چگونه المپیک, گشت و گذار, روش سوارکاری با تغییر جزر و مد در طول coronavirus?

آن را بیش از 100 سال پیش که مدال طلای المپیک شناگر و هاوایی دوک Kahanamoku گفت: گشت و گذار نیز باید گنجانده شده در معتبر بین المللی بازی.

گشت و گذار تا به حال به صبر طولانی برای پیوستن به آرزو لیست های ورزشی در المپیک مرحله پس چه یک سال قبل از آن اولین جهانی? خوانندگان عادت به تطبیق با تغییر جزر و مد و مصرف به تعویق افتادن مجبور coronavirus همه گیر در گشاد گشاد راه رفتن.

گشت و گذار در ایالات متحده آمریکا مقامات صحبت اخیرا در مورد آنچه المپیک-محدود ورزشکاران انجام شده است با اضافه صبر کنید تا زمانی که توکیو بازی در راه – در حال حاضر چاک دار برای جولای 24 از طریق Aug. 8, 2021. گشت و گذار در ایالات متحده آمریکا مستقر در سان کلمنت ملی بدن حاکم برای ما المپیک و پارالمپیک, ورزش, گشت و گذار.

گشت و گذار در ایالات متحده آمریکا مدیر عامل شرکت گرگ کروز قرار بود در ژاپن در این ماه برای یک اردوگاه آموزشی به این تیم آماده برای سال 2020 بازی. این تیم شامل سن کلمنت surfer Kolohe Andino, فلوریدا, surfer کارولین مارکس که در حال حاضر خواستار سن کلمنت به عنوان به خوبی به عنوان هاوایی جان جان فلورانس و Carissa مور.

کارولین علائم فلوریدا گشت و گذار زندگی می کند که در سن کلمنته باید صبر کنید تا 2021 به او اولین المپیک. ( عکس از علامت Rightmire اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

مانند بسیاری از رویدادهای مهم در سراسر جهان coronavirus محو قصد دارد برای تابستان امسال و در ادامه به برنامه ریزی برای آینده یک چالش است.

“این کاملا یک هدف در حال حرکت گفت:” کوزه اشاره کرد که ایالات متحده آمریکا, گشت و گذار, مسابقات برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن که اجازه می دهد تا جوان تازه خوانندگان درآمد ملی تمجید در پایین Trestles به احتمال زیاد خواهد شد به تعویق افتاد تا بعد از این تابستان.

برای خوانندگان طرفدار بودند که فقط آینده خود را رقابتی فصل در آغاز سال که محدودیت های مسافرتی شروع به ضربه در سراسر جهان خود را در تقویم شد و شروع به پر کردن به سرعت قبل از اینکه همه چیز را به توقف آمد.

حامیان مالی جدید در خارج از گشت و گذار در جهان بودند رزرو ظاهر و رسانه ای شد که مایل به صحبت کردن با کودکان و نوجوانان جدید در المپیک بلوک.

“آنها تا به حال تمام خواسته های خود را در زمان به دلیل وجود دارد خیلی بیشتر علاقه به گشت و گذار” Cruse گفت.

در همان زمان برخی از خوانندگان به حال طولانی صدمات آنها هنوز هم در پرستاری.

“هر کس فقط مرتب کردن بر اساس در نظر گرفتن یک نفس” Cruse گفت. “ما می تواند تمرکز و کار بر روی سلامت ما و کشف کردن آنچه اتفاق افتاده است و آنچه که ما در حال رفتن به انجام.”

فلورانس بود rehabbing مصدومیت زانو بود که او را از دست رفته بسیاری از سال گذشته رقابتی فصل و Andino تا به حال برخی از طولانی صدمات او کار کرده است.

“من واقعا خوشحالم که ما باید کمی از زمان برای آنها را به تجدید قوا و سالم و همه که” کروز گفت. “در دراز مدت فکر نمی کنم این یک چیز بد برای روح و روان خود را.”

تمام خوانندگان که واجد شرایط تا کنون را حفظ صلاحیت خود را به طوری که آنها می توانید مطمئن باشید حافظه خود را در 2021 بازی امن است. نیست که این مورد برای تمام رشته های ورزشی.

این زمان اضافه نیز می دهد ورزشکاران هم به “بسته بندی کردن سر خود را در اطراف آنچه در آن به معنی یک المپیک surfer,” Cruse گفت.

“هیچ کس تا به مفهوم آنچه در آن می مانند” Cruse گفت. “این است که ارائه یک فرصت برای رسیدن به این ایده. این نام تجاری جدید آنها واقعا نمی دانم چه به انتظار … این به آنها می دهد زمان هضم است.”

گشت و گذار در ایالات متحده آمریکا به ارمغان آورده است در دو جدید اعضای هیئت مدیره است که می تواند کمک به به اشتراک گذاری با ورزشکاران چه در فروشگاه برای آنها: سابق ایالات متحده آمریکا, والیبال, مدیر عامل داگ بیل که در انتخاب صندلی و سابق ایالات متحده آمریکا نوعی سورتمه کوچک و اسکلت فدراسیون عضو هیئت مدیره همین Schaaf.

کروز گفت: Beal که خانواده از سن کلمنت, بخشی از رشد والیبال ساحلی زمانی که این عرضه در سال 1996 در آتلانتا به آنچه در آن است در حال حاضر یکی از محبوب ترین در میان ورزش های المپیک. او همچنین در المپیک مدال طلا با تجربه بر روی سکو.

“او آن را دیدم رفتن از یک سال از یک نوع عجیب و غریب ورزش به رشد به آنچه در آن است امروز” Cruse گفت. “او را دیدم گشت و گذار بودن همین است. او می بیند بسیاری از تشابه.”

Andrea Swayne بود که به تازگی به نام افسر ارشد عامل پس از سال به عنوان رئیس هیئت مدیره و رئیس جمهور هیئت مدیره گشت و گذار در ایالات متحده آمریکا به نام تاخیر یک “موهبت در لباس مبدل است.”

“من فکر می کنم ما در حال حاضر دیده می شود یک کمی تغییر در روح و روان ورزشکاران آنها بتواند بهتر این به چه معناست و چگونه برای آماده سازی بهتر برای 2021 در حال حاضر,” او گفت:. “فرصت مانند این را برخی به استفاده و بسته بندی سر خود را در اطراف.”

Coronavirus همه گیر لغو همه گشت و گذار حوادث دو ماه گذشته و هنوز برنامه های در حال کار کردن به عنوان محدودیت شروع به شل.

در ماه های آینده این تیم را انجام خواهد داد جلسات آموزشی در انسان ساخته شده موج استخر و سعی خواهد کرد که از محل برگزاری المپیک در ژاپن به عنوان به زودی به عنوان محدودیت های مسافرتی آسانسور.

“من فکر می کنم استفاده خوانندگان را که یک فرد ورزشی آنها اعتماد به نفس کافی و به راحتی سازگار” Swayne گفت. “آنها می دانند که چه چیزی را در خود را انجام دهد و واقعا در حال تطبیق است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de