جهان مسطح است, می گویند ستاره شناسان در پورتسموث

حیدرآباد: ستاره شناسان در پورتسموث به این نتیجه رسیده اند پس از مشاهده از میلیون ها کهکشان که جهان “تخت” و نه منحنی به عنوان استاندارد انفجار بزرگ کیهان شناسی را بر عهده داشتند. اين مقاله پذیرفته شده برای انتشار در Physical Review Letters.

آن را ممکن است به یاد می آورد که دکتر B G Sidharth, مدیر, B M Birla علم مرکز تا به حال در سال 1997 پیشنهاد کرد که جهان در واقع ثابت نیست و یا پیمانکاری بلکه شتاب رانده شده توسط انرژی تاریک. به اين كه در سال بعد توسط ستاره شناسان رصد ابرنواختر نوع 1. سه تیم در واقعیت است.

در واقع در دکتر Sidharth مدل وجود دارد هیچ جایی برای مفاهیم مانند انحنای فضا که در سمت چپ بیش از پیش از انفجار بزرگ کیهان شناسی. شتاب و یا برخی از نوع تورم smoothens کردن جهان است. این واقعیت بود که حتی ذکر شده توسط برنده جایزه نوبل آقا تونی لگت. بنابراین آن را به عنوان هر جای تعجب است که جهان “تخت”, حتی اگر آن را ممکن است نفرت به اکثر کیهان شناسان.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de