COVID-19 موارد در Telangana عبور از 4000 علامت

حیدرآباد: با 191 جدید COVID-19 موارد در Telangana روز چهارشنبه دولت شمارش عبور از 4000 در حالی که هشت مرگ و میر تحت فشار قرار دادند و تلفات به 156.

افزایش در COVID-19 موارد ادامه داد: در این دولت با 191 نفر تست مثبت برای این ویروس مخوف. تعداد کل موارد نصب شده به 4,111.

تمام عفونت های جدید گزارش شده در میان مردم محلی است. با 143 از موارد جدید بیشتر حیدرآباد باقی مانده بدترین آسیب دیده در میان تمام مناطق در دولت است.

به گفته مدیر بهداشت عمومی و رفاه خانواده و 11 مورد هر گزارش شده از Medchal و سنگرددی مناطق و هشت از Ranga Reddy. همه آنها را به اشتراک مرز با بیشتر حیدرآباد.

با 1,817 بیماران تا کنون مرخص شدن از بیمارستان های دولتی در حال حاضر دارای 2,138 فعال موارد است.

Telangana است 14th دولت در کشور به گزارش بیش از 4000 Covid-19 موارد است. آن را نیز دولت نهم با بیش از 150 مرگ و میر.

در ضمن ادارات دولتی در ادامه به گزارش COVID-19 موارد است. دیگر کارمند بیشتر حیدرآباد Municipal Corporation (GHMC) آزمایش مثبت بود در روز چهارشنبه.

مقامات گفت: یک مرد در حال کار در دفتر شهردار بیشتر حیدرآباد در GHMC آزمایش مثبت است. پس از این دفتر بسته شد و کارکنان به خانه فرستاده شدند. این GHMC پرسنل در زمان sanitisation از دفتر.

مقامات تصمیم به صفحه نمایش GHMC کارکنان برای COVID-19. دستیار کار در GHMC ستاد تا به حال آزمایش مثبت دو روز پیش.

حداقل 40 کارکنان در GMHC سلامت بال فرستاده شد برای COVID-19 انجام شد.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de