جورج فلوید تظاهرات چالش سیاستمداران به عمل

سونامی صالح خشم بیش از خفگی مرگ یک مرد سیاه و سفید, جورج فلوید توسط یک پلیس مینیاپولیس مثل همه بحران ایجاد هر فرصت و خطر برای چهره های سیاسی.

آن را قطعا تاثیر جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر دارای لیت و لعل زیاد شانس مجدد انتخابات با توجه به تن-ناشنوا پاسخ به Floyd مرگ و پس از آن تظاهرات. آن را یک فرصت برای چلنجر جو بایدن برای تحکیم خود را منجر شود و باعث بهبود چشم انداز کالیفرنیا گزارش ایسنا ، کامالا هریس برای تبدیل شدن به بایدن را در حال اجرا همسر.

هریس که خود در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری پس از سقوط او متهم بایدن از بودن بیش از حد دوستانه با نژادپرستانه همکاران در سنا است که آشکارا به دنبال بایدن را اشاره به معاون رئیس جمهور. پس از فلوید را بی معنی مرگ او را به تصویر کشیده و خودش را به عنوان یک قهرمان حقوق مدنی و در اجرای قانون اصلاحات اما رکورد او را ترک او را به اتهام بدبینانه فرصت طلبی.

به لس آنجلس تایمز دقیق سال گذشته در حالی که او ابراز همدردی با قربانیان خشونت پلیس ناموجه, “هریس دولت اردوغان دادستان سازی روشن قانونی brawls بیش از لوایح پلیس از جمله چه شد پیشگامانه قانون برای جلوگیری از دهها. هریس همچنین رد درخواست مدنی فعالان حقوق به بررسی کشنده تیراندازی پلیس جوان در لس آنجلس و سان فرانسیسکو است.”

زمانی که فلوید تظاهرات فوران رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom بلافاصله در زمان راهپیمایان,’ علت و او اعتبار از آنجا که او در سال گذشته امضا برجسته پلیس اصلاحات قانون برانگیخته شده توسط تیراندازی مرگ یک جوان سیاه Stephon کلارک توسط دو ساکرامنتو افسران پلیس.

این قانون با هدف خنثیسازی دیرینه قانون و سفارشی ساخته شده است که آن را تقریبا غیر ممکن است برای محاکمه افسران برای توجیه استفاده از نیروی مرگبار — مرتب کردن بر اساس اصلاحات که کالیفرنیا کنگره کارن باس در حال حاضر می خواهد به قانون فدرال است.

به عنوان اعتراضات خروشان, Newsom کارگردانی کالیفرنیا آموزش پلیس آژانس برای جلوگیری از تدریس کاروتید نگه دارید که ارائه یک مظنون ناخودآگاه توسط زنجیرها شریان کاروتید در گردن و می خواهد قانون را کاروتید برگزاری غیر قانونی است.

“در پایان روز,” او گفت: “یک کاروتید نگه دارید که به معنای واقعی کلمه طراحی شده است برای جلوگیری از مردم را به خاک و خون از جریان را در مغز است که هیچ جای دیگر در قرن 21 شیوه و پلیس.”

Newsom نیز به رسمیت شناخته شده و واضح است که “شما رو به تغییر فرهنگ نه فقط قوانین” و افزود: “ما گذشت که (نیروی کشنده) لایحه در ماه اوت, اما آن را متوقف کرده اند. آن را متوقف کرده بی اعتمادی.”

فراتر از شیوه های پلیس فلوید مرگ نیز به مقدار مورد نیاز با توجه به این واقعیت است که 155 سال پس از جنگ داخلی بیش از حد بسیاری از آمریکایی های سیاه و سفید باقی می ماند گیر در پایین نردبان اجتماعی و اقتصادی و حتی در یک دولت به عنوان ثروتمند و سطحی “مترقی” به عنوان کالیفرنیا. بنابراین یک فرصت برای پرداختن به آن اختلاف است اما چگونه ؟

Newsom حمایت مجمع اصلاح قانون اساسی 5 که لغو گزاره 209, 1996 رای گیری که لغو مسابقه مبتنی بر اقدام مثبت در کالج ثبت نام, قراردادهای عمومی و رسمی دیگر عمل می کند.

طرفداران می گویند اقدام مثبت مورد نیاز است برای کمک به سیاه پوستان و اعضای دیگر فقر زده گروههای قومی به دست آوردن آموزش و پرورش و قدرت اقتصادی اما منتقدان می گوید آن را نقطه ضعف آسیایی و دیگران که موفق شد خود به خود.

Assemblywoman شرلی وبر سن دیگو دموکرات که نوشت: نیروی کشنده لایحه نیز حمل ACA 5. اما وبر نیز مقننه ترین آوازی قهرمان بهبود آموزش و پرورش از دانش آموزان فقیر عمدتا سیاه پوست و لاتین به طوری که آنها می تواند موفقیت در آموزش عالی و بازار کار.

بسته شدن “شکاف دستاورد” را به عنوان آن را به نام, ممکن, مهم ترین گام کالیفرنیا می تواند نسبت به پایدار نژادی عدالت است.

CalMatters است که منافع عمومی و روزنامه نگاری سرمایه گذاری متعهد به توضیح چگونگی کالیفرنیا دولت و کنگره کار می کند و چرا از آن مهم است. برای داستان های بیشتر توسط دن والترز, رفتن به calmatters.org/commentary

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de