دهلی نو: بالیوود, نویسنده و ترانه سرا Javed Akhtar تبدیل شده است برای اولین بار هند به پیروزی ریچارد داوکینز جایزه 2020 برای تفکر انتقادی و پیشرفت پیشرفت بشر و انسان ارزش.

ریچارد داوکینز جایزه

این جایزه که به نام انگلیسی تکاملی زیست شناس ریچارد داوکینز شده ارائه شده پس از سال 2003.

مشهور شخصیت اعطا با این جایزه را برای “تفکر انتقادی برگزاری دگم مذهبی تا حد موشکافی و پیشرفت پیشرفت بشر و انسان ارزش است.”

در یکشنبه, همسرش, و هر سبز بازیگر شبانه Azmi مشترک اطلاعات در توییتر.

بالیوود ستاره های تبریک Javed Akhtar

در ضمن بالیوود ستاره های آنیل کاپور و Dia Mirza همچنین با تبریک جانباز نویسنده از طریق رسانه های اجتماعی پست.

“دانستن است که ریچارد داوکینز شده است قهرمان خود را پس از شما به عنوان خوانده شده ‘The Selfish Gene’, معتبر ریچارد داوکینز جایزه باید فوق العاده ویژه برای شما @Javedakhtarjadu ساب! این واقعا باور نکردنی افتخار! تبریک” کاپور نوشت.

“جاوید اختر ساب برنده معتبر ریچارد داوکینز جایزه 2020 برای تفکر انتقادی برگزاری دگم مذهبی تا حد موشکافی و پیشرفت پیشرفت بشر و انسان ارزش. او تنها هند به برنده این جایزه! @Javedakhtarjadu تبریک! شما ما را به افتخار” میرزا آرزو ترانه سرا.

جاوید که نوشته است فیلمنامه برای یاد فیلم هایی مانند “Deewar, Zanjeer’ و ‘Sholay’ همراه با سلیم خان قبلا اعطا شده است Padma شری (1999), Padma بوشان (2007).

کهنه ترانه سرا و فیلمنامه نیز پنج جایزه ملی برای بهترین ترانه سرا به نام او و حتی Sahitya Akademi جایزه.

منبع: ANI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de