کمیته بین المللی المپیک ممنوعیت بازیکنان اعتراض در طول بازی های المپیک به ادامه: گزارش

لندن: کمیته بین المللی المپیک (IOC) نیز تایید کرد که این ممنوعیت در ورزشکاران معترض در طول چند رویداد ملی باید همچنان در آینده نیز هست.

تظاهرات در مورد مرگ جورج فلوید یک آفریقایی-آمریکایی شدت یافته و چند فوتبالیست در بوندسلیگا نیز با بیان خود در این زمینه پرداخت ادای احترام به مرحوم فردی است.

فلوید در سن 46 درگذشت, on May 25, مدت کوتاهی پس از درک چوین یک افسر پلیس به او برگزار شد با زانو بر گردن او هر چند او بارها و بارها التماس کرد: “من نمی توانم نفس بکشم” و “من نمی توانم نفس بکشم”.

با توجه به گزارش منتشر شده در روزنامه دیلی تلگراف کمیته بین المللی المپیک اشاره کرده است نسبت به حکومت خود 50 دستورالعمل و اظهار داشت: آنها می خواهند نمونه ممتاز ویژه نمایش رویداد به خنثی است.

این گزارش در ادامه می گوید که کمیته بین المللی المپیک نیز تایید کرد که این دستورالعمل که در ماه ژانویه منتشر شد هنوز هم باقی می ماند در محل برای بازی های المپیک توکیو با وجود این که به تعویق افتاد تا در سال آینده با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

“هیچ نوع تظاهرات و یا سیاسی و مذهبی و یا نژادی, تبلیغات مجاز است در هر المپیک سایت سالن و یا مناطق دیگر” حکومت 50 دستورالعمل های تهیه شده توسط کمیته بین المللی المپیک ورزشکاران کمیسیون متحده است.

این بدان معنی است که مصرف یک زانو بود که آغاز شده توسط NFL quarterback khezri به عنوان خوانده شده را علامت اعتراض علیه نژاد پرستی در ایالات متحده باقی می ماند مجازات جرم اگر انجام شود در المپیک روی سکو رفت.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de