E. U. متهم به چین از راه انداختن همه گیر کمپین دروغ

فرانسیسکو سکو/استخر ایسنا

ورا Jourova ارشد E. U. رسمی شارژ با قانون از قانون مسائل صحبت می کند و در E. U. ستاد در بروکسل در روز 10 ژوئن سال 2020 است.

بروکسل — اتحادیه اروپا روز چهارشنبه متهم چین از یک تلاش هماهنگ برای گسترش دروغ در مورد کوروناویروس همه گیر اینکه آن را با کرملین به عنوان یک جهانی scofflaw به دنبال ایجاد تفرقه در جوامع است.

آن بود که اتحادیه اروپا در بالاترین سطح و پرقدرت ترین انتقاد و در عین حال از راه پکن به کار گرفته شده در آن پیام در مورد این بیماری همه گیر. بلوک همراه با فردی پایتختهای اروپایی شده است تلاش برای برقراری تعادل بین ایالات متحده و چین دو رقیب که به طور فزاینده ای در تقابل در یک محدوده امنیتی و دیپلماتیک مسائل از جمله بیماری همه گیر پاسخ.

“همه گیر نشان داد که دروغ نه تنها از آسیب زدن به سلامت مردم ما بلکه در سلامت ما دموکراسی” ورا Jourova ارشد E. U. رسمی شارژ با قانون از قانون مسائل به خبرنگاران گفت: کشف حجاب یک لیست از توصیه هایی برای 27 E. U. کشورهای عضو برای کمک به ترویج حقایق و مبارزه با اطلاعات غلط.

“ما به وضوح ذکر روسیه و چین,” او گفت:. “اگر ما شواهد ما باید خجالتی و دور از نامگذاری و بشود.”

[Coronavirus عفونت نیست مشخصی از اروپا سست مستندات. وجود دارد بسیاری از نظریه ها در مورد به همین دلیل است.]

هشدار در آمد و به عنوان E. U. کشور که به درگیری با چین در coronavirus پاسخ. چین نقل مکان کرد و به شدت به سرمایه گذاری بر روی E. U. تفرقه در اولین هفته پس از همه گیر آمار اروپا عجله لوازم و کارشناسان به ایتالیا و تقویت یک پیام به ایتالیایی ها که اروپایی ها بودند نه نشان دادن همبستگی با آنها. بعد, وب سایت سفارت چین در فرانسه ساخته شده غلط ادعا می کند که کارگران در خانه سالمندان به حال خود رها پست ها و سمت چپ ساکنان به مرگ است.

اروپا و ایالات متحده سیاستگذاران باید طولانی متهم روسیه خاص و استراتژیک تلاش برای استفاده از اطلاعات نادرست یا گمراه کننده برای بهره برداری از اختلافات در درون جوامع دموکراتیک و ترویج منافع خود را دارد. اما تا زمانی که این بیماری همه گیر آنها تا به حال نه متهم چین از چنین هماهنگی مبارزه است.

“روسیه و چین را درگیر در هدفمند تاثیر عملیات و دروغ در مبارزات E. U. آن محله و در سطح جهان” کمیسیون اروپا گفت: در بیانیه ای اعلام کرد تلاش برای مبارزه با دروغ.

آن را نیز نامیده می شود در سیستم عامل رسانه های اجتماعی مانند Facebook و Twitter برای تقویت آن واقعیت-بررسی عملیات و برچسب و مبارزه با اطلاعات نادرست را در سایت خود. چندین شرکت در حال حاضر در حال بدست گرفتن بخشی در یک داوطلبانه E. U. ابتکار شفافیت است که تلاش برای ایجاد منابع و روایات از دروغ شفاف تر. اما مقامات روز چهارشنبه در خواست گزارش های ماهانه به جای جریان متناوب برنامه برای قوی تر تلاش های کلی.

آنها همچنین گفت که چینی متعلق به Infinite-فیلم های خدمات برنامه ریزی شده برای پیوستن به این ابتکار.

[چین پیشنهاد برای تعمیر آن coronavirus-آمار تصویر backfiring در غرب]

E. U. شده است یک خط با چین با احتیاط از به خطر انداختن سرمایه گذاری های چین در اقتصاد کشورهای اروپایی در زمانی که همه گیر شده وارد شدید آسیب برساند. رهبران اروپایی نیز به دنبال چینی همکاری های علمی و تلاش برای مبارزه با covid-19. E. U. سیاست خارجی رئیس جوزپ Borrell صحبت کرد روز سه شنبه به وزیر امور خارجه چین وانگ یی به راه اندازی مجازی, اجلاس, بین, بالا E. U. چینی و رهبران آنها که امید را در اواخر این ماه.

“و به او گفتم: نگران نباشید اروپا در حال رفتن به سوار در هر نوع جنگ سرد با چین’ ” Borrell گفت: صحبت کردن در کنار Jourova.

اما این بلوک به نام چین به عنوان یک “سیستمیک رقیب” در یک استراتژی گزارش در سال گذشته یک گام است که بسیاری از سیاستگذاران به عنوان یک تشدید و به رسمیت شناختن است که کشورهای اروپایی بودند دیگر به دنبال در چین به عنوان یک خوش خیم شریک نسبتا محدود سیاست خارجی جاه طلبی.

در مارس E. U. نمایندگان مجلس با انتقاد از E. U. سیاست خارجی آژانس برای نرم شدن پیش نویس یک نسخه از گزارش و دروغ قبل از انتشار عمومی آن زیر تیز فشار از پکن است. E. U. رهبران در زمان انکار کرد که در آنها تسلیم شدن به چین و گزارش هنوز هم انتقاد پکن برای بذر دروغ در میان E. U. عضو.

[E. U. دفاع دست زدن به روابط چین بعد از پکن بازرسان op-ed نوشته شده توسط بلوک سفرای]

روز چهارشنبه اعلام شد به طور کامل محدود به روسیه و چین: دروغ از کاخ سفید نیز ساخته شده cameo. در یک برگه جدید E. U. ابتکارات مسئولان اشاره کرد که یک نمونه از دروغ بود “ادعای نادرست” مانند “نوشیدن آب ژاول از الکل خالص می تواند به درمان عفونت کروناویروس.”

که گذشت نه از تماس رئیس جمهور تهمت با نام اما او پیشنهاد کرده بود دروغ در کاخ سفید جلسه در ماه آوریل که سفید کننده تزریق ممکن است یک راه موثر برای کشتن coronavirus.

Jourova نیز ستایش توییتر برای استفاده از واقعیت-چک کردن هشدارهای به تهمت های اخیر توییتهایی و گفت: او می خواهم آن را به همان روش با سیاستمداران اروپایی است.

“توییتر را حذف کنید هر اعلامیه آقای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن آنها فقط اضافه شدن حقایق” او گفت:. “ما باید با تکیه بر فقط یکی از معتبر اعلامیه هنگامی که آن را ممکن است به اضافه کردن برخی از حقایق است.”

چین و آمریکا ایستاده معامله تجارت به عنوان coronavirus بحران هل روابط به پایین ترین سطح خود در دهه

رم رستوران ها بازگشایی شده است. را شام بازگشت ؟ یا فقط تحویل سواران?

Coronavirus شکل دهی مجدد یک سلسله مراتب: چه کسی می تواند سفر که در آن

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de