راما رائو امروز بسیار مورد نیاز امداد در Telangana دادگاه عالی در موضوع بحث برانگیز مزرعه خانه موضوع است. دادگاه راس دولت باقی ماند اعلامیه صادر شده توسط ملی سبز, دادگاه (NGT) در برابر وزیر به دنبال پاسخ خود را در مورد این مسئله در تاریخ 5 ژوئن.

این NGT با صدور اعلامیه به وزیر در پی شکایت حزب کنگره MP A. Revanth ردی وی از سوی مامورین که وزیر تا به حال ساخته شده خانه مزرعه در Janwada ایجاد کرد با نقض رفتن شماره 111. دادگاه همچنین تشکیل 8 کمیته برای پرس و جو به این مسئله است. وزیر نزدیک HC به چالش کشیدن مجموعه مقالات و اعلامیه های صادر شده علیه او توسط NGT. در دادخواست خود را به او گفت: HC که درخواست شد با انگیزه های سیاسی و افزود که NGT گرفته شده بود یک طرفه تصمیم گیری در این موضوع است.

وی HC کنار دادخواست. سفارشات از HC دیده می شود به عنوان یک ضربه به MP Revanth ردی که با نزدیک شدن به دادگاه. استدلال مورد از طرف ردی مدافع Shravan کومار گفت: جنوب نیمکت دادگاه متشکل از آن عدالت راماکریشنان و متخصص عضو دبی داس گوپتا KTR با وجود اینکه یک وزیر را نقض کرده بروید و مصوبات. او همچنین گفت: دادگاه که به دستور دادگاه تحویل زودتر بودند نیز در حال اجرا در دولت است. او همچنین گفت: دادگاه که وزیر تا به حال ساخته شده است یک جاده به طور غیر قانونی به خانه مزرعه با تشویق پس از یک کانال.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de