“شما پرداخت برای برق شما مصرف’: TSSPDCL به شهرستان عامیانه

حیدرآباد: با توجه به Telangana دولت جنوبی توزیع برق شرکت محدود (TSSPDCL) شده است وجود دارد هیچ خطا در حسابداری و مدیریت بخش بلکه توده سردرگمی در میان مصرف کنندگان است. در طول سه ماه گذشته داخلی قدرت افزایش یافته است که به دلیل دال رای افزایش یافته است.

روشن شدن شک و تردید در مورد بی نظمی های اخیر در این صورتحساب برق TSPDCL رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل (CMD) Raghuma ردی گفت: “هیچ تقصیر در حسابداری و مدیریت. این لایحه است که بیشتر این زمان در اطراف به سادگی با توجه به افزایش مصرف با دال رای دادن. این است که سالانه یک پدیده در طول تابستان است.”

هر سال در ماه مارس, مارس و آوریل کلی داخلی مصرف برق بالا می رود با 39 درصد در نتیجه افزایش دال رای دادن.

علاوه بر Raghuma اظهار داشت: “با توجه به مستند مردم باید بیشتر در خانه ماند. در واقع من مصرف خانوار است و 15 درصد بيشتر از سال گذشته است.”

او همچنین گفت که 40 درصد از مصرف کنندگان خود را نمی پرداخت قبض; از این رو خود را دال نرخ تغییر کرده است. “در ماه مارس 67 درصد از مصرف کنندگان پرداخت می شود این لایحه در مارس 44 درصد بود و در ماه مه 68 درصد پرداخت صورتحساب. به طور متوسط تنها 60 درصد از ما مصرف کنندگان داخلی پرداخت این لایحه در سه ماه گذشته.”

TSSPDCL متر تنها می تواند در ایجاد یک لایحه است که نشان می دهد مقدار مصرف برای یک ماه و نه بیشتر. به همین دلیل مصرف کنندگان است که باید شاهد یک تغییر در دال رای می پرداخت مبلغ با تنظیم آن با سه ماه به طور متوسط. مصرف کنندگان همچنین می توانید انتخاب کنید به پرداخت در اقساط اما وجود خواهد داشت نرخ بهره از 1.5 درصد است. آنها مجبور به پرداخت مقدار در چاپ قبض رسمی گفت.

[email protected]


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de