حیدرآباد: پلنگ همچنان به بازی پنهان و به دنبال با مقامات

حیدرآباد: این پلنگ که تبدیل به یک ترافیک-چوب پنبه از انواع در حیدرآباد در ماه ممکن است به ایجاد امواج و در عین حال دوباره پس از آن ظاهر در دوربین های مدار بسته فیلم در جمعه شب.

ظاهرا بازی پنهان و به دنبال با جنگل مقامات اداره در دنباله آن جوان پلنگ به مردم ساکن در حومه شهرستان ترس برای زندگی خود را.

دوربین های مدار بسته واقع در راجندرا نگر منطقه اسیر گریزان پلنگ دوباره سه شنبه شب ، به این مناسبت پلنگ دیده می شود می تواند دزدکی از پنجره یک ساختمان است. مردم محلی گفت که این اتاق بخشی از وزارت امنیت است که در مجاورت یک منطقه پوشیده شده از درخت. آنها از ترس که پلنگ ساخته شده است که مساحت آن خانه است.

این سومین نمونه از پلنگ خال دار در دوربین. جنگل مقامات تخمین می زنند که به سن بین سه و چهار سال است.

آن را برای اولین بار آمد به محل موردتوجه وتماشای عموم هنگامی که آن را کشف شد در یک جاده اصلی در حومه شهرستان در ساعات اولیه May 14. پلنگ ساخته شده و دور از نقطه و همیشه از آن خال دار شده است در مکان های مختلف.

پلنگ اعتقاد بر این است رومینگ در غنی منطقه جنگلی که همچنین شامل آلاینده پردیس از استاد Jayashankar Telangana دانشگاه کشاورزی دولتی. گریزان گربه بزرگ شده است و به خوابی برای ساکنان حتی به عنوان چند تلاش برای به دام انداختن آن را در بیهوده است. جدا از تله هواپیماهای بدون سرنشین مستقر شده اند به آهنگ پلنگ, اما تمام تلاش ها شکست خورده اند تا کنون.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de