TS: 153 بهداشت حرفه ای تست مثبت برای COVID-19

حیدرآباد: به عنوان بسیاری از 153 متخصصان مراقبت های بهداشتی در Telangana باید آزمایش مثبت برای Covid-19 دولت روز دوشنبه گفت:.

هیچ کس در شرایط بحرانی

هیچ یک از آسیب دیده در شرایط بحرانی و همه آنها در حال بهبود است.

این بود که توسط مقامات در جلسه برگزار شده با وزیر K. Chandrashekhar رائو به بررسی covid وضعیت.

آنها ادعا شده که برخی از مردم در حال تلاش برای demoralise بهداشت و درمان پرسنل با بیان این که پزشکان و سایر کادر پزشکی بودند تحت تاثیر قرار گرفتن Covid-19.

دولت گفت: پرسنل بهداشت و درمان در سراسر جهان تحت تاثیر قرار گرفتن در حالی که درمان Covid-19 بيمار و این اتفاق می افتد نه تنها در Telangana. آن اشاره کرد که 480 متخصصان مراقبت های بهداشتی در AIIMS دهلی نو آلوده شدند.

وزارت بهداشت مقامات و کارشناسان گفت که بيمارستان های دولتی باید از این ظرفیت برای درمان هر تعداد از Covid بیماران. آنها گفت که دولت آماده بود با زیرساخت ها و تجهیزات برای درمان Covid بیماران.

غلط کمپین

در این جلسه مشاهده شده است که برخی از افراد و رسانه های خانه های در حال اجرا بودند کاذب کمپین ایجاد سردرگمی در میان مردم است.

آنها ابراز شک و تردید وجود دارد که ممکن است برخی از توطئه پشت این تروجان عفونت های تبلیغاتی. آنها توضیح داد که در بیمارستان گاندی که در آن وجود دارد ظرفیت برای درمان بیش از 2000 بيمار تنها 247 Covid بیماران وجود دارد. برخی از منافع در حال گسترش شایعات که بیمارستان گاندی سرشار است با Covid بیماران.

آنها گفت: از آنجا که برخی از مردم در زمینه PILs در دادگاه به آنها را دور در اطراف دادگاه و آن ایجاد مشکلات برای آنها به ارائه خدمات پزشکی به نیازمندان است. به گفته آنها ممکن بود به انجام Covid آزمون از همه کسانی که مردند و دادگاه جهت در این زمینه نمی تواند اجرا شود. آنها خواست دولت به تجدید نظر در دیوان عالی کشور است.

مردم باید به دنبال بهداشت شخصی

CM روشن است که هر فردی باید با احتیاط و نباید نگران بی ارزش در مورد تاج. او گفت: وجود دارد هیچ نشانه ای برای بسیاری از افرادی که تاج, اما تعداد کسانی که با داشتن بیماری های دیگر در حال سقوط به طور جدی بیمار است. دولت با در نظر گرفتن تمام اقدامات حاوی ویروس است. اما در عین حال همان زمان مردم باید به دنبال شخصی بهداشت اقدامات احتیاطی لازم است. CM اعلام کرد که حتی اگر این کورونا ویروس در موارد زیادی در تعداد دولت آماده است تا به ارائه درمان. او گفت: با توجه به ICMR دستورالعمل آن دسته از بیماران که در شرایط جدی هستند تحت درمان در بيمارستان کسانی که بدون علامت بیماران در خانه CM گفت.

در ضمن Telangana روز دوشنبه گزارش 92 Covid-19 موارد مثبت گرفتن دولت شمارش به 3,742. با پنج مرگ و میر, مرگ و میر افزایش به 142.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de