می گجرات کنگره خراش از طریق RS انتخابات ؟

توسط عبدالحفیظ لاخانی

احمدآباد (هندوستان): این مرحله به صورت شدید سیاسی نبرد بیش از چهار Rajya سبها کرسی در گجرات با Bharatiya Janata Party (BJP) پس از استفاده و پس از استعفای سه کنگره MLAs.

قدرت کنگره در مجمع

کنگره قدرت در 182-عضو مجمع آمده است پایین تا 65 از 77 ده صندلی های خالی.

Rajeev Satav حزب مسئول در گجرات گفت: Siyasat.net که “ما امیدواریم که به برنده دوم صندلی. طبق محاسبه ما نیاز به یک رای به بادبان را از طریق.”

اما این معادله این است که ساده نیست به عنوان بی جی پی دارای سابقه پنجمین نامزد شده است. بی جی پی به 103 عضو در مجمع.

با توجه به کنگره خودی بی جی پی خواهد نیاز به 3 رای بیشتر بعد از هر نامزد دریافت 35 رای. کنگره نیاز 71 رای و محاسبه آن بستگی دارد به آرای NCP و دیگر احزاب کوچکتر.

آخرین زمان به عنوان شش کنگره MLAs شورش این حزب تا به حال فرستاده قانونگذاران به بنگلور. این زمان برای نگه داشتن گله با هم MLAs فرستاده شده اند به راجستان.

نامزد نیاز 36 رای تحت STV سیستم

به عنوان چیز ایستاده نامزد خواهد نیاز به حداقل 36 رای تحت تک رای قابل انتقال (STV) سیستم به انتخاب مجلس سنا. بی جی پی به 103 MLAs در مجلس و نامزد سه نامزد – Abhay Bhardwaj, Ramilaben Bara و Narhari امین – برای آینده پای صندوقهای رای است.

با توجه به اعداد زعفران حزب خاصی برای برنده شدن دو صندلی اما نیاز به کمک دیگران به راه رفتن دور با سوم. از سوی دیگر کنگره به میدان فرستاد shaktisinh می Gohil و Bharatsinh Solanki به امید تامین امنیت دو صندلی. اما پس از سیل اخیر از استعفای ممکن است پیدا کردن آن سخت به برنده دوم. دیگر اعضای مجمع شامل دو MLAs از Bharatiya قبیله ای حزب (BTP), یک, ملی, کنگره, حزب, MLA و مستقل Jignesh Mewani.

با نه معتبر رهبری در دولت و نه در مرکز حزب است که برخورد از بحران به بحران است. در این مرکز در حالی که نارندرا نخست وزیر و وزیر Amit Shah یک نیروی توانمند برای BJP کنگره مترو با راهول گاندی ضعیف مجهز به اندازه گیری را به چالش و مادر سونیا مبارزه با بد ealth و از تماس با واقعیت سیاسی.

(www.siyasat.net توسط احمدآباد گجرات بر اساس وب سایت)


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de