Coronavirus واکسن توسعه دهندگان در حال تعقیب شیوع بیماری قبل از آنها ناپدید می شوند

لئون نیل گتی ایماژ

یک صفحه نمایش دیجیتال در ورودی خیابان بیکر ایستگاه در لندن به یاد مسافران به پوشیدن ماسک.

لندن — تیم های برتر عجله به توسعه coronavirus واکسن هستند, هشدار دولت, مقامات بهداشت و سهامداران است که آنها ممکن است یک مشکل بزرگ: شیوع بیماری در کشورهای خود ممکن است بیش از حد کوچک به سرعت تعیین اینکه آیا واکسن کار می کنند.

یک رهبر از دانشگاه آکسفورد یکی از دورترین پیش با آزمایش های انسانی اذعان می کند این واقعیت متناقض است حتی “عجیب و غریب” اما گفت: کاهش تعداد عفونت های جدید در این تابستان می تواند یکی از موانع بزرگ واکسن توسعه دهندگان در مسابقه های جهانی به ضرب و شتم ویروس.

حتی به عنوان موارد جدید در حال رشد در سراسر جهان نرخ انتقال در حال سقوط در بریتانیا و چین و بسیاری از سخت ترین-آمار مناطق در ایالات متحده — این سه کشور است که باید تجربی واکسن آماده به حرکت به مقیاس انسانی تست در ژوئیه و اوت.

کاهش تعداد عفونت های جدید در سابق نقاط داغ خبر خوبی است البته. اما واکسن توسعه دهندگان نیاز به تعداد کافی از افراد آلوده با و بدون علائم گردش خون در جمعیت عمومی در خیابان محل درمانگاه — برای تست اینکه آیا واکسن محافظت داوطلبان زمانی که آنها در معرض.

اگر وجود دارد نه شانس زیادی از داوطلبان در حال اجرا به کسی که با این ویروس محققان را مجبور به گسترش تلاش های خود را و به طور بالقوه تعقیب کردن شیوع بیماری در کشورهای دیگر به تأخیر انداختن چشم انداز موفقیت آمیز واکسن.

پاسکال Soriot مدیر اجرایی AstraZeneca — یک-شرکت سوئدی است که با همکاری دانشگاه آکسفورد و بدست تزریق $1.2 میلیارد دلار از دولت آمریکا برای توسعه آن واکسن گفت: در جلسه اخیر که مسیر انتقال اضافه شده یک نوع جدید از فشار زمان.

جف Chiu

AP

داروسازی AstraZeneca بدست $1.2 میلیارد دلار از ایالات متحده برای حمایت از توسعه یک واکسن.

“در حال حاضر مشکل ما تمام خواهد شد و من فکر می کنم که ما در حال اجرا هستند در برابر زمان کمی از آنجا که ما در حال حاضر این بیماری در اروپا در حال کاهش است” Soriot گفت. “خیلی زود این بیماری را شدت کم خواهد شد و آن را تبدیل به دشوار” برای سنجش اثربخشی در یک آزمایش واکسن.

آدریان هیل مدیر Jenner موسسه در آکسفورد گفت: ساندی تلگراف روزنامه که تیم خود را در “یک مسابقه در برابر ویروس ناپدید می شود.”

هیل که یک شرکت رهبر آکسفورد تلاش گفت: “ما در این موقعیت عجیب و غریب مایل covid به ماندن حداقل برای در حالی که کمی. اما موارد در حال کاهش است.”

آکسفورد گروه زودتر افتخار است که آن را به حال 80 درصد شانس ابتلا به واکسن موثر در سپتامبر. هیل گفت مشکل از آزمایش این واکسن در بریتانیا ممکن است به معنی وجود دارد تنها 50 درصد شانس موفقیت در داخل قاب زمان که در حال حاضر.

[بزرگترین چالش برای یک coronavirus واکسن می تواند کشورها را به اشتراک بگذارید]

در ایالات متحده مغلوب ساختن پیشی جستن دولت متعهد شده است به دنبال یک واکسن در “پیچ و تاب سرعت” متصل کردن امکان داشتن چیزی آماده پایان سال است. خواهد بود که بی سابقه feat به عنوان واکسن در گذشته گرفته اند سال یا چند دهه را به بازار است.

گرفتن تایید برای استفاده در ایالات متحده نیاز در مقیاس بزرگ آزمایش های انجام شده در طول چند ماه — به اندازه کافی طولانی برای محققان برای مشاهده اینکه آیا مردم به صورت تصادفی برای دریافت واکسن آزمایشی در حال گرفتن بیمار به طور قابل توجهی کمتر از کسانی که دارونما.

Anthony S. Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: آزمایشات شامل 30,000 داوطلبان و برای ارزیابی چگونه به خوبی یک واکسن است که کار دانشمندان نیاز به حداقل 100 نفر از کسانی که داوطلب می شوند. اگر وجود دارد نه مقدار ویروس در اطراف ضربه که هدف ممکن است دشوار.

“من امیدوارم که من نمی خواهید برای دیدن بسیاری از عفونت ها در ایالات متحده است. من نمی خواهم مردم را به حذف ویروس به طور کامل رنج می برند و می میرند” Fauci گفت.

اما او اذعان کرد که این دادگاه در حال برنامه ریزی بستگی به ویروس ماندن در گردش است.

“امیدوارم تا اواسط تا اواخر پاییز ما گرفتن ایده از اینکه آیا یا نه آن را با این نسخهها کار. من با احتیاط خوش بینانه, اما هیچ تضمینی وجود ندارد که ما یک پاسخ و امکان گسترش پذیر واکسن تا پایان سال تقویم” Fauci گفت.

تل Zaks, افسر ارشد پزشکی در مدرن, یک ماساچوست شرکت زیست فناوری است که با همکاری Fauci موسسه و راه اندازی خواهد شد در اواخر مرحله آزمایش های بالینی در اوایل ماه ژوئیه گفت: سرمایه گذاران در ماه گذشته است که یکی از بزرگترین چالش هایی است که واکسیناسیون افرادی که واقعا در معرض خطر آلوده شدن.

[مدرن را coronavirus واکسن نشان می دهد تشویق نتایج اولیه]

“اگر من واکسیناسیون یک کل دسته از افراد مهم نیست که چگونه بسیاری از. اگر وجود دارد هیچ گردش ویروس در مکان هایی که انتخاب کردم به واکسیناسیون پس از آن ما نمی خواهد که موارد آن خواهد بود یک مدت طولانی قبل از ما می دانیم که” اگر آن کار می کند Zaks گفت.

برایان اسنایدر

ایسنا

کت آزمایشگاه تحویل داده شده به Cambridge, Mass., ستاد مدرن درمان است که در حال توسعه یک واکسن.

ایالات متحده فعال بزرگ clinical-trial شبکه است که به طور معمول تمرکز بر آزمایش واکسن و یا درمان برای ایدز آنفولانزا و یا سایر بیماری های عفونی. محاکمات به احتمال زیاد خواهد شد در متحده و یا شهرستانها که در آن تعدادی از عفونت ها بالاترین است.

محققان ممکن است مجبور به گرفتن خلاق برای پیدا کردن شیوع آنها نیاز دارید.

بریتانیا دارای بالاترین coronavirus مرگ و میر در اروپا اما عفونت های جدید در اینجا به سرعت در حال کاهش تدریجی خاموش. جان مک کالی مدیر در سراسر جهان آنفلوانزا مرکز فرانسیس کریک موسسه در لندن تصور که داوطلب سالم از چپ به سرگردان در لندن ممکن است روبرو می شوند بسیاری از افراد آلوده. پایتخت شده است که گزارش چند صد موارد جدید در روز, اما که در یک شهر تقریبا 9 میلیون.

و بنابراین آکسفورد آزمایشی است که تمرکز خود را داوطلب استخدام تلاش در مراقبت های بهداشتی کارگران “را به عنوان آنها را به بالاترین میزان عفونت ویروس” گفت: سارا گیلبرت یک رهبر گروه.

[مسابقه جهانی برای coronavirus واکسن می تواند منجر به این نسل Sputnik لحظه]

دیوید Heymann های عفونی-بیماری متخصص در لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری اشاره کرد که واکسن محاکمه هستند به ویژه هنگامی که مردم در مستند. داوطلبان داده می شود یک دوز واکسن در بریتانیا به عنوان مثال مورد نیاز خواهد بود — مانند هر کس دیگری — به پوشیدن ماسک در حمل و نقل عمومی همچنان اجتماعی فاصله محل کار از خانه در صورت امکان و جلوگیری از تجمع بیش از شش نفر است.

گیلبرت پیشنهاد کرد که به عنوان مستند اقدامات کاسته انتقال در بریتانیا ممکن است دوباره افزایش, ارائه فرصت های بیشتر برای تست این واکسن مردم به عنوان حرکت در اطراف را در خود روز به روز زندگی می کند. اما کشورهای دیگر در اروپا که تا کنون دیده می شود هیچ خوشه از شل شدن مستندات خود را.

اگر مورد عفونت در ادامه به کاهش آکسفورد دانشمندان نیز به دنبال فراتر از بریتانیا و اروپا به صورت آزمایشی سایت است. آنها تایید هفته گذشته از تنظیم کننده های بهداشتی از برزیل که در آن ویروس همچنان به افزایش, برای انجام آزمایش وجود دارد که شامل 2000 نفر از داوطلبان.

Fauci گفت: سایت ها در برزیل و آفریقای جنوبی در نظر گرفته شود ممکن برای آمریکا محاکمه.

“من فکر می کنم شما در حال رفتن به رفتن با آن پویایی از شیوع بیماری ها و تغییرات است. شما واقعا باید به تلفن همراه و انعطاف پذیر” Fauci گفت.

[تهمت مجموعه هدف از صدها میلیون نفر از coronavirus دوز واکسن در ماه ژانویه اما دانشمندان به این شک کنید]

در چین که در آن حداقل پنج گروه در حال توسعه واکسن رو به کاهش تعداد گزارش شده عفونت است به طور مشابه باعث شد محققان به حرکت به جلو با برنامه های خود را برای آزمایش واکسن در فیلیپین و جاهای دیگر.

یک شرکت چینی Sinovac گفت: آسمان, اخبار, است که بزرگترین چالش این شرکت مواجه است و همچنین تعداد کم موارد در چین است. در اصلی کانون ووهان وجود دارد به سختی هر گونه. یک Sinovac اجرایی گفت: این شرکت در بحث و گفتگو با کشورهای اروپایی شاید تست واکسن وجود دارد — هر چند دادگاه در اروپا ممکن است به همان مشکل است.

CanSino بیولوژیک که تاسیس شد توسط چینی-کانادایی دانشمندان جعلی است, توافق با شورای ملی تحقیقات کانادا به کار با هم در coronavirus واکسن تحقیقات هموار کردن راه برای بالقوه بالینی در کانادا.

زو تائو از بنیانگذاران CanSino بیولوژیک به خبرنگاران گفت: در ماه گذشته است که رگولاتور در کشورهای هدف و چین را به اتفاق آرا توافق بر سر پارامترهای برای محاکمه.

آن را غیر معمول نیست برای مواد مخدر به انجام برخی از آزمایشات در خارج از کشور. 2010 گزارش از دفتر بازرس کل در وزارت بهداشت و خدمات انسانی یافت می شود که بیش از نیمی از clinical-trial سایت های واقع در خارج از ایالات متحده یک تغییر است که به کمک شرکت ها استخدام داوطلبان و کاهش هزینه های تحقیقاتی. محاکمه در کشورهای در حال توسعه — که در آن بیماری از فقر مانند مالاریا باقی بماند و بیماری های مانند Zika ویروس و ابولا در حال اورژانس — همچنین ممکن است کمک به امن تصویب مواد مخدر که به طور خاص به نفع آن دسته از جمعیت.

Jabin Botsford

واشنگتن پست

Anthony S. Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: برخی از آزمایشات ممکن است نیاز به اتفاق می افتد در خارج از کشور.

اما در خارج از کشور محاکمه می توانید در حال حاضر مسائل اخلاقی و سوالات در مورد نظارت. ممکن است آن را سخت تر برای دریافت واقعی رضایت آگاهانه از داوطلبان به خصوص جایی که سواد کم است و یا ترجمه مورد نیاز است. ممکن است آن را دشوار است برای نظارت بر اینکه آیا از راه دور آزمایشی سایت در حال پیوستن به پروتکل های پژوهشی. نیز وجود دارد بحث در میان ethicists در مورد اینکه آیا جوامع که در آن آزمایش انجام شد و باید در انتظار دسترسی اولویت یک بار واکسن نشان داده شده است به امن و موثر است.

در مورد واکسن مننژیت آزمایشی سازمان بهداشت جهانی تعیین می شود پس از آن است که تنها شرکت کنندگان در این مطالعه که تا به حال نشده است تلقيح باید زود دسترسی به واکسن نیست خود را گسترده تر جامعه است.

با توجه به این که کشور در سراسر جهان می خواهید دسترسی به یک coronavirus واکسن سوال در مورد که می شود آن را برای اولین بار و چگونه به اشتراک گذاری آن را نسبتا در حال حاضر در جلو و مرکز. مواد مخدر شرکت هایی که مایل به تست در برزیل و یا فیلیپین به عنوان مثال ممکن است که به قول آن دسته از کشورهایی است که شهروندان خود را دریافت کنید برخی از درجه ای از اولویت است.

[فرانسه خشمگین پیشنهاد آمریکا را برای اولین بار دسترسی به کروناویروس واکسن توسط شرکت داروسازی سانوفی]

و کار با این کشورها به ویژه ممکن است در حال حاضر چالش است. رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro متهم شده است که اجازه می دهد این ویروس به گسترش در حالی که بازی کردن تهدید و دولت او انتقاد شده است برای خودداری از coronavirus داده است. در فیلیپین جمهور رودریگو Duterte مشابه را رد کرد و خطر کرد و گفت “احمق آن را باور نمی کنید” تنها چند روز قبل از او تحمیل یک مستند در 15 مارس. او همچنین محدود ارتباطی در طول همه گیر با بستن این کشور بزرگترین شبکه رادیو و تلویزیون.

یکی دیگر از گزینه برای محققان خواهد بود “انسان چالش محاکمات” که در آن داوطلب سالم داده می شود واکسن و عمدا “به چالش” با کوروناویروس. پروتکل برای چنین آزمایش های در حال نوشته شده است.

“اگر این بیماری می شود به یک سطح بسیار پایین شاید چالش مطالعات باید در نظر گرفته شود” Soriot از AstraZeneca گفت.

انسان چالش محاکمه شده اند استفاده می شود برای تست واکسن در برابر بیماری هایی مانند مالاریا و آنفلوانزا است که در آن افراد جدا شده و تحت نظارت برای دیدن اینکه آیا آنها توسعه ایمنی. اما covid-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus در حال حاضر هیچ درمان یا یقین درمان است. پس چه اتفاقی می افتد اگر یک موضوع انسان مریض شود یا می میرد?

Bioethicist جورج Annas از دانشگاه بوستون دانشکده بهداشت عمومی گفت: مجله انجمن پزشکی آمریکا که او فکر “چگونه داوطلبان در چنین مطالعاتی می تواند واقعا ارائه رضايت آگاهانه” با توجه به کمی شناخته شده در مورد نتایج برای covid-19.

دیگران می گویند که ممکن است ارزش امتحان کنید. در یک مقاله در مجله واکسن, Stanley A. Plotkin از دانشگاه پنسیلوانیا و Arthur L. کاپلان از دانشگاه نیویورک نوشت که عمدا باعث بیماری در انسان “است که به طور معمول شنیع اما درخواست داوطلبان به خطر بدون فشار و یا اجبار است نه استثمار اما با بهره گیری از نوع دوستی.”

سپس آنها را به نقل از شکسپیر که نوشت: “از جان گذشته بیماری با اقدامات ناامید هستند رها شوند.”

اوا Dou کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

Coronavirus ممکن است هرگز از بین برود حتی با یک واکسن

جهان گرد هم آمدند تا برای مجازی واکسن نشست. آمریکا آشکارا وجود ندارد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de