دهلی نو: دولت بی جی پی در یکشنبه خواست Lt فرماندار آنیل Baijal برای اطمینان بیشتر تخت های بیمارستانی در دهلی از نظر افزایش تعداد رمان coronavirus موارد است.

به تازگی منصوب دهلی BJP رئیس Adesh گوپتا با حضور در نشست با Lt فرماندار و ساخته شده پیشنهاد.

“با توجه به دهلی دولت شکست این وضعیت در اینجا این است که تبدیل شوم روز به روز و وجود یک فضای ترس” گوپتا گفت: رسانه ها پس از این نشست است.

“من درخواست کرده اند Lt فرماندار به افزایش Covid-19 آزمون و تخت در بیمارستان های دهلی,” او گفت:, و اضافه کرد که تعداد تخت موجود در بیمارستان های دهلی در حال حاضر کافی نیست برای دیدار با تقاضا.

او همچنین خواست دولت دهلی نو برای افزایش بالاتر از سیاست حزب و خواسته آن را به کار برای مردم این شهر با در نظر گرفتن همه احزاب و داوطلبان همراه است.

“بی جی پی آماده است تا به حمایت از آن در تمام راه های,” او گفت:. گوپتا نیز سرزنش dodol سازمان از دولت دهلی نو برای وضعیت از کنترل خارج شود.

“و این است دلیل که چرا اشتباه داده است که به اشتراک گذاشته شده توسط AAP دولت منجر به یک جنگ سیاسی” او گفت:. گوپتا همچنین ادعا شده که دولت دهلی نو تصمیم به توقف درمان غیر خودی در دهلی بيمارستان های دولتی بود که در برابر بشریت است.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de